‘گالری دختران بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

جنسیت و شهر در زمان نگاهی به زنان زندگی زندگی بالا در اپل بزرگ اما براوو تابیده نور در واقعیت کنار آن با گالری دختران.

در ماه اوت 2012 براوو راه اندازی هشت قسمت سری واقعیت است که به دنبال اعضای بازیگران لیز Margulies, Kerri لیزا شانتال چادویک, کلودیا Reardon, آنجلا Pham, امی Poliakoff و مگی Schafferآنها به عنوان تلاش در نیویورک جهان هنر و جستجو برای شغل رویای خود را.

“از گالری دهانه و هنر را نشان می دهد به داغترین حوادث در شهر زنان به اشتراک گذاری اشتیاق به هنر — اما در حال تقسیم بین منهتن و بروکلین زندگی بسیار متفاوت با دیدگاه ها و سلیقه ها به سمت مد, هنر, و مردان” براوو رسمی نشان می دهد توضیحات بخوانید.

اگر چه سری بود را برداشت تا برای یک فصل دوم, زنان غلبه بر بسیاری از موانع در طول هشت قسمت از جمله مالی مبارزات و مسائل خانواده. اگر چه آن را دنبال پست های اخیر-grads از طریق نیویورک, خیابان های بسیاری از آنها نیست در واقع از نیویورک است.

Margulies, 25 در آن زمان است که از میامی زندگی می کردند در کوستا مسا کالیفرنیا برای سال ها و زمان صرف شده در هوشیار خانه زندگی در نیوپورت بیچ کالیفرنیا قبل از حرکت به شرق.

“من نیاز به یک تغییر از مناظر. آن را قطعا به من کمک کرد. این تغییر من کل چشم انداز” سابق الی کلاین هنرهای زیبا کارآموز گفت: O. C. ثبت نام پیش از نمایش اولین. “من نمی خواهم تک تک صحنه اما این که چگونه از آن می رود. من به توافق را نشان می دهد. در الی گالری من باد تا چیدن برخی از نقاشی های, اما آنها قطع چند تکه کوچک از آن را به نگاه مانند من نمی خواهم به کار و یا مسائل بر من لباس. اما من حمل نقاشی.”

در ضمن Pham سپس 24 متولد شد در آناهایم, کالیفرنیا, و بزرگ در نزدیکی یوربا لیندا. “من چپ اورنج کانتی چون من و دوستان من در نظر گرفته شد انجمن و weirdos,” او گفت: در قسمت اول. “یکی از آخرین چیزهایی که من نیمه خواهید انجام دهید فراگیر خودم با انواع دختران ساخته شده است که من می خواهم به ترک در وهله اول است.”

نشان می دهد قطعا کشت طرفداران و براوو پخش یک مسابقه دو ماراتون در سهشنبه, مارس 27 برای تشویق مردم به ماندن در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر. قسمت های موجود برای جریان در BravoTV.com.

حرکت را از طریق به روز رسانی در بازیگران امروز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>