دادستان سابق: چوین اعتقاد است که هیچ با شدت بهم زدن غوطه دادن

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل وجود یک پیچ در پیچ قانونی راه پیش رو.

این تصویری است که محکم: افسر درک چوین به زانو خود را بر گردن جورج فلوید برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم” و سپس می میرد. هنوز هم با توجه به Thomas B. Heffelfingerسابق مینه سوتا در هر دو رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور که تحت تعقیب مأموران اجرای قانون در طول زمان خود را در یک قتل با اعتقاد راسخ به دور از برخی.

روز دوشنبه Heffelfinger صحبت OZY در مورد این مورد. این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده.

چگونه یک اعتقاد در هنگام تعقیب یک مورد علیه یک افسر پلیس?

شما باید به ایجاد سوء رفتار پلیس و پلیس با استفاده از زور غیر منطقی بود تحت شرایطی. که نتایج در بررسی رفتار نه تنها از افسر بلکه قربانی. برای مثال اگر شواهدی وجود دارد که قربانی است و مقاومت در برابر بازداشت و یا به شمار فیزیکی تهدید به افسر پلیس است که باید بر طرف شود چرا که پلیس در حال مجرم شناخته نمی شود مگر اینکه داوران در می یابد که استفاده از زور و غیر منطقی است.

شکایت در چوین بازداشت اشاره هر دو فلوید را در اندازه بزرگ و که او در برابر بازداشت. این است که غیر معمول و می کند که برای کمک به دفاع …

وجود دارد تعدادی از چیزهایی که در این شکایت که کمک به دفاع. که یکی از دلایلی که من فکر می کنم در این مورد خاص شود به چالش کشیدن. شما می خواهید برای قرار دادن تمام حقایق در شکایت و در این مورد اعلام نتایج کالبد شکافی ضروری واقعیت اما آنها نیز کمک به دفاع. علیت در حال رفتن به یک چالش در این مورد غیر معمول است که در خشونت پلیس موارد منجر به مرگ می شود.

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی اولیه کالبد شکافی وجود دارد گفت: هیچ شواهدی از “ضربه خفگی و یا اختناق.” در حال حاضر این دفتر اعلام کرده است مرگ یک قتل را دارد فلوید خانواده های خصوصی ، چگونه است که تغییر مورد ؟

ما در حال برخورد با یک نبرد از کارشناسان. وجود دارد بدون هیچ دلیل دفاع نمی نیز مطرح متخصص.

آیا تعقیب یک افسر پلیس قرار داده و دادستان در یک مشکل نقطه ؟

نه واقعا. من می دانم که دادستان ها وجود دارد که باید در مواجهه با مقاومت از ادارات پلیس زمانی که آنها گرفته ام در این نوع موارد است نه تجربه من در مینه سوتا است. من تحت تعقیب پلیس به عنوان دادستان فدرال. به طور کلی وجود دارد یک حس قوی از کار تیمی بین پلیس و دادستان و پس از آن وجود دارد مضحک وضعیت هنگامی که آن را به نظر می رسد که یک نوع از آن را می خواهد به هر دو روش. عمومی می خواهد پلیس باید پاسخگو برای استفاده بیش از حد از زور و به همین دلیل شما می بینید افسر چوین در حال شارژ است. اما آنها همچنین می خواهند پلیس برای حفاظت از آنها به همین دلیل است که شما را دیدم انتقاد از مینیاپولیس اداره پلیس برای پاسخ سریع تر به غارت و خرابکاری رفتن در شروع سه شنبه شب. و دادستان می دانم که آنها با پلیس برای محافظت از مردم, اما آنها نیز انجام خواهد شد تعقیب هنگامی که لازم است برای نگه داشتن یک دفتر پاسخگو باشد.

است آن را حتی سخت تر را به اتهام دیگر پلیس که در صحنه به عنوان بسیاری از مردم خواستار هستند?

دیگر افسران حداقل یکی از آنها را مورد سوال چوین. خوب است خیلی خوب است شواهدی وجود دارد که چوین می دانست آنچه که او انجام شده بود و این شواهد و مدارک مربوط برای تعقیب. چه چیزی شما را در حال حاضر اگر شما یک دادستان و شما باید افسر [توماس] لین که مدارک شما می خواهید استفاده کنید ؟ شما نمی توانید تعقیب یک پلیس در همان زمان شما درخواست او را به نشستن در شهادت ایستاده و با ارائه مدارک و شواهد در برابر یکی از افسران همکار.

در حال حاضر باراک اوباما و وزارت دادگستری حقوق مدنی تقسیم کرده اند باز یک مورد به دنبال در تمام چهار نفر از این افسران FBI خواهد اولیه تحقیقی منبع. آن می تواند یا نمی تواند در نتیجه فدرال حقوق مدنی اتهامات آورده بودن در برخی از زمان در آینده است. آن بسیار دشوار است اتهامات به ارمغان می آورد: آنها را به اثبات افسران’ انجام شد با انگیزه های نژادی و تعصب و سخت است که برای اثبات کند. این حسی نیست فقط به خاطر یک پسر سفید و پسر سیاه و سفید. این بدان معنا نیست که آنها مغرضانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>