دریافت بر روی خط: سفید متحدان و تغییر تاکتیک در آتلانتا Rayshard بروکس تظاهرات

“سیاه و سفید و متحدان به جلو! دریافت بر روی خط!”

دوین-Barrington بخش ایستاده در وسط خط راست عازم جنوب I-75/85 در غروب آخرین سه شنبه شب با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در دست او بود ، “اگر شما نمی خواهید برای قرار دادن بدن خود را در خط برای زندگی به خانه! را تشکیل می دهند برای گناهان اجداد خود را!”

من smirked. من آن را بپذیرد. آن را پوچ بود برای شنیدن. به دنبال در او من فکر می کنم او آن را کمی بیش از حد آجیل. اما همه ما کمی دیوانه در حال حاضر. ایستاده در وسط مرکز شهر اتصال در آتلانتا, گرجستان یک بزرگراه که معمولا حمل حدود 300000 خودرو در روز نیز آشکارا پوچ.

“آن گه گفت: Devin بود واقعا گند و مسخره گفت:” برگرد. کیم جکسون یک اسقفی کشیش در آتلانتا در خدمت به عنوان یک اعتراض قاضی عسگر. “اما این واقعیت است که آنها نمی گاز گه از آن سفید کودکان و نوجوانان می آیند و یا آنها را با باطوم و گلوله های لاستیکی به خوبی آن را به نظر می رسد برای تقویت کل نقطه ای که سفید عامیانه درمان بهتر است.”

این ایده از یک “سیاه و سفید سپر” است که به دست آوردن پول در میان فعالان که می خواهید به نشان می دهد که پلیس بیشتر احترام از خشونت زمانی که در مواجهه با مردم سفید. تا کنون پلیس به نظر می رسد که تایید پایان نامه.

چند چیز عجایب گرجستان قدرت که می شود بیش از اخلال در اتصال. برنامه ریزی شهری از اتصال legendarily وحشتناک (و آمد در هزینه های سیاه و سفید محله در آتلانتا). آن است که پنجم-راهرو شلوغ ترین در امریکا است. دندان قروچه کردن در اتصال تحت تاثیر الگوهای ترافیک برای 50 مایل در هر جهت.

اتصال آتلانتا گردن. تظاهرکنندگان زانو بر روی آن به مدت دو ساعت.

شب قبل یک ترافیک پلیس کشته شده بود Rayshard بروکس در درایو از طریق یک وندی فقط شرق بزرگراه. پس از یک مبارزه افسر گرت Rolfe شات بروکس در پشت سه بار بروکس پس از فرار از یک DUI بازداشت با پلیس تیزر در دست خود را.

Rolfe اخراج شد و رئیس پلیس استعفا داد و از آن مهم نبود. با این شهر و این کشور در داد و بیداد بیش از نامتجانس استفاده از نیروی آتلانتا پلیس که تقریبا به طور قطع شده بود خیره Black Lives Matter تظاهرات دو هفته به ضرب گلوله یک مرد سیاه و سفید در پشت. آن را به یک نمایش مسخره از د-تنش و بازگشت به آرامش نسبی در طول هفته گذشته است. آن را کشیده پین در یک نارنجک. آن beggared داری.

پلیس قتل Rayshard بروکس ساخته شده یک کار بیهوده از د-تنش و بازگشت به آرامش نسبی در طول هفته گذشته است.

حدود 100 جوان سفید مردم ایستاده در مقابل یک خط از اتومبیل اسلحه قفل شده است و منتظر پلیس برای دستگیری آنها. در northbound طرف سربازان دولت تا به حال یک ناوگان کوچک از اتومبیل های پلیس آماده به شارژ. ترافیک پشتیبان به صورت مایل در هر دو جهت. و در وسط این بن بست دراز یک چهارم مایل از جاده خالی مانند یک حزب خیابان های ارام حباب که در آن مردم skateboarded و سوار دوچرخه.

“سفید allyship به معنی نشان دادن حتی زمانی که من خسته هستم. چرا که به عنوان به عنوان خسته من احساس می کنم آن را نمی آیند نزدیک به آنچه که من سیاه و برادران و خواهران باید احساس در حال حاضر گفت:” هانا هیل یک مدیر در مسکن مقرون به صرفه راه اندازی PadSplit که همچنین یک اسقفی کشیش و مکرر اعتراض قاضی عسگر. “این بدان معنی است که زمانی که من را به نشان می دهد تا برای اولین بار در زندگی من من به درک من نه مسئول. من به رسمیت شناختن است که من نمی دانم آنچه حق این معترضان. من گام به عقب یا به جلو از خط اگر خواسته — و اجازه می دهد آنها را برای من مستقیم. برای صرفنظر کردن از خود من قدرت و برتری فرهنگی به این رهبران در اطراف من. آن را حمایت از علت خود و درد خود را — آن را در مورد من نیست.”

این اولین بار نیست که بیش از یک بزرگراه در اینجا. یک تعداد انگشت شماری از معترضان به طور خلاصه تعطیل اتصال در سال 2014 به عنوان شهر فوران در غم و اندوه بیش از تیراندازی پلیس و مرگ مایکل براون. روز بعد من به تماشای بیشتر سربازان دولت از یکی فکر می کنم این امکان را به احضار به دقت در مورد جلوگیری از 10,000 معترضان از تکرار حرکت می کند. تظاهرکنندگان به جای خوش led پلیس بالا و پایین آتلانتا در خیابان های مرکز شهر در اواخر شب به, هر چند بدون شکست پنجره ها و نقاشی های دیواری از دو هفته گذشته. گرجستان قانونگذاران محافظه کار پس از آن سعی کردم و شکست خورده را به مسدود کردن یک بزرگراه در اعتراض به جنایت جرم.

شنبه شب صدها نفر از مردم ریخته شده بر روی این بزرگراه پس از ساعت ها از تظاهرات در مقابل وندی. اعتراض کشیش بود و در راه برگشت به تظاهر کنندگان که سعی کردم به پل هوایی در روز قبل از آن عمدتا به دلیل به اندازه کافی وجود ندارد مردم را به انجام آن را با خیال راحت جکسون گفت.

پلیس نیز با استفاده از نیروی یک بار پیش از آن روز هنگامی که معترضان محاصره کرده یک SUV پلیس در تلاش برای خروج از پارکینگ یک مشروب فروشی در سراسر خیابان را از وندی. بلوک های سیاه و سفید تظاهرکنندگان شروع به پرتاب بطری آب و ادرار — در پلیس. کسی که پس از برخورد پلیس با پرتاب اسکیت پلیس اجازه دهید شل با فرمان — گاز اشک آور و فلش-انفجار نارنجک.

به عنوان با بزرگراه شیرین کاری, جمعیت bellowing “Fuck 12” (زبان عامیانه محلی برای پلیس) بود, چند نژادی, هر چند بسیاری از پارکینگ پرتابه آمد از سفید تظاهر کنندگان از بلوک های سیاه و سفید. سیاه فعالان کشتی با نحوه ترکیب سفید و کمک به نشانی نژاد پرستی. روشن است که تبعیض را نمی توان حل شد بدون — کریس راک قرار داده و آن را — بهتر مردم سفید. پایان به برتری نیاز مردم سفید برای جلوگیری از اعمال آن است. از سوی دیگر سیاه فعالان بیزار ایده خود را تسلیم آژانس به مردم سفید در تعقیب نژادی سهام زیرا می توان آن را سوء استفاده.

سیاه فعالان کشتی با نحوه ترکیب سفید و کمک به نشانی نژاد پرستی.

فقط به عنوان پلیس شروع به پاک کردن اعتراض از بزرگراه خرابکاری مجموعه وندی در آتش است. من راه می رفت بیش از آن را به عنوان شروع به دیدن یک جوان لاغر سفید مرد سیاه پوشیدن بلوک anonymizing دنده کمرویی گام از طریق یک صفحه شیشه ای پنجره رستوران به ایستگاه گاز پارکینگ درب بعدی.

او بلافاصله مواجه با چهار ناهموار جوان مردان سیاه پوست زن — در او.

“شما نمی لعنتی زندگی می کنند در اینجا” یک مرد به او گفت:, اینچ از صورت خود را. بلوک های سیاه و سفید مرد نگاه کرد تبدیل به سنگ شده. “آنها در حال رفتن به گردن ما است.” گروه جات اطراف کمی مطمئن نیستید اگر آنها می خواستند به او اجازه راه رفتن و تغذیه او را به پلیس و یا فقط به ضرب و شتم او را مانند یک فرش.

سپس یک کامیون آتش نشانی و یک کلانتر خودرو نورد در پشت آنها. مردم — سیاه و سفید — زانو در خیابان برای جلوگیری از مسیر خود. محله ها راه می رفت دور سفید گای زد به خیابان. یکی از مردان نگاه کردن بر روی یک کمی احمقانه پچ چمن حک شده از پارکینگ بتن برداشت سیب به اندازه سنگ و پرتاب آن را در سمت راننده از پنجره ماشین گشت.

این یک چیز است که اگر کسی از خارج از شهر می کند و آسیب می رساند. دیگر اگر مردم آن را انجام دهد. این یک چیز اگر یک نفر مرتکب یک عمل آتش سوزی به نام سیاه و سفید زندگی می کند. دیگر اگر یک فرد سیاه و سفید آن را ندارد. که در واقع ممکن است نقطه تمام از این.

به آرامی در میان تگرگ از سنگ, جمعیت حمایت از ماشین آتش نشانی و ماشین پلیس تا خیابان دانشگاه. تلفن همراه مرده من سمت چپ قبل از همه چیز بدتر است.

پلیس باید 10000 $پاداش برای راهنمایی که منجر به دستگیری کسی گرفتار در دوربین باخت وندی. تصویر از کسی که به نظر می رسد مثل یک زن. جکسون, کشیش, گفت: او را دیدم کل رویداد که یک چند نژادی, گروه, آغاز آتش سوزی از جمله مرد جوان من تا به حال دیده می شود.

همانطور که من راه می رفت از نیم مایل از پشت به ماشین من گذشت توسط پلیس عمده کمک به هماهنگی تیم SWAT شاخص های خارج از دید. من و او در حال آشنا از زمان کار در بی خانمانی و بیماری های روانی برای مرکز شهر منطقه کسب و کار. از نظر جمعیت پس از یک شب طولانی من به او راه می رفت و تخلیه شده است.

“آنها فکر می کنم رئیس استعفا در حال رفتن به تغییر هر چیزی ؟ که بدترین چیزی که می توانست اتفاق افتاده است” نیمی از من فریاد زد. “چه کسی می تواند موقت? کسی که نمی شود به اندازه کافی نهادی قدرت به تغییر هر چیزی. که در آن بچه است شهردار! از همه انت زمان برای چیزی شبیه به این اتفاق می افتد. پسر خود را فقط به آتش کشیدند از دو هفته از تظاهرات. همه چیز شروع شد و به آرام کردن و ما شروع به بحث در مورد اصلاحات. چه تماشا هستند که ما قرار است انجام دهید در حال حاضر؟”

“خوب,” او گفت: “رهبران را مجبور به آمدن با هم حل و فصل در یک لیست از خواسته ها و ملاقات با شهردار.”

تمام آن روز که من را به گوش مردم روشن بود که ده نفر در تلاش بودند به منجر شود. ریچارد رز از آتلانتا NAACP خطاب به جمعیت و داد در یک کنفرانس مطبوعاتی و فریاد بود پایین خیابان. شاخه ای از بنی اسرائیل عبری — یک قانون فقر جنوب مرکز گواهی نفرت گروهی — تا به حال یک بلندگو سوخت diatribe رفتن را از طریق بسیاری از روز. مریم قلاب از زندگی ماده به رقابت با مردم از رنگین کمان-فشار ائتلاف از جنوبی ها در زمین جدید از شهر سازمان های محلی و سازمان های غیر انتفاعی و از گروه من تا به حال هرگز از شنیده می شود. رهبری در خیابان به معنای داشتن یک تصادف تعقیب درهم bullhorn و یک نردبان متحرک.

“مرد وجود دارد این است که هیچ رهبر” من پاسخ داد. “همه از این است که آلی است. آن را فقط اتفاق می افتد. هیچ کس وجود دارد برای مذاکره با, از آنجا که هر کسی که ادعا کرد که قدرت را به صحبت می کنند به خیابان خواهد بود دروغ گفتن و هر کس آن را می داند.”

او ابرو قوسی. “بنابراین آن را فقط به غارت و شورش” او گفت:.

“من به شما شورش” من پاسخ داد. “هیچ کس در حال رفتن به سرقت هر چیزی در اطراف در اینجا.”

“این احتمالا چیز خوبی است که شما در حال ترک پس از آن,” او گفت:. “ما در مورد گاز گه آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>