Gavin Rossdale مذاکرات چالش های Coparenting با گوئن در میان قرنطینه

جدید طبیعی است. Gavin Rossdale باز است در مورد چالش های چهره او در تلاش برای coparent با گوئن استفانی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

خواننده 54 گفته است که بدانند یک برنامه است که امن برای خود را سه پسر کینگستون, 13, احمدی 11 و آپولو, 6, شده “خصوصی” در طول یک ظاهر در SiriusXM را تنه ملت در روز جمعه, آوریل 10.

“من دو هفته اول با آنها رفت و به اوکلاهما” Rossdale گفت: در مورد پسران خود را که در حال حاضر منزوی با استفانی 50 و دوست پسر, Blake Shelton خود “از 10000 هکتار در مرتع پرورش احشام” در هر چه زودتر دولت است.

“من فکر می کنم آن را خوب در حال حاضر,” او ادامه داد: “اما این یک معضل بزرگ برای پدر و مادر و بچه ها با تقسیم بازداشت است.”

او در ادامه به توضیح است که او را “آگاه” از فرزندان و بسیار محتاط در مورد کسی که او صرف زمان با توجه به این رمان بیماری نیز آلوده کرده است که 1.7 میلیون نفر در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 110,000 زندگی با توجه به سی ان ان.

“من می دانم که در اطراف من و می دانم که آوردن تاج — هیچ — اما شما فرستادن بچه های خود را و در حال حاضر آنها در حال آمدن به شما و در حال حاضر شما مستعد ابتلا به هر کس که آنها با” Rossdale گفت. “پس از آن یک مشکل با طلاق پدر و مادر است.”

او افزود: “من آنها را از دست ندهید و آنها باید به عقب برگشت. من آنها را هفته اول و پس از آن من تا به حال آنها را برای ده یا 11 روز و یک زمان طولانی است. به طور معمول من آنها را هر پنج روز و یا چیزی.”

پدر سه شوخی که او مطالب با ترتیب در اول اشاره کرد که او می تواند “خودخواه” و “بازی که گیتار بیشتر است.”

“اما در حال حاضر من مانند” من آن را ترجیح می دهند زمانی که آنها در اطراف” او گود.

برای مبارزه با تنهایی Rossdale و پسرانش انجام شده است “بسیاری از FaceTime” حتی اگر بچه ها اغلب “نمی خواهم.”

انگلیسی کرنش قبلا گفته ما هفتگی است که او و استفانی در حال “انجام بهترین آنها می توانند” برای فرزندان خود.

“شما می دانید ما هر دو مدیریت به آنها غذا و آنها را به مدرسه در زمان بیشتر یا کمتر!” Rossdale گفت: ما به طور انحصاری در مارس 2019. “آنها واقعا خوب است. آنها واقعا خوشحال و که در آن است.”

این “Hollaback Girl” خواننده و بوش گیتاریست تقسیم در سال 2015 پس از نزدیک به 13 سال از ازدواج. Rossdale نیز پدر, دختر, Daisy Lowe با مروارید لاو.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>