چیزهای سرگرم کننده برای انبار کردن (اما نه ذخیره) برای خود قرنطینه یا مستند

همه ما شاهد عناوین مورد مردم پاکسازی فروشگاه از ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و (عجیب) کاغذ توالت در صورت coronavirus خود قرنطینه و یا مستند. اما واقعا باید از انباشت هر چیزی ؟

هیچ! سازمان بهداشت و درمان در حال ارائه مشاوره به 30 روز عرضه مواد غذایی و ویتامین ها و داروها و حیوان خانگی و لوازم ورزشی صابون!) در دست — در اصل این نوع از چیزهایی که شما نمی خواهید به بدون در صورتی که شما ممکن است مجبور به صرف یک دوره طولانی از زمان در خانه. شما می دانید مانند شکلات و شراب و پوشک.

بنابراین فکر می کنم در مورد آن: آنچه را که خود را تمدید اقامتگاه قابل تحمل تر با توجه به اینکه شما همچنین ممکن است مریض و احساس انجام است ؟ توجه داشته باشید: این است که یک لیست از چیزهایی که شما باید ذخایر. ما در حال صحبت کردن در مورد جوراب زنانه ساقه بلند. قرار دادن Costco کارت پایین و لرز. هیچ وحشت-خرید لطفا.

مسائل به کمک آب و آنفولانزا

بیایید این راه: اگر شما خود quarantining شما ممکن است مریض (اما به خاطر داشته باشید 80 درصد بهبود می یابند بدون نیاز به درمان خاص) و شما نیز ممکن است پایین آمدن با یک سرماخوردگی یا آنفولانزا. بنابراین آن را به بهترین چیزهایی که در دست برای کمک به تسکین علائم خود را — مانند بافت نرم داروها و آماده به خوردن وعده های غذایی, اما همچنین درمان های خانگی گزینه های مانند چای های گیاهی (شیرین بیان است خوب برای بیماری های تنفسی) و اوکالیپتوس و روغن پونه کوهی, آب میوه, عسل و لیمو. و افسوس که اسپری ضد عفونی کننده و دستمال مرطوب. برای همه چیز.

چیزهایی که برای نگه داشتن شما (و بچه ها) سرگرم

اگر شما در حال رفتن به cooped در خانه خود را برای چند هفته شما در حال رفتن به می خواهید چیزی غیر از تلفن خود را به نگه داشتن شما را سرگرم و ذهنی درگیر است. و اگر شما کودکان خستگی وضعیت می کند. در نظر گرفتن بارگذاری در هیئت مدیره بازی و لوازم برای, خلاق, صفحه اصلی پروژه ها. شاید چلپ چلوپ کردن در که پلی استیشن 4 Pro. این نیز ممکن است زمان خوبی برای دریافت کنید که Netflix بکشد و یا آمازون اشتراک. به یاد داشته باشید که چگونه شما همیشه به معنای شروع به تماشای The Sopranos? در حال حاضر زمان.

شما همچنین می توانید سعی کنید یک دوره آنلاین و یا انتخاب کنید تا یک سرگرمی جدید. مانند نجاری خرابکارانه cross-stitch یا (دو گرایش برای سال 2020) گلدوزی یا صابون ساخت — چگونه می توانید صابون می تواند یک ایده بد در زمان مانند این است ؟

غذاهای مورد علاقه خود را … چرا که 30 روز است مدت زمان طولانی بدون چربی و شکر

بله حتما به سهام تا در سوپ و کنسرو کالاهای اساسی شربت خانه و منجمد گزینه (لطفا به ترک برخی از پیتزا یخ زده برای همسایگان خود). اگر شما زمان شما می توانید و مسدود کردن برخی از دستور العمل های مورد علاقه خود را برای گرم کردن هر زمان که شما به آنها نیاز دارید. اما همچنین فکر می کنم رفتار میکند. بله خوردن وعده های غذایی متعادل و دریافت خود را پنج-یک-روز-با این حال اگر وجود داشت همیشه یک زمان را انتخاب کنید تا کسانی که کوکی ها و یا تراشه های شما آن را در حال حاضر. و اگر آنها به نحوی گذشته تا پایان دوره قرنطینه این احتمال وجود دارد هنوز چند ماه باقی مانده تا انقضا.

راهنمایی: از آنجا که شدنی هستند به خوبی فاسد, شما می توانید رنگ پریده و منجمد سبزیجات تازه و همچنین رنده شده پنیر. و برای شیر تازه جایگزین ممکن است این زمان به سعی کنید قفسه پایدار شیر جو مانند هر کس دیگری.

شتاب که دارای گونه های برامده قرمز شما eyeing شده ام و لذت بردن از یک لیوان در Google Hangout با تاریخ و یا دوست شما خواهم بود در غیر این صورت با نوشیدن IRL.

ودکا

… اما برای خلاق خود را در خانه کوکتل و قطعا نه به ضد عفونی کننده دست (ترک که به حرفه ای; آشامیدنی الکل به اندازه کافی قوی نیست برای کشتن ویروس nasties). و چرا شما خود را هدر بهترین بلودر در تمیز کردن ؟

زمان مستند یا قرنطینه به معنی شب را در نوار محلی شما و یا نوشیدنی با دوستان است. برخی از مورد علاقه خود را tipples در دست برای جمعه شب (در حالی که شما در حال تماشای سوپرانوها و یا نشستن خود را انتخاب کنید برای فیلم شب). شتاب که دارای گونه های برامده قرمز شما eyeing شده ام و لذت بردن از یک لیوان در Google Hangout با تاریخ و یا دوست شما خواهم بود در غیر این صورت با نوشیدن IRL.

مرطوب کننده و دوست شما

با همه که دست شستشو مطابق با اصول بهداشتی (و wringing), شما ممکن است بخواهید برای گرفتن برخی از مرطوب کننده اضافی. الکل در sanitizers و مکرر دست شستن می تواند فوق العاده خشک کردن. و خشک کردن پوست می توانید نرم افزار اجازه می دهد میکروب به بدن وارد می کند. به خود استرس-پوست اضافی برخی از عشق. لوسیون ، شود تر می شود محتوا.

این را توصیه نمی کنیم

خستگی منجر به اینترنت و اینترنت خم جهنم در گفتن ما چیزهایی که ما نمی خواهید به می دانم. مانند آیا شما می دانید که وجود یک وب سایت که آهنگ هر مورد تایید شده از coronavirus? در جهان است. در زمان واقعی ؟ این سایت به سادگی با عنوان Coronavirus COVID-19 جهانی مورد (دانشگاه جانز هاپکینز) یک داشبورد از مرگ, بهبود, چهره های نقشه ها و بیشتر. نمی وجود دارد.

به جای قلاب دوزی این سرود بر روی یک بالش: خوبی صبور باشید مهربان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>