چهار نویسنده زن شما احتمالا نادیده گرفته

ما می دانیم که شما استفاده می شود به کلیک بر روی این لینک کلیک کنید به امید چیزی جدید تنها به کسی بگویید که شما به عنوان خوانده شده مورد علاقه و یا خدمتکار داستان. هیچ یک از کتاب های ما در مورد به اشتراک گذاشتن با شما شده است به تلویزیون را نشان می دهد و شما بیش از احتمال زیاد هرگز حتی شنیده می شود آنها را بسیار کمتر آنها را بخوانید. اما یکی از چیزهایی که بزرگ درباره روز بین المللی زنان است که با داشتن یک بهانه و یادآوری به کاوش در گذشته نه فقط مردان ادبی کانن بلکه زنانی که از آن ساخته شده ایم بر روی دبیرستان های درسی.

other

دو یوغ

این آثار مفصل Buchi Emecheta یک نویسنده نیجریه که در سال 2017 به طول انجامید و بیش از 20 کتاب و شامل رمان, کودکان و نوجوانان, کتاب ها و زندگینامه. اما یکی از حداقل قدردانی است دو یوغیک سال 1982 کتاب که presaged این #MeToo جنبش با بررسی آن از آزار و اذیت جنسی و سمی مردانگی در نیجریه ترین اوت موسسات.

اما این یک هزاره فیلمهای در حال انتظار برای رخ می دهد.

ده زنان

آیا شما می دانید Marcela Serrano کار ممکن است بستگی دارد که آیا شما اسپانیایی صحبت می کنند: او برنده جوایز در شیلی از اوایل ’90s اما نمی توانید به زبان انگلیسی ترجمه شده تا سال 2011 را ده زن. که مناسب امروز است که در مورد گوش دادن به زنان است. آن melds داستان نه زنان که همان درمانگر (که 10 زن!) به یک کتاب است که توابع تقریبا به عنوان داستان کوتاه و رمان در هنگامی که دستیابی به هر دو سریع رضایت سابق و آهسته رایت عظمت دومی.

کردن

این. کتاب. است. بنابراین. خوب. OK شد و نامزد دریافت جایزه ادگار در سال 2004 اما آن را نمی برد و آیا شما حتی می دانم چه ادگار جوایز هستند ؟ (این رمز و راز.) به هر حال این رمان پلیسی توسط آه-تا-underrated Natsuo Kirino (نام قلم! مرموز!) را کاملا به دست کشیدن جوراب خود را خاموش با آن suspenseful سفر یک مادر جوان که مخلوط می شود تا در یک جرم و جنایت و به پایان می رسد تا tangling با Yakuza.

عشق ستاره و تمام است که

گیرین Narayan فقط یک رمان نوشت و آن را به عنوان 25 سال, در این نقطه, آن را به سختی بر کسی رادار. اما این یک هزاره فیلمهای در حال انتظار برای رخ می دهد: یک عاشقانه مجموعه در دانشگاه های بازیگران زن از رنگ و برجسته شامل طالع بینی. این نوع از کتاب شما را ببلعند در یک حمام طولانی و سپس متن خود را در گروه مورد چت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>