رئیس سابق سازمان سیا است وزن آن در در آیووا افتضاح

ما با OZY مقاله نویس سابق سازمان سیا و معاون مدیر و سرپرست جان مک لافلین به دیدگاه برخی از آنچه در انتخابات هرج و مرج در Hawkeye دولت به معنی و که در آن ممکن است منجر شود.

چه آیووا اصلی گزارش بحران چیست متحده برای رفتن به جلو ؟

من یک زن و شوهر از درس بیرون آمدن از این ظروف سرباز یا مسافر. اول, مهم است که توجه داشته باشید که آیووا مقامات می گویند آنها اعتماد به نفس نتایج — 62 درصد که در زمان انتشار — در نهایت گزارش با دقت تا حد زیادی به دلیل وجود کاغذ پشتیبان گیری الکترونیکی برگه. این اولین درس به کشورهای دیگر: ضرورت داشتن کاغذ پشتیبان گیری. بدون که هیچ کس می توانست اعتماد به نفس در نتیجه که ظاهرا نتیجه ناقص و نامناسبی آزمایش نرم افزار برای شمارش آرا.

کاغذ رای گیری پشتیبان گیری مهم در همه انتخابات از جمله آنهایی که سنتی مانند نیوهمپشایر در مقابل عجایب مانند آیووا قفقاز. در عین حال من تو را دیدم یک مطالعه که به تازگی توسط دانشگاه نیویورک قانون نتیجه رسید که حدود 12 درصد از رای دهندگان در سال 2020 انتخابات رای خواهد داد بدون کاغذ پشتیبان گیری. دموکرات ها در کنگره در حال هل دادن برای کمک های مالی برای درمان این, اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مخالف است و استدلال می کند که این امر می تواند بیش از حد دولت فدرال دخالت در انتخابات محلی است.

چگونه ما انتخابات سیستم نگاه به جهان در حال حاضر ؟

این یک سیاه چشم در افکار عمومی جهان که در حال حاضر نشان می دهد تعداد زیادی از کبودی. مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی از افکار عمومی جهان در آمریکا دو سال پیش نشان داد که بی مهابا رها در اعتماد به نفس عمدتا مربوط به انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری از 64 درصد در دوران اوباما به 22 درصد تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما برخی از کشورها مانند اسرائیل فیلیپین و کره جنوبی حفظ اعتماد به نفس بالا در قدرت آمریکا. برای بسیاری از این خواهد بود یکی دیگر تاکید است که همه چیز به خوبی کار نمی کند در ایالات متحده حتی در سطح محلی است که ما در حال کارآمد به خوبی سازمان یافته ابرقدرت است که بسیاری از تصور ما بود.

من سفر های زیادی می کند و آن را غیر ممکن است برای مبالغه درجه که مخاطبان خارجی به دنبال فهم و outs, درام, ایالات متحده آمریکا سیاست است. انتظار اتوبوس سواران در بسیاری از پایتخت به دیدن این ظروف سرباز یا مسافر در صفحات اول خود شایعات در صبح است.

آیووا حزب دموکرات می گوید: هیچ مدرکی وجود ندارد که از یک هک یا تداخل در اینجا. چگونه ما می دانیم که اگر چنین نفوذ اتفاق می افتد?

من فکر می کنم آن است که بیش از حد به زودی به می گویند که با اعتماد به نفس و یا به فرض که چنین سیستم های آسیب پذیر نیست در آینده است. حتی به عنوان ما در این بحث, من فرض هکرها به دنبال راههای به توسعه دهندگان از انتخابات-برنامه های مرتبط. آن است که نه تنها واقعی نامزدها که باید امن آن را نیز بنیادی فن آوری است که به محافظت می شود. یکی دیگر از استدلال برای رای کاغذی پشتیبان گیری.

Iowa Caucus Meltdown Tied To Democrats' Little-Tested App

یک راه یا دیگری مهم است که به ایجاد و با اعتماد به نفس است که ما باید امنیت همراه تمام رای گیری های زنجیره ای از طراحی و ساخت دستگاه رای گیری برای این نرم افزار که قدرت آنها به واقعی نامزدها. متاسفانه ما در عصری زندگی میکنیم که تئوری های توطئه رسیدن به راحتی و به سرعت رشد می کنند و به دست آوردن پیروان که آماده برای به چالش کشیدن نتایج وجود داره یا نه مشروع است و اساس شک. شما ممکن است به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی در سال 2016 که در انتخابات خواهد بود “تقلب” و پس از آن ادعا می کنند که او فریب خورده از رای مردم. اگر ما از دست دادن اعتماد به نفس در یکپارچگی فرآیند رای گیری ما را از دست ما دموکراسی است.

آیا این نوع هرج و مرج جسور خارجی بد بازیگران ؟

البته. روس ها را ببینید در حال حاضر ما هرج و مرج سیاسی غنی و سود سهام به صورت یک سرمایه گذاری نسبتا ارزان در بخشی خود را در سال 2016. آنها حتی نمی باید به مادی تاثیر می گذارد رای ما به انجام آسیب آنها صرفا باید برای ایجاد شک و تردید در مورد آن در آمریکا رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر به تعمیق سوء ظن و تقسیم در اینجا.

چگونه امن هستند و ما سیستم انتخابات در حال حاضر ؟

ما بهبود یافته است اما باید به اندازه کافی سفت انتخابات ما سیستم و نه زمان زیادی از چپ به آن را انجام دهد. مقامات در وزارت امنیت داخلی سعی کرده اند به کار با محلات اما ما لازم نیست که در سراسر کشور رانده تلاش است. که به احتمال زیاد به موفقیت تنها با کاخ سفید رهبری که فاقد آن است در حال حاضر در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حذف کاخ سفید در امنیت سایبر که شده منطقی نقطه کانونی برای تامین امنیت انتخابات مبارزه است.

بنابراین ما به احتمال زیاد به سر به 2020 رای با بسیاری از دستگاه رای گیری الکترونیکی هنوز در معرض نفوذ و در حال اجرا خارج از تاریخ, نرم افزار, شکاف در ما رای کاغذی پوشش و سنا بی میلی به تصویب جدید پادمان. برابر است که زمینه آن است که سرد به یاد هشدار در نوامبر شهادت از سابق شورای امنیت ملی روسیه مدیر فیونا هیل که “روسیه سرویس های امنیتی و پروکسی باید بشود به تکرار دخالت خود را در سال 2020 انتخابات است.” ما نیاز به یک برنامه تصادف به پلاگین سوراخ و اطمینان از یکپارچگی رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>