آلمان اولین زن رئیس است که در اینجا به پیروزی

آن زمان یک بازی برای متقاعد کردن ساندرا Schwedler که در آن او تعلق دارد.

او اولین مسابقه فوتبال در FC St. Pauli را Millerntor ورزشگاه در شهر هامبورگ آلمان چپ عمیقی برداشت و سپس از 14 سال. “تمام تجربه من را مجذوب” او به یاد می آورد. او خواسته پدر و مادر خود را برای یک فصل بلیط.

هر چه زودتر به جای بعد Schwedler درک او می خواست برای رفتن مایل اضافی برای باشگاه است. هنگامی که او مطمئن بود که پدر و مادر او خواهد اجازه دهید او را به یک بازی به طوری که او گفت که او در یک جشن تولد دوستان. هنگامی که او به خانه و تکرار دروغ در مورد محل نگهداری او و او پاسخ داد: “پدر تو را دیدم شما در تلویزیون است.”

اما گرفتار شدن را کمی تعدیل شور و شوق خود را. در حال حاضر 39, Schwedler داستان ترکیبی از حمایت بی دریغ برای St. Pauli دوم-بخش باشگاه شناخته شده برای خود طرفداران جناح چپ سیاسی وابستگی با حس فعالیت. بیست و چهار سال پس از حضور در اولین بازی Schwedler تنها زن هیئت نظارت سر در فوتبال حرفه ای در آلمان است.

Sandra Schwedler on a train to an away game in 1995

هر بار که من حضور یک [پرتغال] رویداد من نگران که من از شما خواسته می شود برای آوردن نوشیدنی به جدول وجود دارد به عنوان تنها زنان وجود دارد.

ساندرا Schwedler

آن را تنها اتصالات که آنچه باعث Schwedler حرفه ای بود عمل کردند. به عنوان سنت پائولی را تازه دوم تیم بازی بودند نقل مکان کرد و دور از اصلی ورزشگاه به دیگران در اطراف هامبورگ Schwedler و دوستان خود در مبارزه با مسدود کردن ورود به اولین تیم در ورزشگاه. “این که چگونه من قابل درک است که اگر من می خواهم به تغییر هر چیزی من باید برای تبدیل شدن به فعال,” او می گوید.

در سال 2020 آلمانی فوتبال صنعت است که در آن برابری جنسیتی را به عنوان خوب است به عنوان وجود ندارد. با توجه به پخش دویچه وله بیش از 95 درصد از مردم در موقعیت پیشرو در سال 2019 در حرفه ای باشگاه های لیگ برتر فوتبال (DFL) و آلمان فوتبال (DFB) مرد بودند. نر تسلط بسیار فراتر از مرز. زنان را فقط 7 درصد از لیگ برتر boardrooms با توجه به یک مطالعه اخیر.

آنتیه هیگل عضو F_In شبکه ای از زنان در فوتبال در سراسر آلمانی زبان می گوید: بازی سازه تاسیس شد و برای مردان, در حالی که زنان اغلب “سوال خود را در رابطه با مدارک تحصیلی خود را.”

Schwedler داستان متفاوت است. زمانی که یکی از دوستان پیشنهاد کرد که او باید برای اجرای سنت پائولی هیئت نظارت او فکر آن را یک شوخی بود. “من بلافاصله شروع به خنده” Schwedler بازگو. به زودی به اندازه کافی Schwedler — که در زمینه کسب و کار مشاوره و مربیگری — آغاز شده و با توجه به گزینه های خود را: “آیا من می خواهم به اجرا ؟ من قادر به؟” او به پایان رسید تا با دریافت بیشترین آرا را از این باشگاه اعضا در نشست عمومی سالانه در سال 2014 که منجر به او ارائه شده هیئت نظارت بر سر نقش دارد.

و او در آنجا ماند و به او فن ریشه. “ساندرا یکی از کسانی که کمک در نوار زمانی که ما فن-سازمان قطار ویژه برای ما آخرین دور بازی از این فصل می گوید:” آنا ماریا که عمل یکی از باشگاه بهترین و شناخته شده St. Pauli فن وبلاگ Magischer FC و نمی خواهید به فاش کردن نام خانوادگی او (سخت طرفداران فوتبال اغلب به صورت تبعیض در آلمان). “مردم که قطار را برای اولین بار همیشه شگفت زده برای دیدن این باشگاه را در هیئت نظارت بر سر راه رفتن در اطراف قطار با آبجو جعبه در دست او است.”

33990855_10156446026884732_4555733636921425920_o

با توجه به مهارت های مدیریت, نوربرت که او نیز اجرا می شود Magischer FC و همچنین آرزو به نام نکردن می گوید Schwedler است و مورد احترام در میان باشگاه آمار و ارقام و طرفداران به طور یکسان که منجر به توانایی خود را برای میانجیگری در زمان جنگ است. “او می داند که هر کس شخصا تا مردم اعتماد خود را,” او می گوید:, و اضافه کرد که این واقعیت Schwedler حضور در رسانه ها و یا فقدان آن در خدمت به عنوان یک نشانه آن است که همه چیز باقی می ماند در پشت درهای بسته و هنگامی که او آمد به جلو “آن را برای دلایل درست.” او موفق به حرکت آلمانی فوتبال مکرر تنش بین باشگاه و طرفداران آن که برگزاری برخی از نوسان بیش از آن جهت به عنوان سهامداران.

Schwedler خودش اذعان می کند او به سختی مشتاق ظاهر شدن در رسانه ها در ابتدا, اما یک لحظه تغییر ذهن خود را. پس از سخنرانی در یک رویداد Schwedler خال دار یک زن در حضور و غیاب و گفت: “اگر ساندرا می توانید آن را به طوری که می تواند I.”

در ماه های اخیر FC St. Pauli رئیس هیئت نظارت شده است صحبت کردن علنی در مورد نقش زنان در مردانه-تحت سلطه آلمان در فوتبال جهان و همچنین ارائه پشتیبانی به زنان با توجه به در حال اجرا برای دفتر و یا گرفتن یک نقش پیشرو. او یک راه طولانی پیش رو: زنان هنوز به دنبال او به اتاق هیئت مدیره.

“هر بار که من حضور DFL رویداد من نگران که من از شما خواسته می شود برای آوردن نوشیدنی به جدول وجود دارد به عنوان تنها زنان وجود دارد,” او می گوید. با توجه به تجربه Schwedler شده است دفاع برای زنان سهمیه در فوتبال boardrooms. بدون سهمیه او استدلال می کند: “هیچ چیز تغییر خواهد کرد.”

در طول FC St. Pauli آخرین مجمع عمومی در ماه نوامبر باشگاه اعضای قطعنامه ای را به منظور توسعه یک طرح است که می تواند منجر به 50 درصد سهم زنان در سطح مدیر تا سال 2025. به بسیاری از پنج سال هدف است که بیش از حد تهاجمی با توجه به عدم وجود زنان در رهبری خط لوله در حال حاضر.

اما Schwedler است که با فشار دادن به جلو و او می گوید: St. Pauli نیست برای جلوگیری از وجود دارد در پیگیری از نمایندگی بهتر. “اگر هفت نفر حضور در یک جلسه و همه آنها از همان پس زمینه آن محدودیت توانایی خود را برای حل مشکلات,” او می گوید. “تنوع باعث می شود همه چیز بهتر است.”

OZY پنج پرسش و پاسخ با ساندرا Schwedler

  • آنچه در آخرین کتاب شما به پایان رسید ؟ Herkunft, توسط Sasa Stanisic.
  • چه چیزی شما را نگران? تحولات در جامعه است. که مفهوم است که ما باید بیشتر دیوار و مرز. بسیاری از مردم نمی توقف و فکر می کنم در مورد آنچه مردم را به فرار از خانه خود را.
  • آنچه شما باید در سفر شی ؟ لنزهای تماس با ما, عینکی, گذرنامه. بقیه همه من می تواند اداره کند بدون اگر من را فراموش کرده ام.
  • شما چه کسی قهرمان است ؟ پدر و مادر من. آنها خواهد هر چیزی را برای بچه های خود را.
  • چه یک آیتم در لیست سطل? برای دیدن FC St. Pauli در یک بازی رسمی رقابت های اروپایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de