جورج Stephanopoulos و علی Wentworth رابطه گاهشمار

عشق ماندگار. جورج Stephanopoulos و همسرش, علی Wentworthیک رابطه است که در ادامه به آزمون زمان ایستاده و تاریخچه هالیوود.

زن و شوهر, ملاقات در آوریل سال 2001 پس از یکی از مشروب قبل از خواب زاج دوستان به او گفت آنها خواهد بود مناسب است. با وجود اصلی خود را رزرو, Wentworth در نهایت توافق به یک تاریخ کور با Good Morning America لنگر.

“شما می دانید که چگونه زمانی که شما در یک تاریخ و 15 دقیقه به روی خلبان خودکار?” Stephanopoulos گفت که نیویورک تایمز در ماه نوامبر سال 2001. “حدود 15 دقیقه در او فقط خم شد و چیزی گفت و ما ناگهان در جای دیگر در جهان دیگر ، ما از غریبه ها به دوستان عاشق شدن در روز است.”

دو ماه پس از رفتن در تاریخ اول خود زن و شوهر مشغول شدم و در نوامبر همان سال آنها گره خورده است گره — ماساچوست مادری پدر انجام شده این مراسم است.

ظرف پنج سال آینده به استقبال مرغ عشق دو دختر الیوت و هارپر و باید به طور مداوم پشتیبانی از هر یک از دیگر.

این در زندگی رنگ آلوم نشان داد در سال 2017 است که او مرتکب شده است به یک پرنده در اوایل برنامه برای بستر به منظور مطمئن شوید که او می تواند به خواب رفتن با شوهرش که کار نیاز به او را از خواب بیدار در 2:30 هر روز صبح. “من احساس می کنم می خواهم به ماندن ازدواج; من برای رفتن به رختخواب در 8:30 p. m.,” ونت ورث گفت: در طول یک ظاهر در زندگی با کلی و رایان در مارس 2017.

وقتی که می آید به آنچه باعث می شود خود را نزدیک به 20 سال از ازدواج کار, اتاق کار و فضای بازیگر گفت: “شوخ طبعی است.” “من فکر می کنم ما در حال گرم برای هر یک از دیگر,” او اضافه شده در حالی که نشسته در کنار همسرش در یک مارس 2018 صبح بخیر امریکا ،

این بازیگر همچنین نوشته شده در مورد او را عشق زندگی خود را در سال 2018 کتاب بروید بپرسید علی: نیمه پخته مشاوره (رایگان و لیموناد).

“پایین ترین لحظه برای من زمانی است که زمان می رسد برای سرنوشت ساز سوال:” چگونه اغلب شما و شوهر خود را؟'” Wentworth نوشت: در خاطرات. “من از دست دوستان با این سوال.”

با توجه به کتاب پالس (pals) خود را به شدت واکنش نشان داد زمانی که آنها شنیدن چقدر فعال زن و شوهر در زندگی جنسی است.

“زنان نفس نفس زدن و جیغ مانند من اعتراف که من شات سگ من” او به شوخی. “یکی از آنها همیشه انتقاد او مشت بر روی میز; یک زن شراب شیشه ای پس از شکست در دست او است. من متاسفم! ما برای هر یک از دیگر. عیسی مسیح!”

در ماه مارس سال 2020 Wentworth آزمایش مثبت برای coronavirus و شوهرش در کنار او. پس از دو هفته قرنطینه او را تشویق می کردند او را به سرنوشت فرزند “بازمانده” در 13 آوریل سال 2020 است. او نشان داد که در همان روز که او نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از مراقبت از همسرش بود اما بدون علامت.

در پایین حرکت به بطور منظم احساس Stephanopoulos و ونت ورث رابطه از ابتدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>