گرجستان تظاهرات متفاوت: اعزام از خط مقدم از آتلانتا تقسیم

دو اتومبیل های عضلانی کشیده تا به گوشه ای از ماریتا خیابان و پارک صدمین سالگرد رانندگی در وسط آتلانتا اعتراض روز شنبه برای انجام burnouts سراسر از سی ان ان ، ابر دود تحت پوشش معترضان غربالگری آنها را فورا از پلیس ضد شورش خط. یک whoop افزایش یافت. مردم در اطراف شلوغ اتومبیل — دوج شارژر نیمه رسمی آتلانتا ماشین انتخاب — در حالی که Migos blared از تنه. مردم تبدیل پشت خود را به پلیس و شروع به رقص. هیچ کس batted یک چشم.

آتلانتا تظاهرات متفاوت است.

روز تمرد در اینجا در پی قتل Ahmaud Arbery و جورج فلوید شده اند نیمی از سوء رفتار پلیس اعتراض تجمع و نیم کارناوال حتی در شب شیشه های شکسته همراه Peachtree خیابان. تجانس فراوان. زنان تیراندازی موسیقی فیلم در مقابل یک خط از سپر تحمل سربازان یک روز گارد ملی شکستن را به رقص با معترضان در آینده.

Tayla Myree, 22, آماده کرده بود و خودش را روز شنبه برای مقابله با گاز اشک آور و سفید برتری نمی سوزاندن لاستیک. او وجود دارد را در این شهر نیروی پلیس در خصوص همکاری خود را با نیروهای دفاعی اسرائیل. “مردم نیاز به انجام آموزش-ins. مردم نیاز به خواندن. مردم نیاز به صحبت کردن با هر یک از دیگر” اخیر سیراکیوز تاریخچه تحصیلات تکمیلی گفت. در حال حاضر او آرزو داشت برای سازمان و جهت را به تصرف خود ارزش از تمرد و حتی به عنوان شهردار Keisha لنس کف استناد مارتین لوتر کینگ جونیور و sternly به نام تظاهرات “هرج و مرج است.”

“پادشاه بسیار رادیکال به طور خاص برای زمان خود” Myree گفت. “نافرمانی مدنی کار می کند. او شکستن قانون است. به کسی مثل Keisha لنس کف در واقع تسلیحاتی مارتین لوتر کینگ تاریخچه علیه مردم آتلانتا من html کد خاموش است.”

شنبه شب معترضان در یک پارکینگ در کنار تد ترنر مرکز شهر پنت هاوس برگزار شد و یک بند از پلیس ضد شورش برای نیم ساعت. سپس اندرو جوان بلوار منفجر شد — به یک pop-up dance hall با عیاشان شلیک روم شمع پایین ویلیامز خیابان به عنوان یک ماشین متوقف شد و به دست انداز Ralo را “آخ گه پاپ گه” غیر رسمی سرود روز. (Ralo اتهامات عنوان شده علیه از اجرای یک عملیات قاچاق ماری جوانا از آتلانتا آپارتمان پیچیده است.)

لحظه ای بعد یک shirtless نوجوان به نام فوق العاده و خرابکاری در هم شکسته یک خط از ویندوز با یک دنباله از gawkers در پی خود. در میان جمعیت از صدها ناشناس معترضان تنها قدرت و یا جهت باد در این شب است که به دنبال در لحظات مثل این با خرابکاری تصرف رهبری یک نمای در یک زمان.

“در حالی که کشور در آتش … افرادی مثل خودم می دانم که چگونه مهم این زمان است که گفت:” مارکوس کلمن مدیر صرفه جویی خودشان ما یک عدالت اجتماعی سازمان فعال در آتلانتا. کلمن به سازماندهی راهپیمایی که روز جمعه. بدترین آسیب را به شهر رخ داده و چند ساعت پس از کلمن مارس به این نتیجه رسیدند که مردم شروع به انجام چیزی که خود را. “چگونه ما کانال این انرژی؟” “چه موفقیت چگونه است؟”

کلمن می خواهد برای دیدن غرامت. کلمن می خواهد برای دیدن “هر جهنمی سند” اصلاح شده است. اما او می خواهم برای شروع با برخی از اصول اولیه است. کلمن پیشنهاد می کند که در شهر آتلانتا نیاز به افسران پلیس به زندگی در جوامع آنها پلیس حداقل برای یک زمان. او می خواهم افسران پلیس به مواد مخدر آزمایش بلافاصله پس از تیراندازی. او همچنین اشاره می کند که در کالیفرنیا فقط خود را تغییر استاندارد برای توجیه تیراندازی پلیس از “مناسب” استفاده از زور به یک “لازم” استفاده از زور. این تغییر را کاهش می دهد و مانع به شلیک و شارژ یک افسر پلیس برای سوء. او می خواهم به آن را ببینید در اینجا در گرجستان است.

مرگ فلوید و پس از آن تظاهرات تقویت سیاسی تغییر است که آغاز شده بود با اعتراضات بین المللی به قتل Arbery در جنوب گرجستان است. هر بیت از اطلاعات در مورد Arbery مرگ در ماه فوریه و با تاخیر پیگرد قانونی به نظر می رسد به نوبه خود انزجار عمومی تا درجه دیگر; دادستان گفت: دادگاه روز شنبه که به نظر می رسد آتش سوزی مرگبار در کثیرالانتشار تصویری تف نژادی القاب پس از کشتن Arbery.

خشم و انزجار شده است, چند نژادی و سیاسی گسترده ای است که غیر معمول در آتلانتا. “یکی از دلایلی که مردم نمی نشان داده است که آنها نمی دانند که در آن برای نشان می دهد و هنگامی که به نشان می دهد تا. که همان مشکل امروز” گفت: Janel سبز اولیه سازمان از زنان مارس در آتلانتا.

آتلانتا یک اسطوره به عنوان آمریکایی مکه برای آرمان. نسبتا مقرون به صرفه شهرستان برای پناهندگان از نیویورک و لس آنجلس آتلانتا استوار در مرکز موسیقی سیاه جهان با نخبگان کسب و کار عمیق فرهنگی مهر و سیاه و سیاسی در ساختار قدرت.

Buckhead است که در آن از هم جدا می افتد. Buckhead است کانون آتلانتا استارک نابرابری. Buckhead است لنکس بازار و Phipps پلازا آخرین لوکس مراکز سمت چپ ایستاده در میان مرگ و خرده فروشی و هدف از بسیاری از تجار ،

“Buckhead است بی ارزش به عنوان گه” گفت: همین De La Vega, ایستاده در یک مدل کسب و کار کت و شلوار در میان سیاه و سفید تی شرت. د لا وگا گفت که او زندگی می کند در Buckhead و اجرا می شود یک شرکت بازاریابی. در میان چیزهای دیگر Buckhead امور مالی و فن آوری شرکت هایی که استخدام نمی مردم سیاه و سفید در یک شهر که 50 درصد ،

“چگونه ما کانال این انرژی ؟ چه موفقیت چگونه است؟”

“همه از این گه واکنشی است. ما نیاز به فعال تبدیل شده” De La Vega گفت. “بازگرداندن سیاه وال استریت. … اگر شما نمی توانید باسن خود را در خارج وجود دارد و رای و فعال تبدیل شده و تحصیل کرده و آگاه شما را از انجام هر کاری موثر در همه. شما فقط فریاد گه برای بدون هیچ دلیل و مانند آنها انجام داده ایم برای 100 سال گذشته است.”

د لا وگا مانند بسیاری از معترضان خواسته است که دولت ایستادن در برابر قانون به مردم آنها ، آن را اغلب شکایت اول پخش شد و بیشتر سازگار است. “همان راه ما پاسخگو به شهروندان به اعتقاد من دولت باید پاسخگو باشند به عنوان یک دولت است. نه فقط پلیس به دلیل آن را فقط به پلیس. پلیس نمی خواهد مانند رفتار آنها خدایان اگر ما نمی توانیم به درمان آنها را مانند خدایان.”

این فریاد برای عدالت صحبت می کند به نابرابری عمیق, سیاه, آتلانتا ماندگار اغلب بدون تصدیق آن است. آتلانتا قرار است به نمایندگی از دستاورد سیاه.

اما آتلانتا نابرابر شهرستان. آن است که اکثر نابرابر شهرستان. آن را دارای بیشترین نابرابری درآمد به عنوان اندازه گیری در یک بلومبرگ, تحلیل دو سال در حال اجرا است. در حالی که شکاف درآمد نشان دهنده برخی از آن; سفید خانوار در شهر آتلانتا کسب بیش از 80.000 دلار در سال به طور متوسط در حالی که سیاه و سفید خانواده کسب حدود 30 ، 000 $در سال است. که شکاف باریک در حومه اما نه در Buckhead خیابان. کمتر از 2 درصد از خانواده ها در آتلانتا را بیش از 100.000 دلار در سال است. کمتر از 4 درصد بیش از 75000 دلار در سال است. و در زندگی به نوعی در $22,000 از یک سال و یا کمتر است. $340 یک هفته خانه را شاید.

آتلانتا کمترين درآمد تحرک در امریکا بیش از حد. در سال 2014 متولد در پایین quintile درآمد (در حدود $16,000 از یک سال امروز) به معنای شانس ساخت آن را به بالا quintile در آتلانتا (بالاتر از حدود 120 ، 000$) بودند 4 درصد است.

حرکت مردم در اینجا در droves. در مورد 75,000 حرکت مردم به مترو آتلانتا در هر سال است. متوسط اجاره یک آپارتمان دو خوابه افزایش یافته است بیش از 700 دلار در نه سال به $1,850. شما نیاز به سه برابر اجاره به واجد شرایط. که در مورد $66,000 یک سال است. اکثر مردم سیاه و سفید در اینجا را ندارد که زیاد است. نیمی از شهر سیاه است اما 88 درصد از مردم دچار بی خانمانی در اینجا سیاه و سفید هستند.

هیچ یک از این است که به ویژه مرموز به سیاه Atlantans. بسیاری از این نامرئی به سفید Atlantans.

آتلانتا, سیاه, سیاسی, کلاس شده است ساخت صداهای مورد نابرابری در حالی که برای. آن را گرفته است برخی از شکننده مراحل رسیدگی به نابرابری برای مردم فقیر. وثیقه اصلاحات. قبل از دستگیری انحراف برنامه. 50 $میلیون بی خانمانی برنامه. در پی تظاهرات گسترده ای برای هر دو Arbery و فلوید آستین منجمد جرم و جنایت نفرت قانون کار راه خود را از طریق دولت در روند قانونگذاری و یک تیم از شش قانونگذاران دموکرات پیشنهاد کرده اند که دولت ایجاد یک رجیستری بد پلیس.

آتلانتا, سیاه, سیاسی, کلاس شده است ساخت صداهای مورد نابرابری در حالی که برای. آن را گرفته است برخی از شکننده مراحل رسیدگی به نابرابری برای مردم فقیر: وثیقه اصلاحات. قبل از دستگیری انحراف برنامه. 50 $میلیون بی خانمانی برنامه. در پی تظاهرات گسترده ای برای هر دو Arbery و فلوید آستین منجمد جرم و جنایت نفرت قانون کار راه خود را از طریق روند قانونی و یک تیم از شش قانونگذاران دموکرات پیشنهاد کرده اند که دولت ایجاد یک رجیستری بد پلیس.

اما Fulton County Jail هنوز پر به پر عمدتا با مردم است. یکی در شش آتلانتا خانواده ها مواجه اخراج در 18 ماه گذشته بیشتر از افراد سیاه و سفید.

زمانی که گارد ملی بازگشت به شغل روزانه خود را و در خیابان بازگشایی در اتاق آرام در تالار شهر و دولت و کنگره این نابرابری بحث خواهد شد با فوریت جدید.

“وجود دارد یک راه برای آتلانتا بود که چراغ درخشان که سیاه, مکه, اگر آن را می توانید پیاده سازی یکی از این سیاست ها در وسط این بحران” کلمن گفت. “خوب ما پاره این مکان برای اولین لعنتی زمان. برخی آن را دوست ندارم برخی از ذهن نیست این همه باید آن را درک کنند. ما به جدول آمد با رهبران با جامعه ما با آنچه که ما احساس می کردم راه حل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de