Freddie Prinze Jr.: چگونه من شد دوستان با SMG در “من می دانم آنچه شما انجام در تابستان گذشته’

Freddie Prinze Jr. and Sarah Michelle Gellar ممکن است تا به حال بسیاری از صحنه ها با هم در من می دانم آنچه شما انجام در تابستان گذشتهاما جفت ساخته شده است که بین طول می کشد. بازیگران — که ملاقات در مجموعه از سال 1997 فیلم ترسناک — دوستان شد در طول سفرهای جاده ای.

Freddie Prinze Jr. and Sarah Michelle Gellar را شیرین ترین لحظات

“او نمی باید گواهینامه رانندگی. او نمی دانم که چگونه به درایو. و ما تیراندازی شد در سانفورد کارولینای شمالی که یک ساعت رانندگی از نزدیکترین ویلمینگتون که بزرگترین شهر که نزدیک به ما. آن را یک ساعت رانندگی فقط برای رسیدن به ورزشگاه. و هنگامی که ما منتقل می شود فیلم را به پارک جنوبی, او تا به حال هیچ راهی برای دریافت وجود دارد” Prinze Jr., 44, منحصرا می گوید ما هفتگی. “بنابراین من شروع به رانندگی او و زمانی که او و من دوست شد. و ما فقط می خواهم به بحث در مورد زندگی و مسائل مانند آن است, و ما تا به حال کاملا متفاوت فلسفه در فقط در مورد همه چیز. چون او متولد و بزرگ شده نیویورکر و من متولد و بزرگ شده L. A. بچه و ما فقط نگاه کرد همه چیز مثل شب و روز است.”

I Know What You Did Last Summer
Freddie Prinze Jr. and Sarah Michelle Gellar در من می دانم آنچه شما انجام در تابستان گذشته ماندالای Ent/Kobal/شاتر(2)

داغترین زوج که در عشق سقوط کرد در مجموعه

Prinze Jr. و Gellar, 42, بازی ری Bronson و هلن لرزد به ترتیب در haunting هیجان انگیز و ستاره دار در کنار Ryan Phillippe (بری Cox) و جنیفر لاو هیوت (جولی جیمز).

I Know What You Did Last Summer
من می دانم آنچه شما انجام در تابستان گذشته ماندالای Ent/Kobal/شاتر

“او در پایان. ما روی صفحه نمایش-تست شده با دو دختر دیگر در اینجا در L. A. سارا من فکر می کنم در نیویورک در آن زمان است. و سپس هنگامی که ما از وجود آنها یافت نشد شخصیت او نشده است. و پس از آن همه ناگهان گفتند: سلام ما را به او کردم. او در آینده است.’ و او پرواز کرد, من فکر می کنم همان روز به عنوان بقیه از ما به کارولینای شمالی. و زمانی که ما آغاز شده است. اما این زمانی است که همه ما ملاقات کرد. او می دانست که رایان از صابون و او ممکن است شناخته شده اند را دوست دارم. ما نمی screen test با هم,” او توضیح می دهد. “هلن و ری واقعا باید بسیاری از صحنه ها با هم.”

I Know What You Did Last Summer
من می دانم آنچه شما انجام در تابستان گذشته ماندالای Ent/Kobal/شاتر

ترسناک ترین فیلم ترسناک خائنانی

بدون در نظر گرفتن این دو را با هم پیوند بیش از مواد غذایی است. “در پایان فیلم من فقط می خواستم به دوستان با او چون من فکر می کردم او بیش از حد لاغر و من می خواستم به طبخ برای او. چرا که خانواده من می کند” او می گوید ما. “و ما آغاز این هفته کباب چیزی که در خانه او و من و عموزاده خواهد آمد و طبخ غذا برای او و دوستان او. و پس از آن ما می خواهم مطمئن شوید که همه خوردند و نوع چگونه دوستی ما شروع شد.”

Gellar را به طور خلاصه به نظر می رسد — چشمک زدن و شما ممکن است از دست او در Prinze Jr در سال 1999 کمدی او که همه. (همان سال او همکاری دوباره با Phillippe در Cruel Intentions.) سه سال بعد Gellar و Prinze Jr., گره خورده است گره. آنها در حال حاضر پدر و مادر شارلوت دختر 10 و پسر راکی 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>