رونوشت کامل: شان Svenue در ‘نمایش کارلوس واتسون’

شان اسکین، وزیر سابق مطبوعات کاخ سفید، برای مصاحبه ای آشکار یک ساعته با مدیر عامل OZY و یکی از بنیانگذاران کارلوس واتسون برای قسمت اخیر نمایش کارلوس واتسون نشست. شما می توانید قسمت را در اینجا تماشا کنید، و متن کامل مصاحبه زیر را پیدا کنید.

شان اسکین: هي، کارلوس، ما داريم مستقيم ميريم و بعدش شما ها برش مي دارين، يا واقعا ً مکث ميکنيد؟

کارلوس واتسون: ما به طور معمول مستقیم از طریق و سپس آن را قطع. اما ما ميتونيم مکث کنيم . آیا مکث مفید است؟

Svenue: اوه نه نه ، فقط دارم ميپرسم .

واتسون: آیا این مفید خواهد بود که به شما مکث؟

Svenue: نه، نه، نه، فقط، من عاليم.

واتسون: عالی. ما آماده ايم؟ بسیار خوب. من خوشحالم به استقبال امروز به نشان می دهد رقصنده فوق العاده آمریکایی و دبیر مطبوعات سابق و میزبان Svenue & شرکت، شان Svenue. ممنون که امروز به ما ملحق شدي .

Svenue: شرط ميبندم کارلوس خيلي خوشحالم که ميبينمت

واتسون: خوشحالم که ميبينمتون هي شان، پس براي کسايي که گذشته ات رو نميدونن، کجا بزرگ شدي؟

Svenue: من در رود آیلند بزرگ شدم. این شهر کوچکی به نام بارینگتون است. اگر چه من فکر می کنم بسیاری از شهرهای رود آیلند بسیار کوچک است. و من بعد از اینکه در سال 1993 از کالج فارغ التحصیل شدم به منطقه واشینگتن دی سی نقل مکان کردم.

واتسون: جالب. تو يه معتاد سياسي بزرگ شدي؟ انگار يه نتيجه گيري پيش بيني شده بود که ما ميخوايم تو رو توي کاخ سفيد ببينيم؟

Svenue: نه، من تفاوت جمهوری خواهان و دموکرات ها را تقریبا تا پایان دوران دبیرستانم نمی دانستم. و بعد وقتی به کالج رفتم، احتمالا تا پایان سال دوم نبود که علاقه ای به آن داشتم. و بعد از اون موقع، آره، يه جورايي باگ گاز گرفتم، اگ ميخواي. من به مردم می گویم که من از کالج به عنوان یک رشته زبان ژاپنی آغاز شده است. در دبیرستان یکی از معلمانم می دانست که خانواده ام از نظر مالی دست به گریبان بوده اند. و او گفت، “در حال حاضر،” این در دهه 80 بود، او گفت، “اگر شما می توانستید زبان ژاپنی و نوع جزئی در اقتصاد را یاد بگیرید، شما در واقع واقعا خوب انجام خواهید داد.” و من فکر کردم، “خوب، خوب، چقدر می تواند سخت باشد؟” و من به کالج رفتم و ظاهرا ژاپنی زبان آسانی نیست. و بعد از ترم اول، رئیس خواست مرا ببیند و او پیشنهاد داد که راه جدیدی را انتخاب کنم و من یک دوره دولتی گرفتم و این تبدیل به شور شد.

واتسون: و چطور يجوري به يه جمهوري خواه محافظه کار تبدیل شدي؟ از آنجا که رود آیلند به طور معروف به عنوان هر دو نوع لیبرال یا حداقل دموکرات شناخته می شود. و حتي وقتي شما ها جمهوري خواه داشتيد اونا فقط يه جورايي جمهوري خواه بودن پس چطور يجوري به سمت جمهوري خواه راهرو ختم شدي؟

Svenue: بله، من جمهوری خواه در رود آیلند هستم. فکر کنم بخشي از اون بود، پدرم رو ديدم. پدرم قايق ها رو براي زندگي فروخت و هر بار که قانون جدیدی تصویب می شد، به نوعی بر توانایی او در تامین خانواده تأثیر می گذارد. یادم می آید یک سال که مالیات لوکس گذشت و به دنبال ثروتمندان رفت، پس حرف بزنم. خب، حدس بزن چي؟ اگر ثروتمندان قایق نمی خرند آنوقت افراد طبقه متوسط هیچ پولی در نمی آورد. و پدرم بهم ميگفت اما او از نظر دولت یا احزاب در این باره صحبت نمی کرد. اون فقط ميگفت اين چيزيه که الان داره ميفته چون سعي ميکنيم بفهميم چرا اون سال نميتونيم بريم تعطيلات چه چیزی توانایی ما برای پرداخت هزینه های خاص را عقب نگه می داشت؟ و پدرم سعي ميکرد اينو براي ما توضيح بده که تجارت چه طوريه و بنابراین من فکر می کنم از طریق آن، این قطعه اقتصادی و مالی آن بود. و بعد من فکر می کنم هر دو در سمت اجتماعی، اگر شما می خواهید، این بسیاری از ایمان من و تربیت من از طریق خانواده ام بود که مرا به سمت محافظه کار اجتماعی معادله هدایت کرد.

واتسون: و مامان و بابا در طیف سیاسی کجا بودند؟ جایی که آنها محافظه کاران جمهوری خواه نیز هستند؟

Svenue: من فکر می کنم پدر و مادرم بسیار سخت هسته مستقل بودند. و ما هيچوقت در مورد سياست بحث نکرديم، همونطور که گفتم. منظورم اينه که هيچوقت دموکرات جمهوري خواه نبود بیشتر سیاستمداران رود آیلند دموکرات بودند. هر چند وقت یک بار، همانطور که درست اشاره کردید، ما یک جمهوری خواه را انتخاب می کنیم، اما این طور نبود که آنها یک راست گرای سرسخت باشند. و بنابراین هرگز در مورد سیاست نبود. این در مورد این بود که چگونه سیاست های خاصی بر خانواده ما تاثیر می گذاشت یا ایمان ما چگونه ما را هدایت می کرد. بنابراین این تکاملی بود که این نوع از آن رشد کرد. و بعد ناگهان یک روز گفتم: «از نظر سیاسی کجا همسو باشم؟» و مثل این بود که، “خوب، اینجا همه جعبه های آن طرف راهرو هستند.” اما پدر و مادرم هرگز سیاست را مطرح نکردند. ما هر شب دور میز با هم شام می خوردیم و فقط در مورد آنچه در جامعه یا زندگی مان می افتاد بحث می کردیم. و من فکر می کنم که تکامل برای من به نوعی از آن تجربه ها رشد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>