گرفتن بهداشت روانی مشاوره از یک Infinite Doc

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که این بیماری همه گیر است که کشش مرزهای روانی و مراقبت های بهداشتی.

در و دیوار. شد در و دیوار همیشه به عنوان نزدیک به عنوان آنها به نظر می رسد در حال حاضر ؟ بهار است و یک فرد دلخواه در اواسط COVID-19 قرنطینه را به خوبی ممکن است به نوبه خود به هر دو عجیب و غریب و حتی غریبه.

سپس حسن نیت ارائه میدهد از یک نگاه گذرا در سراسر interwebs شما کشف dulcet تن از صحبت کردن با چشم است که با مته سوراخ کردن روح خود را. می تواند انزوای کامل اما شما گوش دادن. پس از آن شما استراحت. شش ثانیه بعد شما متوجه شما شده است Infinite می خواهم به دانستن دقیقا چه می گویند به مرز-موتورهای پله ای در زندگی خود را.

شما شده اند Kreft می خواهم.

“وجود دارد مقدار زیادی از شفا ابزار خارج وجود دارد.” با مجوز دکتر روانشناس بالینی جنین Kreft پناه در محل در Austin, Texas. صدای او بیش از, تلفن, چند, خیانت نیست حتی یک اشاره کوچک از طنز در مورد محل در فضایی که در آن ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید. و به وضوح او کار روز نگه داشتن دامپزشکان حتی-keeled از طریق وزارت امور ايثارگران TeleMental سلامت ارائه بدان معنی است که هیچ چیز حتی یک کمی سرگرم کننده در ذهن خود را در مورد تصویری-چت راه خود را به بیشتر عاطفی مثبت نتایج.

ezgif.com-video-to-gif

“اما هنگامی که مردم همه آنچه را که آنها به طور معمول استفاده کنید برای منحرف کردن اذهان خود را گرفته دور؟” Kreft نمایش داده شد. سپس توقف کامل پس از اندازه گیری قابل تامل است.

“آنچه آنها در حال رفتن به استفاده از به حرکت احساسات خود و آنچه که در داخل سر خود را?”

اینها سوالاتی است که باید دغدغه در حال حاضر 37 ساله Kreft که اولین و بیشترین صادقانه برگزار قبلی حرفه ای بود رقصنده باله و کسی که برش زدن دندان های خود را در کنسرواتوار بوستون قبل از انجام و سپس هدف قرار دادن یک دیوار از محدودیت های فیزیکی و متعاقب آن صدمات. به دنبال اجتناب ناپذیر روانی آنهایی که در حال رشد از این واقعیت است که وجود دارد بسیار کمی پیر رقصنده باله هنوز هم رقص باله.

چه هستند [مردم] رفتن به استفاده از به حرکت احساسات خود و آنچه که در داخل سر خود را?

جنین Kreft

بنابراین در یک عقب نشینی تاکتیکی به لحن دکتر-درمان-خودت, Kreft مبارزه به سادگی یک هویت جدید جدا از رقص در زمان او نه تنها به گرفتن مدرک از مدرسه آمریکایی حرفه ای روانشناسی در جنوب کالیفرنیا بلکه برای کمک به دامپزشکان انتقال از نظامی خود زندگی دوباره به آنها غیر نظامی هستند. که به معنی سنگین در درمان PTSD, افسردگی, بی خوابی و عصبانیت و اضطراب اختلالات طیف. و احتمالا خیلی نور در جوک.

از طریق رمزگذاری خطوط و امنیت برنامه های کاربردی — ببخشید زوم — Kreft یافت درمانی راه حل های آینده از VA را موجود telehealth برنامه. است که فقط به عنوان موثر و در برخی از راه های بیشتر از چهره به چهره کار می کنند. “در ویدیو چت من می تواند جمع آوری یک معامله خوب در مورد بيماران خانه زندگی می کند می گوید:” Kreft که از لحاظ فنی شروع به کار از خانه به عنوان دور برگشت به عنوان 2017. “و روابط خود را به کسانی که زندگی می کند.”

IMG_2976

او مفهوم تایید بخشی از زمانی که حرفه ای همسالان در نظر tele-درمانی است. “من به طور معمول بيماران در فرد می گوید:” ربکا Fain که تقریبا پنج سال به گرجستان-بر اساس عمل است که با تمرکز بر تروما و اختلالات شخصیت در 18-به-30-ساله. “Telehealth فوق العاده عجیب و غریب و سخت است. من احساس می کنم مثل من در یک شیار, اما آن را فقط جدید و عجیب و غریب در بالای اضطراب بیماران من.”

Kreft در ضمن تصمیم گرفت این بار تلاش به سعی کنید چیزی کمی … متفاوت است. برای او حداقل.

“Infinite شده است من جدید جم از ژانویه می گوید:” Kreft در مورد گسترش نام تجاری خود را از آنچه که او خواستار “روانشناسی انرژی” از جایی که او شروع به او فشار جانبی در Instagram در سال 2017 به در حال حاضر. هر چند آن را از لحاظ فنی “درمان” و اخلاقی او نمی تواند ارائه مشاوره به طور مستقیم به غریبه ها او Infinite سرپرستی اجازه می دهد تا او در زمان مشکل مانند در حال حاضر انتشار ابزار به یک جامعه عمدتا دبیرستان و دانشگاه-سن کودکان و نوجوانان — در آخرین بررسی بیش از 260,000 پیروان و بیش از 4.4 میلیون لایک — گرسنه برای آنها.

“من به آنچه که من فکر می کنم بخشی از هر عمل خوب در هدایت درونی خود را چشم انداز” Kreft می گوید. “بیدار شدن از خواب و مراقبه, نفس, کار, بهره برداری گرفتن در طبیعت, تمرکز حواس, تعیین مرزهای.”

@kreftscouch

اذعان مقابل اعتبار و یا بی طرفی در مقابل قضاوت. افکار خود را بر تفاوت ؟ ##قدردانی ##اعتبار ##قضاوت ##kreftscouch

♬ آبگرم برای تلفن های موبایل – Mother Nature Sound FX

همه به نام پردازش در دام احساسات. چیزی Kreft است که به دنبال به جلو به گسترش به آنچه که او خواستار دسترسی میله که برای تلفن های موبایل سر در گم در نزدیکی عرفانی به عنوان او توضیح می دهد که آن را معاملات الکترومغناطیسی جزء از ما چگونه سر کار. توسط ؟ آنچه برای همه جهان برای تلفن های موبایل مانند طب فشاری و یا برخی از نسخه ماساژ سر.

“تماس با من از مد افتاده می گوید:” بازنشسته مشاور ایرما نورمن “اما در عمل زمانی که واقعا اعمال می شود به طور موثر به نظر می رسد در مورد به سادگی صحبت کردن به مردم در حالی که نشسته در سراسر از آنها. هر چیز دیگری احساس می کند بیش از حد برای من.”

که ممکن است چگونه COVID-19 اتحادش را تغییر چشم انداز برای بسیاری بیش از گذشته ، از Infinite-سوخت استراتژی های درمانی برای برنامه های مانند Woebot که با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را نشاط از بدبختی برای مبتلا احزاب چگونه مردم کمک آنها نیاز در حال تغییر است.

بنابراین در حالی که Kreft کار محلی خود باقی مانده است خانه valence از مشکلات او را از دست زدن به اتحاد ratcheted که در حالی که خوب برای کسب و کار به جهنم در Kreft ، درست است ؟

“نه واقعا” می گوید Kreft که همچنین پیش بینی نهایی حرکت به کتاب. “من سعی می کنم به دنبال توصیه های من — همین حالا خودتان قضاوت, آغوش, احساسات خود را — از آنجا که ما در حال رفتن به انسان برای بهتر یا بدتر. و من امیدوارم که بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>