خارجی-بودجه تیره-پول گروه لابی نمایندگان برای لغو باقی مانده گزارش مورد نیاز

Dark-پول گروه با حمایت شرکت های بزرگ خارجی اهدا کنندگان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به عقب یکی از آخرین راه باقی مانده برای مقامات برای نظارت بر جریان غیر قانونی مبارزات انتخاباتی در آمریکا انتخابات است.

در سال های اخیر 501(c) سازمان های غیر انتفاعی را تبدیل به نهادهای انتخابی راز هزینه های کمپین. این گروه غیر انتفاعی است که لازم نیست به هر گونه گزارش دهنده اطلاعات به عموم می توانید دریافت نامحدود سهم از هر منبع و به لطف دادگاه عالی 2010 شهروندان آمریکا تصمیم صرف مقدار نامحدودی در انتخابات است.

خارجی هزینه های, آیا با یک خارجی و یا یک خارجی متعلق به شرکت است که هنوز هم غیر قانونی تحت قانون فدرال است. اما قانون شده است و ضعیف اجرا و چند نمونه که در آن مجازات های اعمال شده در سال های اخیر آمده اند در واکنش به عموم گزارش شده خارجی هزینه های شرکت های بزرگ به سوپر پکس مانند رهگیری گزارش بر کمک های مالی شرکت ها در سال 2016 و اخیر فدرال کیفرخواست بیش از یک پوسته متعلق به شرکت توسط یک تیم ملی که به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC در سال 2018 است.

یک بررسی بر روی کمک های خارجی به dark-پول گروه شده است این برنامه ب, فرم که گزارش 501(c) کمک کننده اطلاعات محرمانه به سرویس درآمد داخلی. تحت یک قانون جدید پیشنهاد شده در سپتامبر گذشته توسط وزارت خزانه داری و IRS سازمان های غیر انتفاعی دیگر نمی خواهد نیاز به گزارش دهنده اطلاعات حتی به دولت اجازه می دهد به سطح بی سابقه ای از پنهان کاری.

لابی به صورت خارجی تامین مالی گروه را تحت فشار قرار دادند و دولت برای حرکت به جلو با حکومت است که نزدیک به نهایی.

آمریکا اتاق بازرگانی بزرگترین لابی کسب و کار سازمان در جهان صرف بیش از 10 میلیون دلار برای نفوذ در آخرین 2018 midterm چرخه انتخابات با استفاده از آن صندوق به طور کلی. این گروه که شرکت های بزرگ خارجی اهدا کنندگان دارای لابی در حمایت از IRS قانون به لغو برنامه B مورد نیاز این ادعا در نامه ای به مقامات که نشت تصادفی از اهداکنندگان می تواند به کاهش شرکت های بزرگ حقوق آزادی بیان.

“شناسایی اذیت و آزار و ارعاب سازمان حامیان یک رئیس به معنی خاموش که سازمان سخنرانی” نوشته کارولین L. Harris, اتاق’ رئیس سیاست مالیاتی, مشاوره و Ryan P. Meyers معاون مشاور عمومی از این گروه نظارتی در نامه ای به مقامات در نظارت بر حکومت را تغییر دهید. “اتاق تحسین کار خزانه داری و سرویس درآمد داخلی (IRS) در از بین بردن طاقت فرسا گزارش مورد نیاز است.”

انجمن ملی تولید کنندگان که تعداد چندین شرکت مستقر در کشورهای خارجی به عنوان اعضای, در نامه ای به نمایندگان مقامات به طور مشابه به نام برنامه B مورد نیاز یک “غیر ضروری اداری براده است که افزایش پتانسیل برای سوء استفاده در راه است که لرز حفاظت گفتار.”

هر دو نم و اتاق بازرگانی که صرف بیش از 160 میلیون دلار در سال در حال سازماندهی شده به عنوان 501(c)(6) انجمن های صنفی و تحت هیچ الزامی به افشای کمک کننده پول به مردم فقط به دولت از طریق سالانه برنامه فرم ب به آن 990 سالانه تشکیل پرونده. پس از شهروندان آمریکا تصمیم دو گروه رهبری تلاش برای شکست فاش قانون قانون که مجبور به گروه های درگیر بالا و دلار در انتخابات حمايت نشان دهنده اطلاعات است. این اتاق همچنین لابی با موفقیت به توقف باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا از صدور یک فرمان اجرایی به زور پیمانکاران دولت به افشای کمک های مالی به 501(c) تقسيم شدند.

خارجی مبتنی بر شرکت هایی مانند برزیل پتروشیمی شرکت Braskem Al Zayani سرمایه گذاری در بحرین و ترکیه کنگلومرا Tekfen ذکر شده در لباس مجلسی را در سایت به عنوان حق عضویت پرداخت اعضای. در مواجهه با نقد در گذشته که خارجی آن بودجه ممکن است خونریزی به اتاق های وسیع داخلی لابی و هزینه های کمپین بودجه این گروه ادعا کرده است که هر گونه کمک های مالی خارجی هستند دیواره از بودجه داخلی و خارجی اهدا کنندگان را تشکیل می دهند و درصد کمی از آن به طور کلی بودجه است.

اما حذف این برنامه B مورد نیاز می تواند به کسانی که ادعا می کند غیر ممکن است به منظور بررسی. بزرگ خارجی شرکت می تواند چند دلار کمک های مالی برای استفاده در انتخابات آمریکا به اتاق تحت قانون جدید و از جمله دادن هرگز گزارش به مقامات دولتی.

که دقیقا همان است که خطر از بین بردن برنامه B فرم های مالی مبارزات انتخاباتی کارشناسان هشدار می دهند. مبارزات حقوقی مرکز مالی مبارزات انتخاباتی دیده بان است که در زمینه اخلاق در شکایتی که منجر به اجرای عمل پول خارجی در گذشته هشدار داد IRS که حکومت را به سادگی باز کردن درب به خارجی بیشتری را صرف.

“کنگره موفق به تصویب جدید شفافیت قانون, و FEC موفق به اجرای شفافیت قوانین است که در این کتاب گفت:” برندان فیشر مدیر کمپین حقوقی مرکز فدرال برنامه اصلاحات. “به عنوان یک نتیجه تنها کمک کننده افشای گزارش که تاریک-پول گروه فایل با هر آژانس فدرال هستند محرمانه برنامه B گزارش ظ با IRS. این محرمانه دهنده گزارش یکی از معدود راه هایی است که سازمان های فدرال می تواند تشخیص و جلوگیری از پول خارجی در انتخابات آمریکا.”

آن را سخت به درک بسیاری از راه های که در آن به طور کامل راز اشخاص حقوقی می تواند مشوق غیر قانونی انتخابات رفتار است. در سال 2016 خبرنگاران از تلگراف انجام عمليات محرمانه در جمهوری مبارزات انتخاباتی عمل مشغول به کار در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. عمل ارائه شد $2 میلیون چک از یک تاجر چینی توسط خبرنگاران. او در پاسخ با ارائه یک طرح برای چگونه برای پنهان کردن پول نشان می دهد که آن را روت از طریق خود شرکت مشاوره ای به یک جفت از 501(c)در 4 گروه و سپس به یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن Ssuper PAC.

اف بی آی نیز بررسی National Rifle Association بیش از ادعاهای این گروه است که سازمان به عنوان یک 501(c)4 ممکن است دریافت حمایت های مالی از منابع. مک کلاچی گزارش داد که ضد مقامات بر این باورند که منافع روسیه ممکن است کمک به NRA $30 میلیون, انتخابات, تبلیغات انتخاباتی در سال 2016.

شرکت های خارجی به طور فزاینده مالی آمریکا انجمن های کسب و کار. به عنوان رهگیری قبلا گزارش شده توسط یک شرکت چینی شرکت شیمیایی پیوست آمریکایی شیمی شورای 501(c)6 که به طور معمول در لابی های مجلس و صرف پول در انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال در اصل سعی در حذف برنامه B فرم تابستان گذشته در یک تصمیم. یک قاضی فدرال در مونتانا اما حکومت که IRS شکست خورده بود به دنبال مناسب نظارتی روش و دستور داد که آژانس به انجام یک رسمی قانون اجازه می دهد تا مردم و سهامداران به وزن در تغییر است.

“ظهور” تیره پول در انتخابات آمریکا ساخته شده است آن را آسان برای اشخاص خارجی به نقض این قوانین توسط funneling پول به انتخابات در ایالات متحده از طریق گروه هایی که که [sic] نمی علنا فاش اهدا کنندگان خود را مانند 501(c)(4) رفاه اجتماعی و سازمان 501(c)(6) انجمن تجارت” را نوشت کمپین حقوقی مرکز در نامه ای به IRS. “این تغییر را بیشتر فعال خارجی اشخاص برای کمک مالی میلیون ها دلار به سازمان هایی با هدف تاثیرگذاری بر انتخابات ایالات متحده بدون هیچ گونه خطر از بررسی دقیق توسط تنظیم کننده فدرال.”

جمهوری خواه-تراز وسط قرار دارد فکر می کنم مخازن پیوست کسب و کار-حمایت فشار برای از بین بردن برنامه B. چند غیر انتفاعی حمایت میلیاردر چارلز کخ از جمله خیمه گروه آمریکایی برای رفاه شهادت در تاریخ 7 فوریه در حمایت از تغییر حکومت. FreedomWorks, یک محافظه کار مردمی گروه حمایت منافع کسب و کار نیز بسیج صدها نامه به آژانس.

هانس فون Spakovsky سابق فدرال انتخابات عضو کمیسیون در حال حاضر با بنیاد میراث, به نظر می رسد در این جلسه در کنار دیگر فعالان محافظه کار در حمایت از تغییر حکومت.

فون Spakosvsky یک قسم خورده منتقد از مقررات مالی مبارزات انتخاباتی و رای گیری قوانین حقوق شهادت داد که “آنها ادعا می کنند که این نوعی اجازه می دهد پول خارجی به ناگهان سیل به آمریکا انتخابات پوچ است” با توجه به متن اظهارات خود. فون Spakovsky گفت: FEC تا به حال مقدار زیادی از قدرت و تخصص در مبارزه با پول خارجی در طول تصدی خود با وجود این واقعیت است که این سازمان در طول تاریخ تنها مداخله به منظور بررسی پول خارجی از طریق فاش عمل سیاسی کمیته در چند نوبت در آن 45 سال سابقه. او نه استناد به هر گونه نمونه از FEC بررسی 501(c) تقسيم شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im