از سوزاندن صلیب به سوزاندن عبور مشعل

چرا شما باید مراقبت از

چرا که اگر Saul می تواند تبدیل به پل وجود دارد مقدار زیادی از امید برای بقیه از ما.

من که به نام, نام, برداشت های سرگرم کننده ساخته شده از مورد آزار واقع شدند.

در سن 16 سالگی که همه تغییر: من پیوست Ku Klux Klan.

من گل رز به سرعت در صفوف. من همانند اژدها از ایندیانا است. در ’70s ایندیانا Ku Klux Klan بزرگترین کلان شمال Mason-Dixon Line, و من رهبر آن است. هیچ کس به نام من نام های دیگر.

خشم و نفرت فقط پختند درون من اغلب متلاطم و فوران. من آگاه بود از جمعیت شناسان پیش بینی است که تا سال 2050 سفید پوستان دیگر نمی خواهد در اکثر نژاد در امریکا است. من از آن استفاده به عنوان یک ابزار استخدام به جلب سفیده برای پیوستن به کلان.

آنها هل یک تفنگ به سر و هشدار داد که اگر من صحبت کرد من می خواهم یک گلوله به مغز است.

ما در کلان همیشه صحبت در مورد “مسابقه آینده جنگ” و ما شروع به انباشت سلاح و ساخت بمب دست ساز به امید ناشی از جزر و مد از تغییرات جمعیتی. هنگامی که شما به عنوان خوانده شده در اخبار امروز در مورد سفید قدرت گروه ترویج یک مسابقه جنگ رد نمی آن را به عنوان هوی و هوس چند آشفته رادیکال. برنامه ریزی و توطئه برای این رفته است, برای چند دهه.

در داخل چند ؟ من احساس خالی و به تنهایی.

من تحول رادیکال در نهایت در سال 1978. این زمانی بود که به من دستور داده شد تا شروع به خواندن کتاب مقدس و شروع صدایی بیشتر مذهبی در سخنرانی های عمومی.

اکثر مردم شوکه به یاد KKK معتقد است آنها مسیحیان واقعی بر روی زمین است. من به سرعت متوجه اماکن مقدس که در کلان کشیش به حال پیچیده مقدس و به ما دروغ گفته ،

من احساس من تا به حال خراب من زندگی وجود دارد اما در خارج — من در بیش از حد عمیق است.

اما من می دانستم که من تا به حال به خارج. حقیقت از سفید برتری شد چیزی جز یک دروغ است. آنها هل یک تفنگ به سر و هشدار داد که اگر من صحبت کرد من می خواهم یک گلوله به مغز است. سپس آنها به من اجازه ترک.

harris-1974-576x1024 copy

حتی اگر من صحبت اغلب در مورد “مسابقه آینده جنگ” در حالی که در حال اجرا کلان, من در واقع معتقدم که این امر تا کنون اتفاق می افتد.

و بنابراین من خصوصی محکوم نژاد پرستی و قدرت جنبش است. اما عموم نگهداری می شود بسته دهان من حدود 13 سال است. سپس من به کالج رفت و برای تبدیل شدن به یک کشیش و شروع کردم به صحبت کردن در برابر کلان و نژاد پرستی در سراسر سال 1991. من پس از جان سالم به در برد سه سوء قصد.

پس از آن ؟ پس من شدم استاد کمکی در دانشگاه و در حال حاضر من به عنوان اولین سفید پاستور در کارکنان یک تاریخی آفریقایی کلیسا در فلوریدا.

بله خدا یک حس شوخ طبعی است. بله می توانید تغییر دهید. و بله تغییر چیزی است که امریکا به شدت نیاز در حال حاضر.

مورد علاقه من دوره دانشگاه من توسعه یافته و آموخته بود, بین نژادهای مختلف ارتباطی در ایالات متحده آمریکا است. من تیم-تدریس آن را با یک آمریکایی آفریقایی تبار همکار.

واکنش اصلی ما از دانشجویان است ؟ خشم: “چرا ما فقط یادگیری این چیزها در حال حاضر؟”

سفید, سیاه, اسپانیایی, اسیایی. آنها عصبانی هستند. عصبانی است که نمی یاد درست تاریخچه جنگ داخلی. که هیچ کس تا کنون آنها را آموخت تاریخ Jim Crow. که هیچ کس به آنها کمک کرد تا درک کنند که چگونه ایده مسابقه آمد و تاثیر آن در ارتباطات ما با یکدیگر است.

آنها عصبانی هستند. آنها ناراحت کننده است. اما آنها همچنین ممنون که آنها در نهایت یادگیری و می توانید شروع به ساختمان روابط بهتر و برقراری ارتباط هوشمندانه با کسانی که نگاه مانند آنها.

حتی اگر توسط 2000s امریکا خواهد بود بنابراین یکپارچه در مدارس و محل کار و محله است که شما می خواهم فکر می کنم وجود خواهد داشت هیچ مشکلی بین نژادها. که نسل جدید هرگز نمی دانید تبعیض نژادی است. که هر کس را دوستان از تمام نژادها. من واقعا حتی نمی فکر می کنم سفید قدرت حرکت خواهد حتی هنوز هم وجود دارد.

البته من اشتباه بود. ما اصلا مربوط ارتباط برقرار کنند و یا طنین انداز خوبی با یکدیگر در سراسر نژادی خطوط. ما هرگز آموزش داده شده است را; در واقع ما مشروط است نه به.

در حالی که من همیشه دلسرد خشونت به عنوان ابزاری برای تغییر اجتماعی از آنجایی که من سمت چپ کلان به عنوان من تماشا کرده ام تظاهرات مسالمت آمیز در طول چند سال گذشته دیده می شود و پاسخ (و یا فقدان آن) من آمده ام به این باور است که نبود برخی از خشونت اتفاق می افتد در حال حاضر بسیاری از کشور را به زودی فراموش نکنید که در مورد نژاد مسائل به عنوان آنها همیشه انجام دهید.

این بار به نظر می رسد متفاوت است هر چند. من از شنیدن سفید مردم در واقع بحث در مورد نژادپرستی نظاممند — چیزی که آنها را تکذیب کرد و با شور و نشاط در گذشته است. شاید مردم به اندازه کافی در حال گوش دادن به تصویب تغییرات ما به شدت نیاز به یک ملت است.

بنابراین من به دانش آموزان ما یک چارچوب ساده برای یادآوری آنها را از آنچه انجام می دهند می تواند به کاهش خود تعصبات نژادی: Respect تفاوت یکccentuate شباهت Cultivate دیگر-مسابقه دوستی و Expand نژادی سواد.

img3344

و آنچه ما دانش آموزان در این بین نژادهای مختلف ارتباطی دوره تجربه چیزی است که من آرزو می کنم برای همه در آمریکا به تجربه. می تواند از حوادث چند هفته گذشته بود کاتالیزور? ما فقط می توانیم دعا و نگه داشتن کار نسبت به آن پایان. امریکا شده است در حالت بحران برای مدت زمان طولانی وقتی که می آید به روابط. به ارمغان می آورد که بحران به پایان اجازه دهید مکالمات آغاز خواهد شد.

منظورم این است که اگر یک گرند اژدها از کلان می توانید تغییر دهید به نقطه که یک کشیش در یک آفریقایی آمریکایی کلیسا پس از آن وجود دارد باید امید برای آمریکا به طور متوسط به ترک تعصب نژادی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>