دریافت Yer YA YA از: بهترین جوان بالغ می خواند و نه چندان جوان, بزرگسالان

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که وجود دارد راه های دیگر به راحتی غذا و خوردن آن را بیش از حد.

  • بزرگسالان جوان (بله) کتاب هستند و نه فقط به عنوان خوانده شده توسط افراد جوان دیگر.
  • بله کتاب ها اغلب تلاش می شود در خونریزی لبه معاصر مسائل و ایده های.

ما دیده ایم که الگوهای رفتاری و شنیده پاپ-روان نیایش برای استفاده از این COVID زمان برای انجام کاری با خودمان است. اما بین پیمایش اخبار نگران کننده در مورد آینده ما و تلاش برای حفظ ظاهر عادی در خانه ما است که آن را هیچ جای تعجب است که ما ممکن است به دنبال یک کمی راحتی ؟ به جای تلاش برای کشش چرا عقب کمی و حلقه با یک کتاب نوشته شده است در ذهن.

یا شاید نه پسرفت. از آنجا که بزرگسالان جوان چشم انداز تبدیل شده است بسیار پیچیده تر و هوشمند و متنوع در سال های اخیر است. وجود دارد بیشتر به این ژانر از هری پاتر اسپین-آف و dystopian روشن — و بیشتر نکات دقیق وظریف از کاوش نوجوان احساس وحشت و نگرانی. در اینجا برخی از آخرین کتاب هایی که سزاوار خواندن — بدون توجه به آنچه شما فارغ التحصیل دبیرستان.

51AQCtX4P6L

همه آمریکایی مسلمان دختر بچه نادین جولی کورتنی
Allie است با موهای قرمز و سبز و چشم و کلیشه ای “همه آمریکایی” در او کوچک گرجستان شهر. او همچنین کاوش در اسلام از پدر او. آه و او قدمت یک پسر که پدر جناح راست میزبان رادیو. آنچه می تواند به اشتباه ؟ این رمان ماهرانه بررسی تقاطع دین و فرهنگ از یک نوجوان نقطه نظر.

البته انتظار می رود طرح امتیاز — باید Allie بوسه دوست پسر جدید خود چاه و یا پیروی از آموزههای اسلامی او را برای یادگیری ؟ — اما نتیجه نهایی این است پیچیده و در حال حرکت اکتشاف اسلام معاصر در امریکا است. نویسنده با استفاده از پس زمینه خود را به عنوان یک زن مسلمان از Circassian تبار به عنوان الهام بخش است.

اگر ما غول Dave Matthews
آره که Dave Matthews. شما لرزاند به او در کالج و در حال حاضر از آن زمان به معرفی خود (و معرفی بچه های خود را) به مرد خود. در حالی که رمان فانتزی را بررسی meh — Kirkus تماس خود “ناهموار قدم زدن و clunky نوشتن” — بیایید پایین به برنج حمالت و اعتراف می کند که “مورچه ها راهپیمایی” نیز ناهموار قدم زدن و clunky نوشتن. اما آن را هنوز هم در گیر شده است در سر خود را برای 20 سال گذشته است. و نیت از کتاب — بررسی تنوع و تغییر آب و هوا — نجیب هستند. بنابراین فرار از جهان ما به صورت کمی و به دنبال ماجراهای Kirra و درخت عامیانه. سقوط soundtrack اختیاری.

81FU+ZargYL

نگاه هر دو روش Jason رینولدز
قبل از اینکه ما معرفی کتاب, ما نیاز به معرفی نویسنده. نام ملی سفیر برای افراد جوان ادبیات توسط کتابخانه کنگره رینولدز نگه می دارد و آن را واقعی است. او زیستی در کلمات خود: چه جیسون می داند این است که وجود دارد مقدار زیادی — بسیاری از مردم جوان, پیر و در بین کسانی که نفرت خواندن. او می داند که بسیاری از این کتاب متنفر پسر هستند. او می داند که بسیاری از این کتاب نفرت از پسران نیست در واقع کتاب نفرت; آنها نفرت خستگی. اگر شما در حال خواندن این شما اتفاق می افتد به یکی از این پسران, اول از همه, شما در حال خواندن این طوری جیسون طرح جامع در حال حاضر در حال کار (muahahahahahahaو دوم از همه می دانید که جیسون کاملا احساس شما.

رینولدز می نویسد lyrically — در جملات که صدا مانند کلمه صحبت های شعر در مورد بچه ها در یک شهری در وسط مدرسه. Interweaving داستان هم رینولدز ایجاد یک پرده نقش دار غنی از چه میانه-زندگی در مدرسه به نظر می رسد. جایزه: رمان و حتی ممکن است ترفند برادرزاده خود را به خواندن همراه با شما.

گرانش از ما فیل Stamper
چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک نوجوان روزنامه نگار با یک و نیم میلیون پیروان یک پدر که رفتن به یکی از اولین فضانوردان در یک ماموریت به مریخ و شما پرستاری عمده له ؟ Stamper زمینه فانتزی جنبه از رمان — و اجازه می دهد تا واقعی فانتزی برای بسیاری از افراد است که یک روزنامه نگار با یک و نیم میلیون پیروان در حقیقت مبتنی بر جزئیات است. بهترین چیز در مورد این رمان این است که چگونه اصلی شخصیت کال هدایت خود را در رابطه با شخص فضانورد-پسر لئون. تمایلات جنسی خود را درمان می شود ماده از factly و بسیار متفاوت تر از “مسائل بر اساس” young adult رمان از اوایل aughts. عشق جوان است کابوسی بدون توجه به آنچه که جنسیت خود و یا تمایلات جنسی ممکن است و Stamper بررسی عذاب و سردرگمی عشق اول — در میان فتنه از بالا, خارجی, ماموریت های فضایی.

تصنیف از پرندگان و مارها سوزان کالینز
در وهم آور زمان بندی بازی های گرسنگی نویسنده بازگشته است — درست زمانی که ایالات متحده آمریکا است که احساس تر از همیشه مانند Panem حاکمیت دولت به تصویر کشیده شده در این مجموعه است. یک prequel to The Hunger Games این رمان مکان کورنلیوس برف به عنوان یک احتمال نوجوان شخصیت. (به روز کردن حافظه خود را کورنلیوس برف می شود Panem رئیس جمهور و بد متفکر از بازی ها.) اما اجازه دهید ببینیم که چه چیزی او بود زمانی که او یک آرمان نوجوان!

اژدها Hoops ژن Luen یانگ
نوشته شده توسط یک معلم مدرسه اژدها Hoops یک رمان گرافیکی در مورد یک مدرسه بسکتبال تیم. از طریق یک سال و یک سفر به طور بالقوه رسیدن به مسابقات قهرمانی کشور یانگ ماهرانه بافت بازیکن backstories به بررسی نابرابری و هویت. خود نکته: این بازی را نمی توان جدا از بزرگتر اجتماعی مسائل. بسکتبال استفاده می شود به لنگر بزرگتر بحث در مورد هویت و قدرت پویایی و تاریخی و معاصر آزار و اذیت اقلیت ها. صداهای شدید و آن است. هنوز هم به سرعت گام, گرافیک و داستان جلو و همه چیز را با هم به زحمت به عنوان یک سه نقطه شات swooshing به net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>