‘Fresh Prince of Bel-Air,’ بازیگران به خاطر دیر James Avery در تصویری مراسم

هنوز هم خانواده است. بازیگران Fresh Prince of Bel-Air کردم عاطفی در حالی که به دنبال به عقب در زمان با اواخر James Avery که بازی عمو فیل در ’90s طنزهای تلویزیونی.

“ما نشان نمی توانست نیمی از آنچه در آن بود بدون استعداد و نور بود که James Avery,” ویل اسمیت مزبور یک کلیپ از اسنپ چت اصلی سری را از خانهدر روز پنج شنبه, آوریل 30. “همه ما و شما را از دست ندهید, James.”

Smith, 51, بود پیوست سابق castmates Alfonso Ribeiro, دافنه ماکسول رید, DJ Jazzy Jeff, Tatyana Ali, Karyn پارسونز و یوسف Marcell به بازتاب خود را در زمان فیلمبرداری شاهزاده تازه به عنوان نشان می دهد روش های 30 سالگرد خود را. در حالی که بازیگران نگهداری از مجازی مراسم نشاط آنها نمی تواند کمک کند اما احساسی که آنها را تماشا برخی از بزرگترین صحنه های با اوری که گذشت در دسامبر 2013.

Fresh Prince of Bel Air Costars Reunited
حسن نیت ارائه میدهد از ویل اسمیت/Instagram

“که فقط باعث می شود من پر از اشک و” مردان در سیاه و سفید بازیگر گفت, پاک کردن چشم خود را در حالی که اتصال با سابق خود costars. “این اولین بار است که من از دیدن کلیپ های جیمز.”

به عنوان یک مونتاژ اوری الهام بخش ترین لحظات به عنوان عمو فیل دیدم در مقابل Fresh Prince ستاره های هر یک از آنها افتخار او را با یک لحظه سکوت. اسمیت به نظر می رسد برای به دست آوردن حتی بیشتر فشرد در حالی که تماشای یکی از قدرتمند ترین صحنه — و یکی که ساخته شده عمو فیل ایستادگی کردن به عنوان یکی از مهربان ترین شخصیت های این سری است.

“چطور او را نمی خواهم من؟” اسمیت شخصیت نیز به نام Will Smith, گریه در صحنه قبل از دریافت یک آغوش از عمویش. داستانی اسمیت sobbed در عمو فیل اسلحه پس از یک دلخراش گفتگو در مورد او وجود ندارد ،

Fresh Prince of Bel-Air Cast Honors James Avery During Reunion 2
James Avery اریک Charbonneau/شاتر

در طول یک سال 2018 مصاحبه با جزر و مد به دردسر ستاره منعکس شده در چه پایین رفت و پشت صحنه آن یاد صحنه با اوری. “او گفت:” من متاسفم اما من نه پذیرش هر چیزی غیر از مطلق متعهد کمال از شما'” اسمیت به یاد می آورد. “او این مدل برای من … من به او نگاه کنید و او فقط می خواهد که قدرت بازیگری که من می خواستم.”

اگر بازیگران به اشتراک گذاشته یک لحظه شیرین بیش از زوم Ribeiro 48 قبلا گفته طرفداران نباید امیدوار برای یک اسکریپت مراسم.

“آنها نمی تواند آن را انجام دهد بدون کارلتون, اما آنها همچنین می تواند آن را بدون Will Smith یا James Avery,” او گفت: در طول یک ظاهر در این Wendy Williams Show در ماه ژانویه است. “وجود دارد هیچ نشان و بدون James Avery او لنگر به آن نشان می دهد.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>