از Sin City مدل به اوباما در کنگره?

در حالی که مدل سازی راه خود را از طریق قانون مدرسه در میامی, لیزا آهنگ Sutton متوجه شدم او نیاز به یک تو رفتگی در دیوار. به طوری که او در بر داشت یک به عنوان یکی از تنها تعداد کمی از زنان آسیایی انجام بیکینی و زیر شاخه در منطقه ساحل جنوبی است. “در سال 2006 وجود داشت مثل هیچ کس. دو مدل بودند باند: مانند 5-پا-10 هیچ منحنی در توازن کردن دندان,” او می گوید خنده. “کاملا متفاوت از نگاه من.” زمانی که او بعد از آن مشغول به کار برای یک شرکت حقوقی در لاس وگاس که همان طرز فکر او منجر به همکاری یک الکل حاوی نوعی کیک کوچک شرکت — در حالی که 11 نانوایی در شهرستان در زمان تحقیق نشان داد تنها یک متخصص در گرفتن شما ، “مدلسازی به من آموخت بسیاری از درس های مختلف که یکی از آنها این است که شما باید به شکل از نام تجاری خود را.”

در حال حاضر عنوان دیگری نشسته است و تحت نام او: جمهوری خواه کنگره نامزد نوادا چهارم منطقه. و در نه فرد اصلی این 34 ساله و خارج از غرفه در اغلب متهم از تحت سلطه بودن با مردان سفید. او تنها زن از رنگ یکی از تنها دو نفر در این زمینه در حال اجرا کسب و کارهای کوچک با کارکنان و قطعا تنها به تاج خانم نوادا و فضل صفحات GQ, Sports Illustrated و ماکسیم.

LSS 2019 Basque Fry

که نشان می دهد او چندان جدی است. ساتون مطرح شده بیش از هر دیگر نامزد جمهوری خواه در سه ماهه سوم ($128,000) و دو برابر او اهدا کنندگان در چهارم. آریزونا بومی زندانی برای دیر بهداشت ، جان مک کین و رشته علوم سیاسی از دانشگاه آریزونا در علاوه بر این به او مدرک حقوق از دانشگاه میامی است. “او می رود برای آن; او همیشه خوش بین و مثبت است. و حتی زمانی که چیز اشتباه او به نظر می رسد برای راه حل می گوید:” آرون Garg, دندان, جراح و مربی کسب و کار به Sutton.

به علاوه او رزومه نشان می دهد او را به چیزی متفاوت به کنگره به عنوان صاحب چهار کسب و کار — کشتی لاس وگاس حمل و نقل فروشگاه خانه نخبگان املاک و مستغلات شرکت مایع و توری لباس شنا و نوعی کیک کوچک راه اندازی.

وجود دارد یک فرصت برای منظم مردمی مثل خودم به حاشیه.

لیزا آهنگ ساتون

“اجازه دهید آن صورت, ما زمان نمایندگان و مقامات منتخب و … آشنا با کسب و کار مدرن و تکنولوژی مدرن هستند و نه دفاع از آن. همه ما به تماشای Facebook جلسات!” ساتون گفت: صحبت کردن در یک پانل در مورد بیت کوین و مقررات در Consumer Electronics Show در لاس وگاس در این ماه. مقررات “باید متعادل باشد. آن را به خرس در دسته سه تایی که ما در حفظ و کنترل است.”

ساتون به یاد می آورد چشم انداز خود را هنگامی که او Sin City کیک شد اولین نانوایی به پذیرش بیت کوین در لاس وگاس پس از آن قانونی بود. “ما مانند” Cha-ching اجازه دهید پیش بروید و آن را دریافت کنید’,” او گفت:. اما زمانی که آنها به نام دولت و دادستانی کل بپرسید که چگونه به ماندن سازگار با دولت قانون کارکنان بیاطلاع بودن. داستان است که به منظور نشان دادن لیاقت و شایستگی از دولت در پاسخ به فن آوری های جدید. اما آن را نیز نشان می دهد چیزی در مورد Sutton زمانی که او می افزاید: کمی slyly: “بنابراین ما ساخته شده تا ما قواعد خاص خود را دارد.”

LSS Miss Nevada

در حال حاضر Sutton است که تلاش برای بازسازی قوانین سیاست که بازیگران کسی با پس زمینه خود را به عنوان یک سبک در حزب جمهوری خواه. و تاریخ اخیر نشان می دهد او یک شات. پس از همه, خواه صاحب فاحشه خانه دنیس هف انتخاب شد به نوادا مجمع در نوامبر 2018 … حتی پس از او مرده بود از یک حزب ناشی از حمله قلبی در عشق خود را در مرتع پرورش احشام یک ماه قبل. این است که سن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن تجربه سیاسی است که اغلب یک ضعف است. “وجود دارد یک فرصت برای منظم مردمی مثل خودم برای آمدن حاشیه” ساتون می گوید.

صحبت از CES ظاهر Sutton است که سرشار از انرژی است. او ایده ها و جملات آمده یک مایل از یک دقیقه. تمایل به بهبود جانبازان مراقبت از پدرش ویتنام دامپزشک که قلب استنت روش نشان داد به او بیآنکه از VA بیمارستان. و او را مشتاق به مبارزه برای محلی صاحبان اموال در یک وضعیت که در آن 80 درصد از زمین های فدرال کنترل می شود. وقتی پرسیده شد که برای هر نمونه که در آن او ممکن است اختلاف نظر با رئیس جمهور تهمت, Sutton نمی تواند با دقت اشاره کردن هر چیزی به غیر از یک مبهم نگرانی که اقتصاد می تواند لکنت زبان پیدا.

مهاجرت و مسائل مربوط به امنیت ملی در خصوص بهره ساتون که در نزدیکی فورت Huachuca فقط 15 کیلومتر از آریزونا مرز با مکزیک. “متاسفانه مرز تغییر کرده است از زمانی که من وجود دارد,” او می گوید. خانواده او استفاده می شود برای عبور از مرز به بازدید از شهر مکزیک از نکو برای ناهار هنگامی که آنها تا به حال مهمانان. هیچ دیگر. “این اجرا توسط کارتل,” ساتون می گوید. “مرز عوامل نیاز به کمک وجود دارد. آنها به مبارزه با این خانواده های مهاجر. آنها در حال مبارزه با کارتل که احتکار کردن آوردن مردم [و مواد مخدر] در اینجا.”

LSS Father 2

شانس خود را در ساخت آن نقاط از کف خانه باقی می ماند طولانی است. جمهوری خواه Cresent هاردی پیروزی در پایین مردم در انتخابات 2014 انتخابات تنها اخیر انحراف در یک منطقه که در آن دموکرات ها را به دست آورد قابل ملاحظه حاشیه تشکر در بخشی به زیادی جمعیت اقلیت. “در انتخابات ریاست جمهوری سال واقعا واقع بینانه است. در این سال به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن مشارکت مردم خواهد بود قریب به اتفاق قربانیان می گوید:” حزب دموکرات تیک Segerblom یک Clark County کمیسر سابق و سناتور ایالت نوادا. انتخابات prognosticators رای دادن صندلی به عنوان “به احتمال زیاد از حزب دموکرات.”

اما Sutton فشار بر متهم دموکراتیک وقت Rep. استیون Horsford بودن بخشی-زمان Nevadan که از نقل مکان خانواده اش به ویرجینیا و “واقعا هرگز نقل مکان کرد.” در ضمن به عنوان دست نوادا و به عنوان یک کسب و کار محلی و رهبر او می تواند مشتری جلب کردن از یک دهه و بیش از 500 جامعه, حوادث, بدون انگیزه های سیاسی. “اگر شما نگاهی به مبارزات انتخاباتی به عنوان یک شرکت ما در حال نشان دادن رشد بیشتر حمایت بیشتر تعامل هر سه ماهه” ساتون می گوید. شاید مدل-تبدیل-کارآفرین را شگفت زده خواهد کرد راه خود را به سالن کنگره است. اگر نه او را کافی star-تبدیل فرصت ها با محافظه کاران که عشق telegenic زنان از رنگ که آنها را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>