دوستانه Exes! کندال و هری دوباره در جوایز بریت پارتی بعد از کنسرت

دوستانه exes هشدار! هری سبک و Kendall Jenner خال خال شد mingling در سونی 2020 جوایز بریت پارتی بعد از کنسرت در لندن در روز شنبه, مارس 18!

سوپر, 24, عکس گرفته شده توسط طرفداران چت با خواننده, 26, در داخل حزب در هتل استاندارد.

Jenner نگاه خیره کننده در یک نئون سبز دو قطعه نگاه کنید. در ضمن سبک لرزاند روشن و زرد و بنفش Marc Jacobs نگاه برای حزب. قبلا در این روز با حضور او در جایزه بریت و ادای احترام به او, اواخر, دوست دختر سابق کارولین فلک. این “عشق ورزیدن شما” خواننده عینک روبان سیاه بر او برگردان در حالی که راه رفتن روی فرش تجلیل عشق جزیره میزبان که گذشت در روز شنبه, مارس 15.

Kendall Jenner and Harry Styles Reunite at Brit Awards Afterparty
Kendall Jenner و Harry Styles. شاتر (2)

سوپر و X-Factor آلوم شد اولین شاعرانه مرتبط در سال 2013 و دوباره در سال 2015 زمانی که آنها خال خال با هم در تعطیلات. در حالی که آنها هنوز هم در حال حاضر آنها باقی می ماند ،

در دسامبر 2019 سبک پر میزبان James Corden در The Late Late Show With James Corden و بازی “نشت خود جرات خود را پر کنید یا جرات” بازی با Jenner. در بخش exes خواسته یکدیگر سوالات بی دست و پا. واقعیت ستاره حتی خواسته که آهنگ از آلبوم خود بود و در مورد او. او تصمیم گرفت به خوردن cod اسپرم به جای پاسخ دادن.

“هری و کندال دوستان بزرگ و همیشه بوده اند” خودی گفت: ما هفتگی در ماه ژانویه است. “آنها نمی تواند به صرف مقدار زیادی از زمان با هم زمانی که آنها همیشه یک انفجار. این آسان فوق العاده خنک دوستی است.”

Jenner در حال حاضر معمولی دوستیابی بن سیمونز اما این جفت ارز باید “یک هیچ رشته متصل نوع ارتباط با هر یک از دیگر” یک منبع به تازگی گفت: ما به طور انحصاری است. “آنها هر دو کار می کنند و اغلب مسافرت و لازم نیست برای پیدا کردن آن بسیار واقع گرایانه در یک منحصر به فرد در ارتباط با یک دیگر. آنها واقعا مانند هر دیگر هر چند عاشق گذراندن وقت با هم.”

به علاوه معروف خانواده برخوردار سیمونز’ شرکت. “خانواده اش او را دوست دارد و فقط توصیه او را به دریافت بیش از حد نزدیک یا کاهش بیش از حد سخت برای او به دلیل آنها نمی خواهند کندال به آسیب مانند برخی از دیگر دختران در خانواده در گذشته” خودی اضافه شده است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>