Garcelle Beauvais, دعوت ما را به لس آنجلس آشپزخانه

Garcelle Beauvais می داند آنچه او می خواهد. بنابراین قبل از اینکه بازیگر 53 ساله ساخته شده یک حرکت به خانه جدید خود در San Fernando Valley, California, او ساخته شده مطمئن شوید که همه چیز طراحی شده بود دقیقا راه او تصور — شروع با آشپزخانه.

“من برداشت کردن همه چیز از کاشی به کانتر به کابینت” جدیدترین عضو از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز می گوید به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی. “من همیشه می خواستم یک آشپزخانه سفید به طوری که باید بود” را به عنوان به خوبی به عنوان یک جزیره بزرگ در این مرکز است.

“همه می دانند که کسی در خانه, آشپزخانه مهم ترین چیز است,” او اشاره می کند. “اینجا جایی است که همه جمع آوری. پس از آن واقعا مهم است که آن را می شود از جایی که من عاشق یک آشپزخانه بزرگ. و آن را فقط [به عنوان] مهم است که زیبایی شناسی تمیز بود.”

Garcelle Beauvais Inside My Kitchen
Garcelle Beauvais.

و چون از دو حال رشد preteens — او سهام 12 ساله دوقلو Jaid و Jax با مایک Nilon — پخت و پز است غالبا با داشتن دو کوره های نصب شده بسیار مهم بود. “من احساس می کنم یک آشپز کوتاه, بنابراین من همیشه در اینجا” بووه جوک.

که او می آید از هائیتی پس زمینه ایجاد وعده های غذایی در آشپزخانه است که در خون او. “تقریبا یک هائیتی زن لحظه ای که شما بیرون آمدن از رحم شما در حال پخت و پز و یا کسی را پخت و پز” او توضیح می دهد. “این یک معامله بزرگ در خانواده است. این نوع از چگونه شما می گویند شما را دوست دارم کسی که با ارائه مواد غذایی در حال پرورش است.”

از آمدن به امریکا star — که هم مادر از Oliver, 29, با دانیل Sauders — در حال حاضر در حال گذراندن مهارت های خود را به فرزندان او. “Jaid من است, آشپز” gushes. “او دوست دارد به طبخ. Jax بسیار است.”

به عنوان یک دستور اصلی در خانواده اش خانه ؟ “سایه یکی از غذاهای مورد علاقه می گوید:” بووه. “این که آیا آن را برای یک پیش غذا یا دورچین یا فقط توسط خود من فقط آن را دوست دارم.”

می خواهم به آن را امتحان کنید برای خودتان است ؟ در پایین حرکت به صورت ساده و خوشمزه دستور العمل.

بووه ” سرخ شده سایه با سس موجو
در خدمت 3-5

مواد لازم:

Plantains
3 رسیده plantains
1 1/2 فنجان روغن نباتی

موجو سس
2 حبه سیر
1 کمی پونه
1pinch نمک
1 خرج کردن از فلفل
1 نم نم باران آب لیمو
1 نم نم باران از آب پرتقال
1 نم نم باران از روغن زیتون

دستورالعمل:

Plantains
1. قطع به پایان می رسد از plantains. برش آنها را از وسط به پوست به پوست است.
2. ریختن روغن در یک ماهی تابه. گرما با استفاده از متوسط به بالا اجاق گاز تنظیم کنید.
3. برش plantains مورب.
4. هنگامی که شما شنیدن نفت ظاهر آن را آماده. قرار دادن سایه در روغن در یک زمان. آشپزی برای 1 دقیقه در هر طرف تا زمانی که قهوه ای طلایی است.
5. در حالی که آنها در حال پخت و پز یک بشقاب و روی آن را با برخی از حوله کاغذی.
6. هنگامی که plantains پخته محل آنها را یکی یکی روی صفحه با حوله کاغذی.

موجو سس
1. اضافه کردن سیر و پونه کوهی به ملات و دسته هاون و شروع به خمیر مواد تشکیل دهنده.
2. اضافه کردن نمک و فلفل. ادامه mashing.
3. اضافه کردن لیمو و پرتقال آب میوه و خمیر تا خمیر فرم.
4. روغن زیتون اضافه کنید و هم بزنید.

فصل 10 از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در براوو چهار شنبه, مارس 15 در 8 p. m. ET.

با گزارش توسط اینگرید Meilan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>