برای یک بار آن را به یک شخص بالغ در اواخر پیشرو کنتاکی

نیک ریچاردز’ مادر است سرطان پستان پس از دانشگاه کنتاکی مرکز عینک کفش صورتی در بازی اخیر مقابل گرجستان در طول مربیان در مقابل سرطان هفته در حمایت از مادر خود. ریچاردز’ کفش صورتی به خصوص کشنده به دو دلیل: او تنها بازیکن با پوشیدن لباس صورتی و کسانی که صورتی پا هرگز متوقف شد.

بالا و پایین دادگاه 6-پا-11 ریچاردز زد. او در اطراف خط به دنبال دهانه در داخل دفاع ربوده loose balls مسدود کردن گرجستان بزرگ مردان برای گرفتن ریباند و خود را در موقعیت برای تنبلی و سنگینی حرکت کردن عبور می کند که تبدیل به سبد مسیر به 20 نقطه, هشت-ارتجاعی شب. او نمی خواهد عقب نشینی نه یک بار.

Auburn v Kentucky

کسانی که انرژی صورتی پا بگویید داستان از چه نیک ریچاردز’ حرفه ای — در گذشته — گرفته شده در کنتاکی. نادر junior star در کالج بسکتبال را برجسته یک-و-کارخانه انجام می شود تبدیل به یکی از کشور موثر ترین بازیکنان برای ساده ترین دلیل: مطبوع.

من در زمان چرخش کلاس و من رو به سطح دیگری با تهویه.

نیک ریچاردز

“او خود را در شکل بزرگ بنابراین در حال حاضر او نمی کند تسلیم می گوید:” کنتاکی مربی جان Calipari توضیح ریچاردز’ ظهور. مطبوع “باعث می شود شما یک قدرت است. آن را به یک شبه اتفاق می افتد ، آن زمان نیک سه سال است.”

ریچاردز’ حرفه ای رفته کامل چوب هاکی — تخت دو سال پس از آن ، او با قرار دادن 14 امتیاز و 8.2 ریباند در هر بازی در این سال به طور متوسط 4.5 امتیاز در دو فصل اول در لکزینگتون. “من می توانید بازی های دیگر را بدون گرفتن خسته” ریچاردز می گوید. “این یک مقدار زیادی از دوچرخه کار می کنند. من از آغاز آن گذشته offseason. من در زمان چرخش کلاس و من رو به سطح دیگری با مطبوع است.”

این نادر است برای کنتاکی بازیکن آن را به فصل سوم و به طور ناگهانی تاثیر توجه به این که Wildcats معمولا بالای دبیرستان استعداد و بوسیله اسباب گردنده از بازیکنان NBA در یک سال است. در Calipari دوران در حال حاضر در 11 فصل فقط شش بازیکن از جمله ریچاردز شکسته اواخر در این راه است.

ریچاردز بود که قرار نیست به یک شخص بالغ در اواخر. او در نظر گرفته شد در میان 20 بازیکن در سراسر کشور در دبیرستان بسکتبال در سال 2017 و ثابت به عنوان یکی-و-انجام می شود به دلیل طول و چابکی. “هر بازیکن است که خود به خود جدول زمانی” ریچاردز می گوید: بدون یک اشاره از شرم در جلسه را به اندازه انتظارات.

ریچاردز بسته بندی خود را. در دبیرستان او این شگرف گلزن. سه سال به کالج حرفه ای او یک اسب بارکش. او قاطعانه discourteous در رنگ در برابر دیگر مردان بزرگ را نشان می دهد و هیچ حق خواستار توپ. وجود دارد هیچ off-متعادل عکس با یک نگرش هیچ dipsy-doodle حرکت در اطراف حلقه ، یک مقابل انگلستان دانشجویان سال اول که چرخش و جاز تا بازی.

NCAA Basketball Tournament - Second Round - Jacksonville

اگر ریچاردز به نظر می رسد مانند یک مربع دور مرد آن احتمالا چون مادرش, Marion. او را از نزدیک دیده و ستم سرطان می تواند بیش از یک فرد و این واقعیت است که کار خود را در کنتاکی را نه به عنوان انتظار می رود این است که هیچ نسبت به مادر خود را به چالش برای زنده ماندن 10 سال پیش. او حاضر به احساس آزار و اذیت بیش از خود را توسعه کند.

“او به من یک مقدار زیادی به من بسیار آموخت چگونه به شخصیت خود من و نه آنچه دیگران می خواهند من را” ریچاردز می گوید. “من یک مقدار زیادی از قدرت از او است.” این که چرا او تا به حال کسانی که کفش صورتی سفارشی ساخته شده با “الیزابت” او نام میانی محاط در دو طرف.

علاوه بر عدم تهویه ریچاردز’ توسعه آهسته در کنتاکی احتمالا تا به حال چیزی برای انجام با پس زمینه خود را. او نه بازی سازمان یافته بسکتبال تا زمانی که او 14 ساله بود. او زندگی می کردند در جامائیکا و بازی, فوتبال, کریکت و زد و میدانی. ریچاردز خواهد شوت بسکتبال یک بار در در حالی که در جامائیکا اما حتی اگر او بلند شد غوطه ور در جزیره های ورزشی.

در سن 14 سالگی و در حال حاضر ایستاده 6-پا-9 او نقل مکان به منطقه نیویورک به خانواده نزدیک و شروع به بازی وانت و بازی ها بر روی سخت بالا. ریچاردز تا به حال هیچ ایده ای در مورد طرح های او فقط در تلاش برای نمره به عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است. یک مربی از یک دبیرستان خصوصی او را دیدم بازی و ارائه ریچاردز بورس تحصیلی. در آن زمان او یک ارشد او بالا کالج استخدام.

در حال حاضر بازی خود را در نهایت در خط با انتظارات است. او ساخته شده راه خود را بر روی برخی از NBA پیش نویس تخته هر چند پیش بینی ها را برای او انتخاب شود تا زمانی که دور دوم. تیم NBA را تحت تاثیر خود گذشتگی به لبه حفاظت از rebounding و stickbacks.

که در آن مطبوع واقعا مهم است این است که با ریچاردز در حال اجرا در طبقه بعد از یک مدت طولانی در اختیار داشتن بازی دفاع. زمانی که او اجرا می شود با سپاه پاسداران حریف به تعقیب او را به انتهای دیگر از زمین تا مطمئن شوید ریچاردز نمی توانید ارسال آسان موقعیت و یا یک جدایی طلب غوطه دادن. دفاع می شود کشیده می روم فضاهای باز برای کنتاکی در سپاه پاسداران به ساقه.

“او تفاوت ساز در بازی” میسوری مربی Cuonzo مارتین گفت: پس از کنتاکی ضرب و شتم ببر 71-59. “آنها بیشتر از خود ‘راننده’ از ما بود از ما. نفرت شما را به از دست دادن بازی اما شما را دوست دارم برای دیدن یک پسر جوان رشد می خواهم که به عنوان یک تازه وارد در دانشگاه.”

ریچاردز’ بازی دارای محدودیت است. او به ندرت نشان می دهد که در صورت بالا جهنده احتمالا به خاطر او است تا نسبت به ماندن در داخل. سه نقطه heaves از سوال است (او هیچ کدام در دو به علاوه فصل). NBA به تازگی به دنبال رزمندگان طلایی امور خارجه’ توهین آمیز مدل از نگه داشتن پنج بازیکن خارج از خط همه از آنها می تواند شلیک کنید. اما اگر Philadelphia 76ers’ مدل “و چکش زدن یا کوبیدن شما در داخل” جلب وجود دارد می تواند گزینه های بیشتری برای ریچاردز.

آن را به عنوان کسانی که فعال پا ساخته اند ریچاردز تفاوت ساز برای تیم ملی عنوان آرمان. آنها خواهید بود چشم نواز در مارس صرف نظر از کفش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>