ژئو گروه Blundering پاسخ به همه گیر کمک به گسترش Coronavirus در نیمه راه خانه

این زنان بودند که برای اولین بار به مریض. “آن را مانند علائم آنفلوانزا” به یاد می آورد یک رزیدنت زنان خوابگاه در گراسمن مرکز فدرال در نیمه راه خانه در Leavenworth, Kansas, اجرا خصوصی, زندان, شرکت ژئو ، دو زن شروع به سرفه گرفتن عرق سرد و در حال اجرا یک تب در اطراف اواسط تا اواخر آوریل است. با پایان ماه آنها گرفته شده بود به بیمارستان و آزمایش مثبت برای coronavirus. “و زمانی که آنها شروع به تست همه ما است.”

در زنان, خوابگاه یک و نیم دوجین ساکنان مشغول به کار بود در پیروزی غذاهای گوشت خوک پردازش گیاه در سنت جوزف, میسوری حدود 40 مایلی شمال از نیمه راه خانه. “راستش آن وحشتناک بود گفت:” چه کسی تا به حال کار برش گوشت در خط مونتاژ. فضای شلوغ بود و او به طور مداوم سرد حتی در زیر لایه محافظ دنده که مورد نیاز او برای رسیدن به زود در سفارش به لباس پوشیدن. قفل اتاق را پر یکی دیگر از کارگران گفت که او تا به حال به صبر کردن برای دیگران به خروج قبل از او می تواند در.

دو مورد مثبت در پیروزی گیاهی تایید شده در مارس 20. به زودی وجود دارد و صدها نفر دیگر. کارگران راه اندازی شد Change.org دادخواست در اسپانیایی و انگلیسی پرسیدن که این گیاه می تواند به طور موقت بسته و هشدار دهنده از تهدید به جامعه اطراف است. در اوایل ممکن است یک کارگر فوت کرده و گیاه شده بود مربوط به افزایش coronavirus موارد در داخل و اطراف شهر کانزاس. “من واقعا نگران این” بخش بهداشت محلی مدیر مطبوعات گفت. “این به شما می دهد یک مثال خوب است که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر موارد وجود دارد که ما در مورد نمی دانم.”

در سراسر مرز در کانزاس پس از دو نیمه راه خانه ساکنان مریض شدم تقریبا تمام زنانی که مشغول به کار در کارخانه آزمایش مثبت بیش از حد. کسانی که آزمایش منفی منتقل شدند اولین طبقه بالا به اتاق که استفاده شده بود به قرنطینه بیمار و سپس در طبقه پایین به فضا معمولا این سایت متعلق به یک مرکز کاریابی. “که وحشتناک بود چرا که آن را مانند یک منطقه برای همه از ما” یکی از آنها را به یاد می آورد. با وجود تلاش در قرنطینه یک هفته بعد او آزمایش مثبت بیش از حد.

در ضمن در کنار ساکنان اطلاع داده شد که coronavirus تا به حال ساخته شده راه خود را به مرکز گراسمن. یکی یکی از ساکنان سابق در کار بود در آوریل 30, زمانی که او یک تماس تلفنی سفارش او را به بازگشت به نیمه راه خانه. هنگامی که او در آنجا یک قرنطینه خوابگاه بود که راه اندازی مقیم شد و در حال نقل مکان به فضا روشن است. واحد خود را خواهد بود آزمایش در روز بعد.

اما همان شب او گفت: دو نفر وارد شدند. هر دو مردان منتقل شده است از فدرال تادیبی موسسه در الکتون اوهایو — شناخته شده coronavirus نقطه داغ. مردان قرار داده شد در شلوغ واحد; “22 از ما زندگی در این منطقه از سه ماشین گاراژ” سابق اقامت به یاد می آورد. صبح روز بعد در روز جمعه, مه 1 همه آنها تست شده برای Covid-19. وقتی نتایج آمد دوشنبه زیر یکی از مردان از الکتون تا به حال آزمایش مثبت است. به عبارت دیگر یکی از ساکنان سابق گفت: او آلوده شده است قبل از ورود در نیمه راه خانه.

حتی بیشتر نگران کننده به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمون بیش از آخر هفته همه مانده بودند با هم مخلوط بدون دانستن که ممکن است افشای آنها. در روز دوشنبه همان روز او متوجه او می خواهم آزمایش منفی ساکن شروع به احساس می کنید تحت آب و هوا: “کمی خشک, سرفه, سردرد و خارش گلو است.” او گزارش خود را نشانه به کارکنان فایده ای نداشت. روز صبح او از خواب بیدار شدم خیس عرق در عین حال بسیار سرد دندان های خود بودند قروچه. پس از این که “بدن درد آمد. همه این مسائل در امواج آمد و آنها بسیار شدید است. من باید با شما صادق باشد من فکر نمی کنم من میخوام آن را.”

که recuperated شده و قرار داده شده در خانه حبس همراه با ده ها تن از ساکنان دیگر. امروز اکلاهما, شهرستان, وزارت بهداشت می گوید که هر کس که تست مثبت در گراسمن مرکز بازیافت. هنوز کامل تلفات و وقوع باقی مانده است غیر ممکن است برای اندازه گیری. Leavenworth شهرستان شد به یکی از ایالت Covid-19 شیوع و بخشی از یک منطقه ای خوشه ای در کانزاس به تنهایی که شامل هزاران نفر از موارد. در لنسینگ Correctional Facility فقط در جنوب مرکز گراسمن حداقل 835 نفر ثبت شده است. دو زندان کارگران و چهار زندانی نفر از عوارض مربوط به Covid-19.

اگر چه تعداد موارد تایید شده در مرکز گراسمن بسیار کمتر از در زندان و یا کارخانه بسته بندی گوشت می آمد ساکنان در نیمه راه خانه توصیف شرایط است که مطرح شده مشابه خطری برای جامعه اطراف است. حتی به عنوان همه گیر مجبور کشور به مستند ابتدا در ماه مارس ساکنان هنوز هم حدودا در داخل و خارج از مرکز را از طریق پایان ماه آوریل است. کسانی که مجبور به ترک پست خود در پیروزی گیاه پس از coronavirus کشف شد وجود دارد با این وجود مجاز به مشاغل دیگر — از جمله یک زن که در نهایت تست مثبت برای Covid-19. یکی دیگر از ساکنان که وارد مرکز گراسمن در اواخر ماه مارس بود که در مورد شروع به کار در یک خانه سالمندان در لنسینگ قبل از نیمه راه خانه شد و در نهایت قفل شده است. که ساکن آزمایش مثبت بیش از حد.

اگر چه از آن زمان شده است با پیشی گرفتن از سایر امکانات این مرکز گراسمن شد برای هفته سخت ترین ضربه فدرال در نیمه راه خانه در کشور, با توجه به دفتر زندان. بخش بهداشت محلی شمارش 67 موارد — بالاتر از اداره شمارش که شامل کارکنان و یا افراد تحت سرپرستی سازمان های دیگر. با توجه به ساکنان و دیگران آشنا با این وضعیت — همه از آنها صحبت به رهگیری خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه — حتی مدیر مرکز گراسمن گزارش قرارداد ویروس. Geo گروه نیست پاسخ به سوال در مورد این و یا هر جنبه ای از دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

به عنوان توجه ملی تبدیل شده از coronavirus به اعتراضات نژادپرستانه و خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید Covid-19 همچنان به گسترش در سراسر فدرال زندانها و در نیمه راه خانه از جمله آن اجرا شده توسط جغرافیایی ، با دمیدن در ادامه به انتقال مردم از زندان به نیمه راه خانه در سراسر کشور در طول همه گیر و با بسیاری از کشورهای در حال حاضر تجربه تجدید حیات از موارد خطر به مراتب بیش از.

بخشی از تصویر

این گراسمن مرکز واقع در شمال شهر کانزاس نه چندان دور از جایی که Missouri River اشکال کانزاس مرز شرقی. یک سال 2017 حسابرسی توصیف ساختمان به عنوان “یک سازه فلزی با دو طبقه” با شش خوابگاه-سبک واحد مسکن حاوی مجموع 144 تخت. در خارج وجود دارد یک منطقه تفریحی با حلقه بسکتبال و میزهای پیک نیک. ساکن handbook از سال 2013 میسازد یک لیست از رزیدنت حقوق از جمله “حق انسانی محیط زیست فراهم می کند که مناسب حفاظت از آسیب” و “حق به درمان با عزت و احترام است.”

مثل تمام نیمه راه خانه گراسمن مرکز قرار است برای کمک به مردم بازگشت از زندان در پیدا کردن شغل و مسکن برای سهولت انتقال آنها به جامعه است. در ژئو گروه شرکت اصطلاح این است که بخشی از آن همیشه در حال گسترش استمرار مراقبت بخش “پیشرفته در-بازداشت مجرم توانبخشی برنامه نویسی … یکپارچه با پست-انتشار خدمات پشتیبانی.” در سال گذشته شرکت گزارش صرف برخی از 10 میلیون دلار در استمرار برنامه مراقبت که آن را به عنوان توصیف “ژئو سهم به عدالت کیفری اصلاحات است.”

البته GEO گروه است که معروف ترین آن های اولیه کسب و کار خصوصی و زندانها و به خصوص برای incarcerating مهاجران مستند نشده برای دولت فدرال است. در سال های اخیر این شرکت جنگیدند تلاش برای ممنوعیت آن امکانات و مجبور به دفاع از شهرت خود را; در سال گذشته یک شرکت روابط عمومی در قطع روابط با شرکت تنها دو ماه پس از فرود قرارداد پس از کارکنان خود شورش کردند.

در میان چنین واکنش — و با ظهور عدالت کیفری اصلاحات به عنوان یک جریان اصلی سیاست هدف — GEO گروه منتقل شده است به طور فزاینده ای به هنگام ورود دوباره و جایگزین حبس. در سال 2017 را به دست آورد جامعه مراکز آموزش به دست آوردن هزاران نفر از هنگام ورود دوباره تخت. همراه با CoreCivic آن نیز صریحتر پشتیبانی فدرال گام اول با تصویب قانون در سال 2018 که متعهد صدها میلیون دلار به گسترش هنگام ورود دوباره خدمات. امروز GEO گروه تعداد 45 مسکونی هنگام ورود دوباره به مراکز و یا RRCs به عنوان بخشی از آن تماما متعلق به شرکت تابعه جغرافیایی مراقبت. اگر چه اکثر قرارداد در سطح دولت حداقل 14 قرارداد با BOP از جمله مرکز گراسمن. مجموعه ای دیگر هنوز تحت عمل CEC نام اگر چه تعداد دقیق نامشخص است.

GEO-spot-theintercept

تصویر: رهگیری

در نیمه راه خانه شده اند تا حد زیادی نادیده گرفته شده در طول coronavirus بحران است. اگر چه آنها یک ذره در این کشور carceral چشم انداز آنها نیز منحصر به فرد مناسب بود بردار برای ویروس. در سطح فدرال تعداد RRCs با تایید موارد علامت است به طور پیوسته رو به بالا که دارای تعداد ساکنان تست مثبت برای Covid-19. در اواخر ماه مه BOP شمارش 230 Covid-19 نفر در سراسر 42 RRCs. امروز این تعداد 275 موارد در سراسر 48 RRCs. با این حال حتی این اعداد بخشی از تصویر در بهترین حالت. برای یک BOP شمارش به حساب نمی از ساکنان که در زندان از دیگر دفاتر دولتی مانند آمریکا تعلیقی و آزادی مشروط. و نه این تعداد در نیمه راه خانه کارکنان — قابل حذف است. این برگه مربوط به فردی تسهیلات نیز دودل بدون توضیح. با BOP ردیابی “زندانیان مثبت” را به عنوان به خوبی به عنوان “زندانیان بهبود” کل موارد به داده RRC باید همچنان به بالا رفتن و یا در غیر این صورت ثابت ماندن و حتی به عنوان ساکنان رفتن از اولی به دومی است. به جای شماره انداختن این مرکز گراسمن قبلا نشان داد که 57 مورد. امروز آن را نشان می دهد 48.

اگر چه در نیمه راه خانه ها یک ذره در این کشور carceral چشم انداز آنها نیز منحصر به فرد مناسب بود بردار برای coronavirus.

حداقل شش ساکنان فدرال در نیمه راه خانه فوت کرده اند از Covid-19 با توجه به BOP سه برابر اعداد دیده می شود در اواخر ماه مه. همانطور که با قبلی مرگ و میر در RRCs هیچ کسب اطلاعات بیشتر منتشر شده در مورد مرگ و میر. سه نفر از مرگ و میر مرتبط جغرافیایی از جمله اخیر که صورت گرفت در نیمه راه خانه در هوستون دوم در آن مرکز. دیگر ساکن در جغرافیایی تسهیلات در برانکس. این شرکت نه در پاسخ به سوال در مورد مرگ و میر.

یکی دیگر از سه GEO گروه RRCs در سراسر کشور گزارش داده اند که موارد مثبت به BOP همراه با دو CEC در نیمه راه خانه. متعدد ساکنان یک ژئو گروه در نیمه راه خانه در اوکلند کالیفرنیا توصیف ناکارآمد پاسخ به بحران گفتن رهگیری که اولین مورد مثبت در اواسط ماه مارس مواجه شد با سکوت از تسهیلات مدیر. قبل از مورد دوم کشف شد و چند روز بعد ساکنان که شغل تلقی می شد ضروری اجازه داده شد برای ادامه به کار می کنند. کارکنان سعی در نگه داشتن صورت یک راز به جای همه را آگاه از نیاز به اقدامات احتیاطی اضافی — از جمله از مرد هم اتاقی سابق بودند که به سادگی گفت که آنها تا به حال به جدا باقی می ماند و بدون توضیح. پس از پرسیدن در مورد پرونده یک اقامت به یاد می آورد که گفت: “ما نمی دانیم که چه شما در حال صحبت کردن در مورد.”

یک Blundering پاسخ

به عنوان مرکز گراسمن در تکاپوی حاوی ویروس, جغرافیایی, گروه مدیران بودند طرح ریزی اعتماد به نفس است که این شرکت تا به حال همه چیز تحت کنترل است. “از همان ابتدا از این همه گیر جهانی ما شرکت های بزرگ منطقه ای و کارکنان این زمینه اجرا شده اند جامع مراحل را به آدرس و کاهش خطرات ناشی از Covid-19 به همه کسانی که در مراقبت از ما,” ژئو گروه موسس و مدیر عامل شرکت جورج Zoley گفت: سرمایه گذاران در طول سه ماهه درآمد تماس آوریل برگزار می شود 30. بهداشت و ایمنی از کسانی که در داخل آن امکانات “همواره ما اولویت شماره 1,” او گفت:, و اضافه کرد که “همه ما امکانات کار با خیال راحت و بدون شرایط به سر می برند.”

مانند هر کس مجبور به پاسخ در نیمه راه خانه در ظرفیت رسمی جغرافیایی مراقبت جمهور ان Schlarb گفت: این شرکت هنگام ورود دوباره امکانات زیر راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. همراه با افزایش محصولات بهداشت شخصی او گفت: “ما مستقر ویژه بهسازی تیم برای استریل بالا-تماس با مناطق از امکانات ما را توسعه داده اند و خاص برنامه و روش برای تمیز کردن و ضد عفونی از فضاهای مرکز با استفاده از محصولات بهداشتی است که ثابت شده مراقبت های بهداشتی درجه ضد عفونی کننده.”

در کمتر از یک نکته مثبت — و با وجود این واقعیت است که GEO گروه فراهم می کند یک “ضروری خدمات دولت” — Zoley گزارش داد که “Covid-19 نیز منفی نهفته ما به درآمد پیش بینی شده و جریان های نقدی در سال.” همراه با مهاجرت و گمرک ایالات متحده مارشال امکانات “ما GEO هنگام ورود دوباره خدمات کسب و کار نیز دیده می شود یک اشغال کاهش ابتدا در اواخر ماه مارس گفت:” هر چند “ما امیدواریم که این روند بهبود خواهد یافت بعد از این سال است.”

در بعدی Q&A, سرمایه گذاران به دنبال جزئیات بیشتر در مورد این شرکت در چشم انداز مالی. یکی پرسید که آیا چشم انداز یک دولت دموکراتیک ممکن است بد برای کسب و کار و اطمینان شد که آن را نمی خواهد. یکی دیگر از تماس گیرنده اشاره کرد که “صنعت خود را تحت حمله توسط یک گروه خاصی از مردم در کشور ما” گفت که او می خواهم برای دیدن “خوب-احساس تبلیغاتی” در اطراف تلاش خواهم جغرافیایی را استمرار بخش مراقبت از. پس از همه, “شما نمی ایجاد زندانیان شما در خانه آنها است.” Zoley موافقت. “ما مراقبت از آنها. … و ما افتخار است که ما آنچه که اعتقاد ما بر این است که احتمالا بهترین مجرم برنامه توانبخشی در جهان است.”

در همان روز به عنوان تماس گراسمن ساکنان مرکز شد حوصلگی به بخش های مختلف از تسهیلات. اما چشم پاسخ تنها چیز بدتر از ساکنان گفت و تاکید کرد که این ویروس گسترش نیست با وجود این تسهیلات تلاش برای مهار آن, اما به دلیل آن است. یکی از ساکنان ارسال شده عکس نشان دادن مردان در شلوغ سفری; برخی از عینک ماسک اما بیشتر نیست. او همچنین با ارسال عکس از غذا بسته است که ارائه شده بودند در محل از مواد غذایی پس از کارکنان آشپزخانه متوقف آینده به کار: کیسه پلاستیکی حاوی ماهی شیر فیله saltines و کره بادام زمینی کراکر.

بر خلاف این ادعا که GEO گروه آماده شد از ابتدا برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر یکی از ساکنان که وارد مرکز گراسمن در ماه مارس گفت: این مرکز انجام داده بود “هیچ” برای کاهش این ویروس به غیر از تعلیق 42 ساعت می گذرد که اجازه می دهد تا ساکنان به دیدن خانواده به عنوان دستور BOP. در یک نقطه, او گفت:, “آنها ضبط تا این نیمکت و گفت که ما تا به حال به نشستن مانند یک فاصله معینی از هم جدا از یکدیگر است. … اما شما باید برای درک آنها باید به ما در این واحد که فوق العاده کوچک” با تعداد محدودی از حمام اصطبل سینک ظرفشویی و دوش. “بنابراین اساسا صرف نظر از پروتکل های آنها سعی به انجام این کار در خارج از واحد در داخل واحد آنها به معنای واقعی کلمه ما را هل در بالای هر یک از دیگر. بنابراین واقعا وجود دارد هیچ راهی برای ما برای هر نوع از فاصله. این غیر ممکن است.”

در اوایل ماه مه به عنوان موارد در مرکز گراسمن به ضرب گلوله یک زن رو یک سری از پیام ها از شریک زندگی خود را ساکن در نیمه راه خانه. “آنها به معنای واقعی کلمه انجام می شود چیزی برای محافظت از ما را از ابتلا به ویروس,” او نوشت. “ما در همان مناطق به عنوان آنهایی که آزمایش مثبت است.” به عنوان نیمه راه خانه نقل مکان ساکنان از خوابگاه به خوابگاه او گفت که ساکنان مجبور به تمیز کردن مناطق خود کشیدن تمیز کردن وسایل که آنها نه از لحاظ فنی حتی مجاز به استفاده از.

“آنها به معنای واقعی کلمه انجام می شود چیزی برای محافظت از ما را از ابتلا به ویروس.”

او همچنین گزارش داد که کارکنان گرفتن بیمار, اگر چه برخی از آنها سعی در پنهان کردن آن است. حداقل یک کارمند ادامه داد: برای رسیدن به محل کار با وجود احساس خوب نیست در حالی که تلاش برای نگه داشتن علائم خود را تحت کاری ادامه داده اند, او به او گفت. در یک نقطه, مدیر ناپدید شد و از نیمه راه خانه. اگر چه رهگیری بود قادر به آن را تایید, شش منابع مختلف گفت: به آنها گفته شد که او قرارداد Covid-19.

در اواسط ماه مه پس از دو هفته مقاومت از نیمه راه خانه و BOP ده ها تن از ساکنان شد در نهایت اجازه رفتن به خانه بردهاند. کسانی که باقی مانده در مرکز گراسمن در اواخر ماه گذشته گفت: آنها احساس رها شده است. “وجود دارد مقدار زیادی از کارکنان زمانی که من وجود دارد” یکی از ساکنان می گوید. “در حال حاضر آن را مانند هیچ کس را به سختی در اینجا.” که ساکن وارد تسهیلات در اواخر ماه آوریل پس از یک مدت طولانی و شلوغ تازی اتوبوس سفر بعد از اینکه از زندان آزاد شد. پس از دریافت دستورالعمل ها را به خود قرنطینه در خانه برای 14 روز قبل از ورود در این مرکز ساکن سپس گزارش به نیمه راه خانه.

اما مدت کوتاهی پس از گرفتن یک شغل شیوع آغاز شد. “من تست منفی در” ساکن گفت. اما مانند بسیاری دیگر این ویروس در نهایت با آنها. “خانواده من نمی فهمم چرا آنها به من می آیند به این مرکز در صورتی که این ویروس در اینجا.”

همه از ساکنان گفت: رهگیری که آنها ناراحت بودند عدم ضرورت در ارائه مراقبت های پزشکی. “این بسیار دشوار برخورد با بیمار با Covid-19 در این مرکز به این دلیل که افرادی که در اجرای آن باید بدون هیچ نگرانی برای این واقعیت است که ما در واقع بیمار خواهد کرد. “این درست مثل تعداد آماری پردازش.” یکی دیگر از ساکنان آن را به نام بدتر از زندان است. “ذهنی من قصد دارم دیوانه” گفتند. با وجود هوای منطقه تفریحی آنها مجاز برای هوای تازه. “ما در این اتاق فقط با یک پنجره و آنها را به فیلم بیش پنجره, بنابراین ما می توانید ببینید در خارج.”

امروز بسیاری از مردم که صحبت می کرد به رهگیری دیگر در نیمه راه خانه. مدیر بازگشت به کار و مردم در حال رفتن به کار در خارج — اگر چه نه در پیروزی گیاه. در غیر این صورت “به نظر نمی رسد مانند بسیار تغییر کرده است تا آنجا که خود را در اقدامات ایمنی به” یکی از ساکنان می گوید.

جمعیت شروع به بالا رفتن دوباره ، در مردان سمت در هفته گذشته یکی از ساکنان گفت: برخی از 23 افراد جدید منتقل شدند به مرکز. و وجود دارد یک گروه از زنان آماده برای رسیدن به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>