سیاست خارجی و تجارت بحث در فروشگاه نگه داشتن نفس برای ماه نوامبر در ایالات متحده رای

من به تازگی از سالانه کنفرانس امنیتی مونیخ که برای 50 سال بوده است یک نقطه جمع آوری و بحث فروم برای امنیت ملی متخصصان از جمله مقامات ارشد دولتی از سراسر جهان است. هر موضوع در دستور کار بین المللی باعث می شود ظاهر. همه از این است که کهنه به یک رسانه با اندازه بیش از حد گرم هتل تاریخی در سه ماهه مونیخ. جمعیت از مردم در جریان عقب و جلو در راهروها و یک نظر اجمالی به چپ و راست در نام دسته با “من باید بدونم شما” عبارات. اغلب به اندازه کافی شما را به دست انداز سابق وزیر خارجه فعلی دیپلماتیک ایران و بله حتی هوش دوستان و دشمنان. این شانس مکالمات که از عملکرد بزرگترین بینش — همراه با آنچه شما می توانید از اینسو انسو جمع کردن شمار رسمی سمینارهای بزرگ و کوچک است.

در اینجا برخی از takeaways:

ایالات متحده-روابط اروپا

این باقی می ماند در جایی بین تیره و تار و مبهم. وزیر امور خارجه مایک Pompeo سخنرانی که در آن او unrelentingly, خوش بین, بارها و بارها اصرار دارد که “ما [غرب] در حال برنده شدن” یک عبارت است که به نظر می رسید به آمار بسیاری از افراد به عنوان یادآور جنگ سرد ، او اصرار که ایالات متحده “پیشرو” و متعهد به متحدان آن کاهش یافت و بسیار تخت با مخاطبان است که به طور گسترده مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به ایران و ابراز تاسف خود را خروج از پاریس مورد آب و هوا و hectoring ناتو (هر چند اغلب کشورهای اروپایی اذعان کرد که ناتو توابع عمدتا به عنوان یک عامل بازدارنده).

اروپایی ها اضافه کردن به درهم و برهم کردن با رشد سویه میان و در داخل کشور. در حالی که آلمان همچنان در اروپا قدرتمند ترین کشور و با وجود قهرمانانه کلمات مورد بازی نقش رهبری بسیاری از آلمانی ها صحبت کردم و او با اعتراف به اینکه آمادگی و یا به سادگی بدون داشتن معده برای در واقع آن را انجام داده و چه اروپا به نظر می رسد این روزها. بریتانیا است که در راه خود را از اتحادیه اروپا و آلمان است سکندری از طریق غم انگیز انتقال سیاسی در حال حرکت از دوران طولانی خدمت آنگلا مرکل به یکی از قطعیت با تشکر از انتخابات سود توسط جناح راست حزب برخی از زمینه به عنوان neofascist و متزلزل کردن تعادل چپ احزاب است. این برگ مرکل فوتبال با ائتلاف انتخاب خیلی ناخوشایند به موجب یک نوع فلج سیاسی — و متوقف گذار.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی صحبت فصاحت بیشتر خودکفا اروپا که او استدلال می کند باید باید کمتر متکی به پشتیبانی ایالات متحده — اما او با شک و تردید در جای دیگر در این قاره است و ضعیف اعتراض در خانه. مکالمات من مرا متقاعد کرد که اروپا حداقل برای سال آینده خواهد بود سرگرم مسائل داخلی شاید نه بر خلاف ایالات متحده ما در ایران عمدتا به این معنا که ما هر دو به نظر می رسد در حال حرکت fitfully همراه چه در ایتالیا یک “پل به ناشناخته است.”

World Leaders At Munich Security Conference

مبارزات در خاورمیانه و جنوب آسیا

این کمی نشان داد نشانه هایی از قطعنامه به جز نازک بارقه امید در افغانستان است. گاهی اوقات اپتیک شما همه چیز را بگویم و این مورد در یک فروم مربوط به های مختلف خلیج فارس وزرای خارجه که در آن گونه های میان ایران و عربستان سعودی بودند نکته مشهود در این مرحله بندی. دشمنی بین دو طرف است به طوری که آنها نمی تواند به نظر می رسد با هم و می خواست خود فرد ظاهر از هم جدا شده توسط یک پانل از دیگر خلیج فارس وزرای خارجه و آمریکا بحث در مورد تلاش برای میانجیگری اختلاف خود را.

آمریکا دیابت کریس مورفی, D-Conn., آیا او بهترین بود اما در موقعیت بی دست و پا بودن قادر به دفاع از نقش ایالات متحده که در نظر او (و معدن) تنها کمک به کاهش تنش در منطقه با خارج در سال گذشته از توافق هسته ای ایران. او استدلال کرد که این توافق تا به حال حداقل گرفته شده پرونده هسته ای ایران را از روی میز و ایجاد فضایی برای تلاش برای حل و فصل اختلافات دیگر. اما با درب کردن توافق هسته ای ایران و, ایران در تلافی جویانه استقرار چیز فقط بدتر.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف ادعا کرد که عربستان سعودی تا به حال با ارسال یک پیام به ایران پس از ایالات متحده آمریکا به کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی و ایران پاسخ داد — اما هرگز شنیده می شود به دلیل این که واشنگتن تا به حال تحت فشار عربستان سعودی به رها کردن آن. وزیر امور خارجه عربستان شاهزاده فیصل بن فرحان آل سعود را تکذیب کرد تعامل. وزرای امور خارجه, قطر, کویت, عمان, و, ترکیه, در ضمن استادانی که موفقیت کمی با پل زدن تلاش. من شک وجود دارد کانال های کاری آنها نیست بحث در مورد — اما عمان گفت: هیچ چیز ممکن است تا پس از انتخابات آمریکا.

جوش این همه پایین و شما با یک تنش و فرار بن بست. آن را به ما یادآوری می کند که فاصله بین دو نقطه در خاورمیانه است که هرگز در یک خط مستقیم.

صحبت کردن به بخشی از ایالات متحده آمریکا تیم مذاکره کننده در مورد افغانستان به من داد به این معنا که دولت نگرش است نه خوشبین و نه بدبین اما بسیار واقع بینانه تر از یک “بیایید ببینید” رویکرد. تنها امید آغاز می شود اگر طالبان ارائه می شود در آن تعهد به کاهش خشونت بیش از هفت روز. پس از آن مذاکرات می توانید شروع به میان طالبان رئیس جمهور و دولت. ایالات متحده برداشت خواهد بود “بر اساس شرایط” — سرعت و بزرگی به پیشرفت به سمت توافق سیاسی. هیچ کس overselling نشده بود.

چین همچنین loomed با وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper این استدلال که اروپایی ها می آسیب ناتو و رابطه خود را با آمریکا به خطر انداختن خود و دسترسی به اطلاعاتی آمریکا — اگر آنها را به همراه داشت به چین در تلاش برای ایجاد و تجهیز خود 5G شبکه های ارتباطی با تکنولوژی از شرکت چینی غول هواوی. به نظر می رسد این مورد بود که اگر بریتانیا است که هر نشانه ای در لندن است که اجازه Huawei به بخشی از آن شبکه تصریح می کند که آن را می توانید از عایق ترین آن اطلاعات حساس است. آلمان به نظر می رسد مجموعه ای به دنبال.

بسیاری از مسائل دیگر بودند در دستور کار اعم از روسیه و اوکراین برای کنترل سلاحهای هستهای است اما وجود دارد هیچ مدرکی از حرکت رو به جلو در این. فیل در اتاق در سراسر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما او به سختی تا کنون ذکر شد — از جمله مقامات ارشد مانند Pompeo و Esper. اما هر کس در حضور قابل درک است که در سال آینده بحث خواهد بود به شکل کاملا با نتایج حاصل از ماه نوامبر انتخابات.

و برای رهبران جهانی نگران است که ایالات متحده ممکن است از دست دادن آن در خارج از کشور تمرکز آنها نمی خواهد اطمینان داده شده است توسط این هفته دموکراتیک ریاست جمهوری بحث … که برجسته نیست یک سوال در امور خارجی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>