جورج لوپز فاش هالیوود خود را ‘پری مادر خوانده’

چرا بايد اهميت بدي

چون مربی ها در مکان های بعید یمی ایند.

این در بالای سال بود — قبل از کوبه درگذشت ، قبل از جهان رفت haywire — زمانی که جورج لوپز به طور تصادفی خود را مرکز توجه برای کل چرخه خبری یا دو.

تازه از ناهار با همکار کمدین سدریک سرگرمی ساز، لوپز به طور اتفاقی به یک پیام اینستاگرام که ادعا می شود مقامات ایرانی مبلغ ۸۰ میلیون دلار به رئیس جمهور دونالد ترامپ با آن ها کمک کرده اند، پاسخ می داد. نظر لوپز: “ما آن را برای نیمی از انجام.”

وقتی به خانه برگشتم، این تماس ها را از طرف ادواری خود مدریافتم، مثل “چی گفتی؟” کمدین پیشپاافتاده به بنیانگذار و مدیر عامل اوزی در آخرین قسمت نمایش کارلوس واتسون بازمی گه. در این هنگام بود که سرویس مخفی به خانه اش آمد تا پیگیری کند که آیا منظورش رئیس جمهور ضرری بوده یا نه. وقتی از او پرسیده شد که آیا ترسیده است، لوپز با خنده پاسخ می دهد: «تنها زمانی که عصبی شدم، زمانی است که از من پرسیدند آیا در خانه اسلحه گرم دارم یا نه.»

این طوفان کامل از حوادث برای کمدین بود، که ستاره خود را با eponymous ABC sitcom اوج (2002-07) — برای اولین بار برای خانواده های لاتین در تلویزیون — و که با یک نت فلیکس ایستاده ویژه به اوج رسید ، ما آن را برای نیمه انجام دهد. در ویژه لوپز در مورد حادثه سرویس مخفی و مهاجرت و اجرای گمرک، در میان تعدادی از مسائل دیگر صحبت می کند. در حالی که این اولین بار است که لوپز در کانون توجه از جورج لوپز در سال 2017 :دیوار ، زنده از واشنگتن ، دی سی ، محتوا نشان دهنده کار حرفه ای خود را از صحبت کردن به صراحت در مورد تجربه لاتین در ایالات متحده است.

بزرگ شده توسط پدر بزرگ و مادربزرگ خود در کالیفرنیای جنوبی، لوپز شروع به نوشتن جوک های خود را در سن 11 سالگی. او نُه آنقدر با رویای ایستاده تسخیر شده بود که یک میک استند را از رادیو کلبه و میکروفون ی مدرسه اش دزدید تا با آن تمرین کند. تا آن زمان که او از دبیرستان خارج شده بود، لوپز آماده شد و شروع به اجرای برنامه در باشگاه های لس آنجلس کرد، اما او از موفقیت های بومی سازی شده اش، نسبتاً حاشیه ای راضی نبود. سپس، در اواخر دهه ۹۰، او تماس یک عمر از تیم تولید ساندرا بولک را گرفت: آنها به دنبال کسی بودند که یک نمایش خانوادگی در اطراف خود را توسعه دهد.

در اصل ایده این بود که تمرکز بر روی یک نوجوان است، اما پس از پرواز و شنیدن مجموعه لوپز در مورد مادر بزرگ “دیوانه” و بزرگ شدن خود، Bullock در یک مسیر متفاوت رفت. لوپز می گوید: «او به نوعی مادر خوانده پری من شد» “او ن به من فرصت داد، و من همیشه آماده بود زمانی که فرصت خود را ارائه شده است.”

خیلی شبیه جورجلوپز ، و تخصص های او برای این موضوع ، ما آن را برای نیمه چیزی بیش از لوپز آوردن خود معتبر خود را به زندگی است. بيا اميدوار باشيم که اون يکي ديگه از ساکنين کاخ سفيد رو ناراحت نکنه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im