سابق ‘لیسانس’ و ‘لیسانس’ برندگان: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

نهایی رز برای همیشه نیست. نه هر زن و شوهر زنده تلویزیون واقعیت لعنت به خصوص در کارشناسی ملت است. این است که تغییر نمی کند این واقعیت است که حق رای دادن است که یکی از بزرگ ترین — اگر نه بیشتر — محبوب واقعیت نشان می دهد تلویزیون.

زمانی که لیسانس برای اولین بار عرضه در سال 2005 حتی میزبان کریس هریسون (آرکانزاس) پیش بینی شده است که این امر در نتیجه پنج spinoffs: لیسانس, لیسانس, پد, Bachelor in Paradise, Bachelor in Paradise: بعد از بهشت و کارشناسی بازی های زمستانی.

در سال 2020 نشان می دهد کمی متفاوت است پس از یک تعداد انگشت شماری از رسوایی ظاهر. در طول فصل 4 از لیسانس در بهشت تولید شد تعطیل پس از سوء رفتار جنسی شکایت مربوط به Corinne Olympios و DeMario جکسون. وضعیت عناوین ساخته شده برای ماه ها و قوانین تغییر شد فصل بعد.

در حال حاضر یکی از بزرگتر مجادلات است تعداد چک های پس زمینه از تیم تولید انجام می دهند — چیزی هریسون وعده در حال بهتر شدن است.

“من نمی دانم که اقدامات گرفته شد و افراد استخدام شده بودند به انجام برخی از غواصی عمیق به مردم در رسانه های اجتماعی و تلاش برای پوشش ما پایگاه به عنوان بسیار به عنوان بیشتر به عنوان امکان پذیر است,” او گفت: خبرنگار هالیوود در سال 2019. “اما در پایان روز, ما در یک جهان بسیار متفاوت از زمانی که این نمایش آغاز شده و از 17 سال پیش. ما در حال تحول و تغییر و انجام بهترین شما می توانید. اما وجود خواهد داشت چیزهایی که می آیند تا. شما از آنها بدم میاید به توان راکتیو; شما می خواهم عشق را به فعال. اما شما فقط می توانید پس از فعال. مسائل در حال رفتن به اتفاق می افتد بنابراین شما فقط به انجام بهترین شما می توانید با این اطلاعات شما را در زمان.”

در نهایت به همان اندازه آن را به عنوان یک کلیشه نشان می دهد به طور مداوم به دنبال افرادی که وجود دارد برای دلایل درست. ما هفتگی به جمع آوری یک لیست از تمام برندگان لیسانس و لیسانس در طول سال — آن را تا به شما برای تصمیم می گیرید که رقابت برای عشق واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>