جری هالیول نشان دهنده در Spice Girls’ Union Jack لباس

مد به جلو! Geri Halliwell, همچنین شناخته شده به عنوان ادویه زنجبیل نشان داد که او مغز او یاد اتحادیه جک لباس از ’90s.

“وقتی که چای حوله دوخته بود به آن کمی سیاه و سفید گوچی, لباس, من تا به حال هیچ ایده این واکنش بود که رفتن به آمده” Halliwell, 47, گفت وگ در مصاحبه منتشر شده در پنج شنبه, مارس 19 مورد به یاد ماندنی Spice Girls فراک.

او افزود: “’90s بسیار بسیار شبیه به ’60s, آن را به یک واقعی و طعم قوی. موسیقی عالی بود این مد عالی بود.”

پس از انتشار این ادویه دختران اولین آلبوم خود را در سال 1996 گروه دختر — ساخته شده از زنجبیل ادویه (Halliwell) کردن ادویه (Mel C. یا ملانی چیسهولم), ترسناک, ادویه (Mel B. یا ملانی براون) کودک ادویه (Emma Bunton) و ادویه پوش (ویکتوریا بکهام) — رو به افزایش است و مجموعه ای را به انجام در جایزه بریت در سال 1997.

Halliwell به یاد می آورد که او عملکرد مناسب لباس — که به پایان رسید تا بودن شیک و اتحادیه جک فراک — شروع با گوچی شیک لباس سیاه و سفید.

“من به یاد داشته باشید این Gucci لباس رو به من ارائه شده است. آن را تقریبا مانند یک 1950s مرلین-شکل شنا, لباس محلی,” او گفت: طراحی از تام فوردبود که کار با گوچی در آن زمان است. این لباس با این حال نمی توان به اندازه کافی از یک بیانیه برای خواننده که به خاطر فکر کردن “این استرالیایی—انگلیسی پرچم!”

Geri Halliwell Shares the Story Behind Her Iconic Spice Girls Union Jack Dress
جری هالیول انجام در طول استرالیایی در فوریه 24, 1997. آلن دیویدسون/شاتر

پس از اعتراف به این که “شما به معنای قطع کردن پرچم” Halliwell تصمیم به استفاده از یک جک اتحادیه چای حوله بیش از گوچی لباس را نشان می دهد توقف گروه.

Halliwell خواهر ناتالی Halliwellsewed چای حوله بر روی لباس قبل از جری اضافه شده یک غول نشانه صلح در بازگشت به “جشن همه فرهنگ ها.”

مادر دو نیز مسئول red go-go چکمه که او ملبس به هنگام انجام در جوایز نشان می دهد که در آن سال.

“پدر من یک مکانیک و من تا به حال ماشین اسپری از گاراژ و اسپری آن قرمز برای مطابقت با” او توضیح داد. “طول لباس تمایلات جنسی و بزرگ bobber چکمه گفت:” شما نمی خواهید به یک ظرف غذا با من یا نه.'”

جری اشاره کرد که او “همیشه یک راز طراح مد” اما او هرگز نمی تواند حدس ام چگونه نگاه خواهد بود دریافت کرد.

Geri Halliwell Shares the Story Behind Her Iconic Spice Girls Union Jack Dress
جری هالیول وگ/YouTube

“من بیدار شد صبح روز بعد که عکس من در لباس بود که در صفحه اول هر روزنامه” او به یاد می آورد. “آن لباس واقعا شد هویت چه دختر قدرت ایستاده بود.”

جری اضافه شده: “مردم می پوشند نسخه خود را از آن. ناگهان با دیدن پرچم انگلیس در بسیاری از مد. آن را به عقب آمد به آن چیزی که از بودن افتخار ما هستند.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de