گرفتن واقعی در مورد شغل پلیس: نامه ای به باراک اوباما

Former U.S. President Barack Obama speaks on the stage as he attends an Obama Foundation event in Kuala Lumpur, Malaysia, 13 December 2019. Obama and his wife Michelle are in Kuala Lumpur for the inaugural Leaders: Asia-Pacific conference, focused on promoting women's education in the region. (Photo by Zahim Mohd/NurPhoto via Getty Images)

رئیس جمهور سابق باراک اوباما صحبت می کند در این مرحله به عنوان او حضور اوباما بنیاد رویداد در کوالا لامپور, مالزی در دسامبر. 13, 2019.

عکس: Zahim Mohd/NurPhoto/گتی ایماژ

عزیز باراک اوباما:

من شنیده ام که شما خواهد بود صحبت کردن در این شب در آنلاین شهر در سالن جورج فلوید کشتن و این موضوع از پلیس اصلاحات.

من نه در عادت های نوشتن به رئیس جمهور. ما مبارزه برای عدالت مبارزه قدرت نه تنها یک گفت و گو. اما من به شما نوشتن دلیل بر خلاف ما زمان رئیس جمهور شما باید حداقل اتخاذ یک موضع از دلیل است. و من امیدوارم که ما معقول ارز ممکن است ارائه راهنمایی برای کسانی که به دنبال درک وقایع اخیر است.

اولیه خود را در بیانیه ای در پاسخ به فلوید را به قتل آشکار یک سوء تفاهم های اساسی از نقش پلیس در آمریکا جامعه است. از آنجا که من ارائه افکار من به عنوان یک مربی که می بیند یک نیاز فوری برای عظیم سیاسی آموزش و پرورش در زمینه مواد منفجره قیام و متقاطع ستم در مورد آنچه شما باید بگویم بعدی.

در مه 29 بیانیه فلوید مرگ شما تقویت عبارت از 12 سال Keedron برایانت که سنگ ویروسی آهنگ در مورد یک مرد سیاه پوست در امریکا و دوست خود را که با شناسایی آن است.

با تشکر از شما برای که. این نمی شد به سادگی نمونه از تروما نژادپرستی به عنوان آنها اغلب ارائه اما همچنین مهم تجزیه و تحلیل سیستم های به هم پیوسته از ظلم و ستم است که ما با آن روبرو هستیم. برایانت شعر که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که “شکار به عنوان طعمه” برای مثال من یادآور NYPD سرهنگ ادوین ریموند شکایت که او “خسته شدم از شکار و مردم اسپانیایی زبان.”

برایانت که رعایت این اتفاق می افتد “هر روز” همراه با ریموند طرح دعوی در دادگاه در برابر NYPD برای تبعیض مقابله با این ایده که نژادی فراقانونی دولت خشونت استثنا برای این قانون.

به این دلیل که من پیدا کردم خودم نگران و دلسرد زمانی که شما گفت که راه حل باید شامل “اکثر مردان و زنان در اجرای قانون که افتخار خود را انجام می دهند کار سختی راه حق در هر روز است.”

شما فرض در اینجا به عنوان من درک می کنم آن است که زمانی که افسران پلیس مرتکب اعمال نژادپرستانه و خشونت آنها در نقاط دورافتاده انجام کاری دیگر از کار آنها استخدام شده بودند به انجام — است که نژادپرستانه و خشونت خروج از کار است که افسران پلیس در حال پرداخت می شود و انتظار می رود را انجام دهد.

با ارائه چیزهایی که در این راه در طول این زمان من فرض شما در حال تلاش برای جلوگیری از بیگانه افسران پلیس که خود را و کار خود را به عنوان یک نیروی خوب است. کار آنها این است که در واقع به چالش کشیدن و من می دانم که بسیاری از افسران خود را درک کند که راه.

اما آن را خسته کننده است برای دیدن شما بسیار با نفوذ آمریکایی آفریقایی عمومی شکل امتناع از دست و پنجه نرم در یک مطلب جدی, تاریخی و سیاسی راه را با چه کار پلیس واقع است — و چگونه آن را کمک به ما ظلم و ستم.

یک مطلب تاریخی آگاهانه و صادقانه تعامل با پلیس را مجبور به مقابله با درد اما فوری واقعیت: این کار از پلیس های مدرن در امریکا بوده است به تقویت یک نژادپرست نظم اجتماعی از آغاز آن در قرن 19. صرف نظر از نیت خوب از هر فردی افسر پلیس به, تاریخ, مشوق های اقتصادی و فرهنگ پلیس در هر عصر و در هر شهرستان در ایالات متحده آمریکا این را روشن.

من درک می کنم که ممکن است وجود دلایل سیاسی برای شکست خود را به شرکت در یک کم جدی تر زمانی که شما مبارزه و اقدام به عنوان رئیس جمهور اما شما تحت هیچ گونه محدودیت در حال حاضر.

من شنیده ام به شما می گویند که شما بر این باورند در آشتی و رستگاری است. اما به عنوان کشیش ویلیام باربر گفت: جمعیت در چارلستون کارولینای جنوبی “قبل از اینکه شما لطف وجود باید اذعان.”

نهاد پلیس اشباع شده است با شعار “برای محافظت و به خدمت” اما نگاه عمیق تر در چه پلیس آموزش دیده و پاداش می تواند به ما کمک کند به درک واقعی از پلیس است.

درک چوین شد انجام کار خود را زمانی که او دستگیر فلوید. شما ممکن است احساس که او نمی خود کار خوبی است اما اتحادیه پلیس به احتمال زیاد با شما اختلاف نظر دارند. (Lt. باب Kroll, مینیاپولیس پلیس اتحادیه رئیس جمهور گفته او در حال کار به چوین و سه نفر دیگر از اخراج افسران شغل خود را به عقب.) نبود شغل پلیس به درک چرا فلوید ممکن است با استفاده از یک تقلبی $20 bill; آن را به اطمینان حاصل شود که او را مطیع — حتی اگر او را مقاومت در برابر نیست بازداشت.

همچنین این کار از پلیس برای اطمینان از سرسپردگی از دیگران که با شجاعت اقدام به دلیل با چوین و نجات فلوید زندگی.

MINNEAPOLIS, MN - JUNE 01: Terrence Floyd (C) attends a vigil where his brother George Floyd was killed by police one week ago on June 1, 2020 in Minneapolis, Minnesota. Floyd called for peace and justice after his brother's death, thanking those who continue to protest and imploring people to cease the damage and destruction which has followed. (Photo by Stephen Maturen/Getty Images)

ترنس فلوید در مراسم شب زنده داری که در آن برادر جورج فلوید بود به قتل توسط پلیس, یک هفته پیش در تاریخ 1 ژوئن 2020 در مینیاپولیس.

عکس: استفان Maturen/گتی ایماژ

زمانی که مردم در خیابان ها در خشم شد که کار پلیس برای ورود به محله خود در مسلح کامیون های سنگین با دنده تاکتیکی. این است که یک بخشی از کار خود را. شما ممکن است آشنا با این 1997 لایحه حمایت خود را از دوستان سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که با کمک ادارات پلیس در سراسر کشور در دستیابی به نظامی دنده و وسایل نقلیه مسلح. این برنامه 1033 کمک به کشتی بیش از $7.4 میلیارد دلار به ارزش بیش از حد تجهیزات نظامی به بیش از 8000 سازمان های پلیس در سراسر کشور است.

حتی مدارس به دست آمده اند و سلاح های تاکتیکی gear مانند تفنگ تمدید مجلات اتوماتیک اسلحه و زره پوش آبکاری تاکتیکی جلیقه SWAT دنده معدن-مقاوم در برابر کمین محافظت وسایل نقلیه و نارنجک. سلاح های مانند این در حال حاضر مستقر در برابر شهروندان در شهرستانها در سراسر کشور.

افسران پلیس آموزش دیده در داخلی ضد شورش به دلیل این است که کار خود را. این است که چرا مینیاپولیس اداره پلیس مبارزه طلبیده ممنوعیت از شهردار یعقوب فری به منظور به افسران خود را یک “جنگجو آموزش است.

زمانی که پلیس را شکست درب Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی به دنبال شواهد در مبارزه با مواد مخدر بررسی آنها انجام کار خود را. تیلور EMT. آن کار خود را به صرفه جویی در زندگی می کند. بود اما این کار از پلیس برای حفاظت از زندگی خود را. لویی مترو پلیس بخش در پاسخ گفت که افسران پلیس کار خود را انجام داد: آنها در زدم و چندین بار اعلام کرد خود را قبل از ورود به تیلور را در صفحه اصلی. بعد چه اتفاقی افتاد و سپس تیر اندازی 20 دور در واکنش به تیراندازی با تیلور دوست پسر از جمله هشت گلوله که وارد بدن او و کشتن او در حالی که او خواب بود به سادگی مایه تاسف است اما لازم است خسارت های ناخواسته از یک کار به خوبی انجام شده است.

سابق Glynn شهرستان کارآگاه گرگوری McMichael پلیس گفت که او مشکوک Ahmaud Arbery شد یک سارق است. شاید زمانی که او به نام پسرش تراویس McMichael به شکار کردن و کشتن Arbery در خیابان های گرجستان, او احساس بسیار شجاعانه قدرت برای انجام این کار از آنجا که او آن را دیدم به ادامه کار خود را.

نمونه هایی از خشونت پلیس اغلب به عنوان ناهنجاری اما آنها تنها خراش سطح بسیار گسترده تر تصویر. صادقانه رویارویی با داده ها را از بین می برد هر اسطوره nonoppressive روزمره انجام ندادی. اخیر دانشگاه راتگرز مطالعه در بر داشت که کشته شدن توسط پلیس علت مرگ در مردان جوان است.

اظهارات مثل مال شمادر مورد سخت اما خوش خیم روزمره پلیس به منظور محافظت از شهروندان آسیب پذیر هستند به شدت غیرتاریخی. نظرات خود را حاضر به اذعان چند چیز است که اتفاق افتاده در دولت خود را.

 در این 23 روز بین 17 جولای تاریخ که اریک گارنر کشته شد و در آگوست 9, 2014 — به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آشکار پلیس در سراسر این کشور کشته و 66 نفر با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس پایگاه داده .

آن را وزارت دادگستری نیروی کار است که در بر داشت که فرگوسن شهری دادگاه “در درجه اول با استفاده از آن مقام قضایی به عنوان ابزاری برای وادار پرداخت جریمه ها و هزینه های است که پیشرفت این شهر منافع مالی” در راه است که نقض قانون اساسی است. در یک شهر 21,000, 16,000 مردم برجسته و حکم دستگیری معنی که آنها به طور فعال تحت تعقیب پلیس است. این فوق العاده ای به مفاهیم روزمره انجام ندادی.

در کتاب خود “مجازات بدون جرم” استاد حقوق الکساندرا Natapoff توصیف یک فرم است که پلیس بالتیمور استفاده برای ضبط خاطی بازداشت. آن را به یک فضای خالی برای نام arrestee اما نژاد و جنسيت در حال حاضر در به عنوان “سیاه نر.”

مدرن ادارات پلیس بودند تاسیس برای محافظت از شهروندان است. آنها تاسیس شد به منظور حفظ و اجرای نظم اجتماعی در سرکوبگر اجتماعی سلسله مراتب است.

بوستون تاسیس آنچه معمولا به عنوان اولین متحده اداره پلیس در سال 1838 — یک سال و زمانی که برده داری هنوز قانونی در بخش های بزرگی از کشور است. اما این نقطه شروع واقعیت است که در جنوب وجود دارد در حال حاضر موسسات به کارگیری صدها نفر از مردم برای نظارت گرفتن و تنبیه کردن, بردگی گرفته شده بودند.

ادارات پلیس در ادامه به بازنویسی تاریخ است. مینیاپولیس اداره پلیس وب سایت ادعا می کند که در دوره قبلی آن بود و درگیر در مبارزه با اختلافات کارگری. این مطابق با اصول بهداشتی و فریبنده زبان پنهان این واقعیت است که مینیاپولیس پلیس وارد مبارزات بین کارگران برای حقوق خود مبارزه در کنار کارفرمایان. در سال 1934 به عنوان مثال افسران پلیس به ضرب گلوله در اعتصاب اتحادیه کارگران, بسیاری از آنها را کشته و دو نفر به عنوان MinnPost گزارش داد. دیگر از جمله جزئیات بیشتر در مورد مینیاپولیس اداره پلیس را نگران تاریخچه گنجانده شده در یک “تاریخ مردم این MPD,” منتشر شده توسط یک فعال ائتلاف به نام MPD150.

به دلیل سابقه تاریخی از خشونت های پلیس است که پس از قطعی تنها راه طرفداران پلیس می تواند به مقابله با این سابقه با اشاره به این که برخی از افسران پلیس خوب هستند و گاهی اوقات انجام کارهای خوب.

آقای رئیس جمهور اگر شما به فکر انجام این کار, من می خواهم برای صرفه جویی در شما مشکل است.

با وجود خشم خود در مورد وقایع کنونی من می توانم اذعان کرد که بعضی از افسران پلیس خوب هستند و به خوبی معنی. اما وجود دارد بسیاری از مردم خوب در بد درک سازمان. این مهربان و خوب بودن فردی از افسران پلیس و یا توانایی خود را به زانو در cookouts یا مشت دست انداز معترضان صحبت نمی کنم به این تابع هسته ای از کار خود را. پلیس در حال پرداخت برای ظرفیت خود را برای سرکوب مخالفت و ارتکاب خشونت است.

کسانی که سعی می کنید به کار در برابر این سیستم اغلب باید خطر شغل خود را به انجام این کار. برای مثال NYPD 12 که شکایت اداره پلیس نیویورک برای پایان دادن به استفاده از نژادی, سهمیه معترض بودند روزانه انتظار از شغل خود.

آنچه که بسیار مهم است به یاد داشته باشید این است که به منظور کاهش مشارکت خود را در دولت نژاد پرستی و خشونت این افسران را به روزمره انجام ندادی. به جای تبدیل شدن به یک بخشی از راه حل این افسران در معرض دقیقا چه چیزی باعث می شود هر روز پلیس یک نیروی پلیس با 36,000 ماموران سرکوب عمل.

در حالی که استقرار دموکرات ها از جمله خود دولت همچنان به استدلال می کنند که پلیس اصلاحات راه حل در برابر همه تاریخی و شواهد موجود یک راه حل واقع بینانه تر پدید آمده از سازمان در سراسر کشور: defunding پلیس و سرمایه گذاری در برنامه های اجتماعی که در واقع کاهش آسیب است.

در پی جورج فلوید را به قتل گروه, بزرگ سیاه و سفید عکاسی جمعی و اصلاح بلوک دعوت کرده اند مینیاپولیس اعضای شورای شهر برای ثبت نام بر روی یک تعهد است.

در اینجا آن خواسته:

  1. هرگز دوباره رای به افزایش بودجه پلیس و یا برای افزایش police department بودجه.
  2. به پیشنهاد و رای برای $45 میلیون برش از MPD بودجه به عنوان شهر در پاسخ به پیش بینی COVID-19 کمبود.
  3. به حفظ و گسترش سرمایه گذاری فعلی در جامعه منجر بهداشت و ایمنی استراتژی به جای سرمایه گذاری در پلیس.
  4. به انجام همه چیز را در قدرت من را وادار MPD و تمام سازمان های اجرای قانون را بلافاصله متوقف تصویب خشونت در اعضای جامعه.

در کنسرت با این توصیه ها, دانشگاه مینه سوتا در حال حاضر محدود به روابط قراردادی با مینه سوتا اداره پلیس. در روز سه شنبه, مینه سوتا, مدارس دولتی رای به فسخ قرارداد خود با اداره پلیس. در اینجا در فیلادلفیا که در آن من زندگی می کنند, گروه مانند حرکت داد پروژه کمک کرده اند شهروندان سیل صندوق از اعضای شورای شهر خواستار آن است که آنها رد 14 میلیون دلار سرمایه گذاری به پلیس که خوش وجوه اجتماعی و فرهنگی برنامه های. در لس آنجلس بیش از 1000 مراقبت های بهداشتی کارگران منتشر شد بیانیه ای در رد پلیس لس آنجلس بودجه به دلیل سرمایه گذاری در لس آنجلس بیش از ضروری سلامت و برنامه های اجتماعی.

منطقی و مبتنی بر شواهد تقاضا از defunding پلیس اذعان دارد که هر نهاد اجتماعی را می توان برای خدمت به مردم به خصوص کسانی که تصور دقیقا به این دلیل مخالف.

رئیس جمهور اوباما و شما باید همیشه نقش مهمی را به عنوان مربی ارشد. من از شما دعوت به پیوستن به ما در ارائه یک مطلب تاریخی و اطلاعات-اطلاع دیدگاه در مشکل از پلیس و ممکن است آینده ای که در انتظار ما است.

در روح و عقل و عدالت

Chenjerai Kumanyika

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>