جورج فلوید قتل ممکن است در نهایت پایان دادن به ارتش Fealty به شکست مؤتلفه خائن

WBF2KF Gen. Leonidas Polk, C.S.A.

ژنرال Leonidas, Polk, C. S. A.

عکس: Alamy

در سال های اخیر به عنوان اعتراضات خروشان در برابر مؤتلفه مجسمه ها و بناهای تاریخی در شهرهای سراسر جنوب پایگاه ارتش به نام Confederates شد تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. اما قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس منجر به سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس هدف قرار دادن آمریکایی های آفریقایی تبار و موجب گسترده تر بحث در مورد نژادپرستی نظاممند. برای اولین بار ارتش ادامه داد: استفاده از مؤتلفه نام در بسیاری از پایگاه های آن در حال آمدن است تحت موشکافی شدید.

زمانی که اعضای کنگره و دیگران به دنبال تغییر نام 10 عمده تاسیسات نام Confederates ارتش به طور مداوم خودداری کرد. اما در میان خشم بیش فلوید قتل وزیر دفاع علامت Esper و وزیر ارتش رایان مک کارتی هستند و ظاهرا “به دو حزبی بحث از موضوع” نیویورک تایمز هفته گذشته گزارش.

البته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله درگیر شدم برای دفاع از حقوق مؤتلفه ژنرال و گفت: او نمی خواهد اجازه می دهد پایگاه به تغییر نام داد. “پیشنهاد شده است که ما باید با تغییر نام به عنوان بسیاری از 10 افسانه ای ما پایگاه های نظامی مانند فورت براگ در کارولینای شمالی فورت هود در تگزاس, Fort Benning در گرجستان ، این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ایالات متحده آمریکا آموزش دیده و اعزام قهرمانان ما در این مقدس زمینه و برنده دو جنگ جهانی. بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی…”

در عین حال تهمت است که نادیده گرفتن این واقعیت است که این پایگاه ها همه به نام خائن به ایالات متحده – به عنوان به خوبی به عنوان بازنده و incompetents. مردان که نام آن پایگاه تتم نیز پرشور طرفداران یک slavocracy اذعان کرد که آنها در مبارزه برای حفظ بردگی است.

را Leonidas,Polk, پسر یکی از ثروتمندترین slaveholders در جنوب. پولک پدر انباشته 100,000 هکتار از زمین; پولک بعد خود او ساخته شده و مستغلات در ایالت تنسی و متعلق به عنوان بسیاری از 400 برده است.

امروز جنگ داخلی مورخان توافق دارند که پولک بود وحشتناک به طور کلی. در عین حال ارتش افتخار او نامگذاری عمده پایگاه نظامی پس از او: فورت پووک در لوئیزیانا به ارتش برتر مبارزه با, مرکز آموزش. فورت پووک و دیگر پایگاه ارتش به نام Confederates یک میراث Jim Crow عصر در جنوب. بسیاری از امروز بزرگترین پایگاه ارتش ساخته شده بودند در روستایی در مناطق جنوبی در طول دوره در سراسر جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم است. مشتاق برای پشتیبانی محلی در حالی که ساختمان این پایگاه به سرعت ارتش متقاعد بشود سفید جنوب رهبران جامعه با نامگذاری جدید پایگاه پس از Confederates معمولا ژنرال با برخی از اتصال محلی است.

Leonidas, Polk, در زمان های عجیب و غریب مسیر تبدیل شدن به یک مؤتلفه به طور کلی. او رفت و به غرب نقطه, اما پس از آن تبدیل به یک اسقفی اسقف و تفرقه رهبر آمریکایی به عنوان سنت ایمان تکه تکه بیش از برده داری و تجزیه طلبی به جنگ داخلی نزدیک شده. پولک اسپلینتر گروه شناخته شده به عنوان “پروتستان کلیسای اسقفی در Confederate States of America.”

پولک آن متفق رئیس جمهور, Jefferson Davis, به نام او, به طور کلی در شروع جنگ اما حتی به فرمان او سرباز او شناخته شده به عنوان “اسقف پولک.”

به عنوان یک رهبر نظامی, Polk, blundered از شروع. در ماه های اولیه جنگ او با ارسال نیروهای خود را به کنتاکی که در آن زمان اعلام کرده بود به خودی خود خنثی است. پولک تهاجم به رهبری کنتاکی به دنبال کمک از اتحادیه نیروهای کنتاکی ماند در این اتحادیه به عنوان یک نتیجه. پولک بد در نظر گرفته تهاجم هزینه کنفدراسیون بحرانی مرز دولت و کمک به نکته توازن قدرت بیشتر در این اتحادیه را به نفع.

در اوایل ماه ژوئن سال 1864 جنگ بود برای رفتن بد Leonidas, Polk. ژنرال ویلیام شرمن Tecumseh فرمانده نظامیان در غرب راهپیمایی در آتلانتا و heartland از مؤتلفه شورش. پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود برای به دست گرفتن آتلانتا و بیشتر گرجستان یک ماه قبل از آن او تا به حال درخشان outmaneuvered از bumbling مؤتلفه ژنرال او مواجه شده — از جمله پولک.

به عنوان شرمن و نیروهای نظامی خود را ادامه راهپیمایی خود را به سمت آتلانتا در ژوئن 4, شرمن کشف یک گروه کوچک از Confederates ایستاده در باز مشاهده کامل ارتش اتحادیه. آنها ایستاده بود بالای یک کوه کوچک در Cobb County, Georgia) است که بخشی از آتلانتا و حومه امروز.

“چقدر پر رو هستند” شرمن گفت و دستور داد اتحادیه توپخانه به آتش بر روی آنها.

گروه شرمن هدف قرار داده بودند بالا مؤتلفه فرماندهان از جمله پولک که تا به حال نادیده گرفته شده از هشدارهای نیروهای نظامی خود را که آن را ناامن برای ایستادن در باز کردن در ارتفاعات است. یک پوسته پاره حق را از طریق Polk, پاره بدن خود را به خرد و کشتن او را فورا.

شرمن کمی فکر پولک است که او به قتل کوتاهی در یک پیام به مقر اتحادیه در واشنگتن روز بعد. “ما کشته اسقف پولک دیروز و خوب ساخته شده اند پیشرفت امروز” شرمن نوشت.

مدرن مورخان فکر نمی کنم خیلی از پولک یا. این آتش توپخانه که به کشته شدن او را “یکی از بدترین عکس اخراج برای این اتحادیه باعث طول دوره جنگ” نوشته مورخ Steven E. Woodworth با این استدلال که آن را بهتر است به سمت چپ پولک زنده نگه داشتن پیشرو مؤتلفه نیروهای زیرا او بسیار بد در آن است. “پووک بی کفایتی… تا به حال به طور مداوم صالح مؤتلفه عملیات غرب Appalachians در حالی که خود را در ارتباط ویژه با [Jefferson Davis] ساخته اسقف کل نجس.”

جالب اینجاست که پولک برپا ترین شدید طولانی مدت مبارزات انتخاباتی در طول جنگ در برابر دیگر مؤتلفه کلی که همچنین دارای یک پایگاه ارتش پس از او به نام: ژنرال Braxton براگ برای آنها کارولینای شمالی فورت براگ نامگذاری شد.

پولک و برگ متنفر یکدیگر برابر با شور و شوق. هر عنوان دیگر کاملا بی کفایت و آنها صرف مقدار زیادی از جنگ های داخلی در تلاش برای از بین بردن هر یک از دیگر مشاغل نظامی.

شاید هیچ یک از آن دوران خواهد بود بیشتر تعجب است که وجود دارد در حال حاضر یک پایگاه ارتش به نام لئونیداس پولک از Braxton براگ و بالعکس.

با وجود این واقعیت است که تهمت موضع برای کنفدراسیون و پاکستان برای جلوگیری از هر گونه پایه تغییر نام وجود دارد به نظر می رسد به رشد حرکت در کنگره برای اقدام.

در حالی که ارتش خود را دارد فرآیند نامگذاری تاسیسات و می تواند آنها را تغییر دهید بدون مجوز از رئیس جمهور و یا کنگره به نظر می رسد بسیار بعید است که ارتش انجام خواهد داد تا خود را در آن حداقل تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن رئيس جمهور است. اما یک کمیته مجلس سنا در زمان یک گام اولیه در هفته گذشته رای گیری دارد که نیاز به پنتاگون حذف مؤتلفه نام از تمام پایگاه های که به یاد آنها. جای تعجب اندازه گیری شده توسط تسلیت کوچک نشانه آن است که در سراسر کشور تظاهرات بیش از جورج فلوید قتل ممکن است باز کردن یک خرده از نور روز در مسائل نژادی بین جمهوری خواهان کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>