از فوتبال مادر حسابرس تا فرماندار میسوری؟

چرا بايد اهميت بدي

چون ناديده گرفته ميزوري ميتونه هيجان انگيزترين مسابقه امسال فرماندار باشه

  • یک حسابرس ۳۸ ساله ایالت به عنوان مدعی غافلگیر کننده ای برای از کار در آمدن یک فرماندار جمهوری خواه در محافظه کار میسوری در حال ظهور است.
  • نیکول گالووِی بر فساد و زباله های دولتی متمرکز شده است.

نیکول گالووِی درباره نخبگان سیاسی صحبت می کند، آنهایی که به هزینه خانواده های میسوری سود می کنند، به عنوان «میلیون ها دلار مالیات دهنده شما هر سال به دست شما داده می شود، هدر می دهند یا دزدیده می شوند.» و با وجود برنده شدن در انتخابات به عنوان حسابرس دولتی، این جوان ۳۸ ساله خود را به عنوان یک خارجی به سیاستمداران کرونی در کاپیتول ایالت نشان می دهد در حالی که ریشه های طبقه کارگر خود را تکرار می کند: دختر به مادر پرستار و پدر مهندس، هر دو جمهوری خواه.

به طور خلاصه، زمین او به خوبی به محافظه کار میزوری تنظیم شده است، رمزگشایی زباله های دولت و برهازش کردن نخبگان خارج از لمس. فقط او ن دموکرات است و تأسیس او در حال رمز گشایی دولت GOP است. و توانایی او برای دادن طعم ی طعم طب پوپوللیستی خود را به جمهوری خواهان می تواند تمام تفاوت را به عنوان او را در مایک پارسون در مسابقه به عنوان فرماندار بعدی دولت نشان می دهد من طول می کشد.

او می گوید: «من به عنوان حسابرس دولتی به زیر هود دولت ایالتی نگاه کرده ام، و دیده ام که کار نمی کند» ما مدت زیادی سیستم قدیمی درهم و برهم را دیده بودیم – و پارسون بخشی از این است – جایی که اگر به خوبی به هم متصل هستید، به آنچه می خواهید دست می اندازید، اما به عنوان یک خانواده روزمره میسوری، به آنچه نیاز دارید نمی توانید دست بیابید.”

مردمی می دانم که من یک رگه مستقل، و من مایل به ایستادگی در برابر وضعیت موجود است.

نیکول گالووِی

تا کنون، نظرسنجی ها نشان می دهد که یک نژاد است که نزدیک به گره خورده است — و رای دهندگان میسوری در روز سه شنبه پاک گسترش Medicaid ، نشان می دهد حمایت خود را در مورد یک مسئله کلیدی است. پیروزی در سال ۲۰۱۸ در ایالت کانزاس در همسایگان (و از لحاظ تاریخی قرمزتر) یک مسیر میانه غربی برای قدرت برای دموکرات ها نشان داد که تا حد زیادی از سرزمین دل نوشته بود. در یک سال با چند نژاد فرماندار، این می تواند داغ ترین یکی از بر روی نقشه است.

این افزایش سریع برای گالواوی، که اولین فرزند خود را در سال 2011 به دنیا آمد، سالی که او اولین کار خود را در سیاست به عنوان خزانه دار شهرستان بون، خانه به دانشگاه میزوری و شهرستان کلمبیا به دست گرفت. چهار سال بعد، گالووي توسط دولت دموکرات جي نيکسون به عنوان حسابرس دولت منصوب شد و او 350 ميليون دلار از زباله هاي دولتي و تقلب را کشف کرد که منجر به 40 اتهام جنايي عليه دموکرات ها و جمهوريخواهان شد … یک واقعیت است که او اغلب به رای دهندگان در مبارزات انتخاباتی یاد آوری. نیکسون می گوید: «او فوق العاده باهوش است، یک فرد بسیار واقعی و واقعی» که اشاره می کند حسابرسان گذشته به دفاتر بالاتری رفتند، از جمله سناتورهای سابق کیت باند، جان اشکرافت و کلر مک کامهارت.

GV7A3391

بزرگترین تاب زمانی بود که گالووِی در سال ۲۰۱۸ با نزدیک به ۶ درصد امتیاز در انتخابات مجدد (اولین انتخابات زندگی اش) برنده شد – و او را تنها دموکرات میسوری در دفتر ایالتی ترک کرد. گالووي مي گه: “فکر کنم به خاطر اينه که مردم مي دونن که من يه رگه مستقل دارم و حاضرم در برابر وضعيت موجود بايستم” گالووي با اشاره به اينکه اون برنده ي بيش از 100هزار راي دهنده اي شده که به جمهوري خواهان هم راي دادن از جمله رئيس جمهور دونالد ترامپ و الان سن جاش هاولي

گالووي هم مثل هاولي چهره اي تازه در اواخر دهه 30 اوست، با تجربه سياسي اندک و خانواده اي دورجنس که اغلب به دنباله رو مي شود: هاولي با دو پسر جوانش، و گالووي با سه پسر ابتدايي اش. می خواهم میسوری بهترین مکان در آمریکا برای بزرگ کردن بچه ها و خانواده باشد، در صفحه “مسائل” در وب سایت کمپین گالوویه قرار دارد. وقتی از او در مورد سرگرمی هایش در خارج از سیاست سؤال شد، او بلافاصله به ذکر اوقات با بچه هایش می کند، اگرچه او به طور سرسختانه می خندد در حالی که اضافه می کند که “گاهی اوقات سخت است که وقت بسازد، که باعث می شود من احتمالا مانند هر مادر دیگر همیشه.”

حتی اگر گالووی هم در این سمت برنده شود، او توسط یک کاپیتول دولتی که تحت سلطه جمهوری خواه است به چالش کشیده خواهد شد. نیکسون که با وضعیت مشابهی به عنوان فرماندار مواجه شده است، می گوید نفوذ در چنین نقطه ای از تنظیم بودجه دولت و وتوی قوانین بد، از جمله اقدامات دیگر می آید. نیکسون می گوید: «من همیشه در مرکز چیزهایی که می تواند به شما اجازه انجام کارها را ببخشد، یک مسیر میانی وجود دارد.

با وجود بی مبادی او، دستور کار گالووِی همچنان در جریان اصلی دموکرات ها به خوبی باقی مانده است: او از «اقدامات ایمنی تفنگ های عادی» حمایت می کند، و به جوامع محلی اجازه می دهد که برای خود تصمیم بگیرند که آیا نیاز به بررسی زمینه جهانی و مجوز حمل سلاح گرم دارند یا خیر. او از گسترش مدیکید استقبال می کند، از دولت پارسون انتقاد می کند که ۱۰۰هزار کودک را از بیمه درمانی خارج کرده است در حالی که صرفه جویی را که دولت به ارمغان آورد، به کار می گرفت. (گالووي طرفدار مديکرا براي همه نيست او توسط گروه طرفدار سقط جنین لیست امیلی تایید شده است، و مخالف لایحه ضربان قلب میسوری در سال 2019 ممنوع سقط جنین پس از هشت هفته، که او گفت :داد “حقوق جدید و فرصت های به متجاوزان است.” و او می خواهد به “پول تاریک از سیاست” — دولت مرکز سایه خارج از هزینه های — با اقدامات شفافیت مانند “بدون ناپدید برنامه های پیام” برای کسب و کار دولتی است.

نکته دوم به خصوص جالب است. جمهوری خواه سابق، اریک Greitens و دستیاران خود را با استفاده از یک ابزار مخفی متن، Confide، برای مخفی کردن ارتباطات خود را. در سال ۲۰۱۸، گریتنز در حالی که با جنجال های بی شمار روبرو بود، در حالی که با جنجال های بی شمار روبرو بود، با بی آبرو بودن استعفا داد و این باعث شد تا پارسون از فرماندار ی ستوان بالا رفت. در همان سال، گالووِی توسط یک سازمان غیرانتفاعی محافظه کار متهم شد که اجازه داده است پیام های متنی دولت خود را حذف کند (هرچند هاولی، دادستان کل وقت، سرانجام او را از هرگونه اشتباهپاک کرد).

جمهوری خواهان همچنین گالووِی را متهم کرده اند که همه چیز را از متهمان به جرم (برای انتشار رونوشت مصاحبه شاهد برای ممیزی که معمولاً محرمانه خواهد بود) به “دستکاری پارتیزان” می دهد، به عنوان هاولی آن را، پس از اینکه در فوریه او را به خاطر اختلاط نامناسب فعالیت های کمپین با کارکنان دولتی که بودجه مالی دولتی دارد، حسابرسی کرد. هیئت تحریریه سنت لوئیس پس از اعزام تعجب کرد که آیا او خود را به عنوان مایل به عنوان دیگران او پلیس، نوشتن: “اگر گالوی می خواهد به عنوان حامل استاندارد برای اخلاق در دولت ادامه دهد، او باید مایل به تبدیل همان شیشه ناراحت کننده بزرگ بررسی بر روی خود و کارکنان خود را.”

اگر چه آن انتقادها او را مجبور به بازی دفاع کرده اند، گالووِی به سختی به نظر می رسد که مفلوج شده باشد. در واقع، این نقش او در حالی که در بازی فوتبال در بخش دوم میزوری دانشگاه علم و صنعت رشد بود. به عنوان رفتگر، نقش او این بود که “دیدن تمام میدان، و به عنوان لینک بین بقیه میدان و دروازه بان، او می گوید. این نوع از چشم انداز او امیدوار است به عمارت فرماندار – اگر او می تواند خاموش حملات جمهوری خواهان اول را به پایان بدرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im