برای بی خانمان پاریسی ها یک مستند معضل: آنها برای درخواست کمک است ؟

چرا شما باید مراقبت از

آنها جایی برای منزوی کردن و خیلی از ایمنی خود را خالص قفل شده است.

در یک روز معمولی از 3500 نفر زندگی می کنند در خیابان های پاریس, چادر خود را و موقت تخت تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط جمعیت کثیری از رهگذران در شهرستان نور. به آنها تکیه بر یک درهم آمیخته از خدمات از موسسات خیریه و دولت و همچنین با التماس برای تغییر یدکی و یا مواد غذایی.

اما این روز های معمولی. با فرانسه وارد پنجمین هفته از coronavirus خاموش شدن گرفتاری های افراد بی خانمان در پاریس تبدیل شده است حاد با دسترسی به آشپزخانه سوپ, مکان عمومی, توالت و دوش و در طول روز پناهگاه به شدت محدود.

همه از ترس به من بدهید.

رحیم یک بی خانمان مهاجر

با خیابان های آرام وجود دارد که مردم کمتر برای درخواست کمک و یا پول و پناهگاه است که می تواند ارائه پناه آوردن آنها را با خطر عفونت. پلیس یکی هم نمیزنند و یا افراد بی خانمان برای شکستن قرنطینه قوانین با وجود داشتن هیچ جایی برای رفتن. “این برای من سخت تر در حال حاضر … همه از ترس به, می گوید:” رحیم 49 ساله که به فرانسه از مراکش نه سال پیش که التماس برای پول در شمال پاریس. “من نمی باید در هر نقطه به خواب امشب.”

در یک شهر که به مدت طولانی به حال بیشتر مجاز نگرش نسبت به آن بی خانمان جمعیت نسبت به دیگر پایتختهای جهان به کروناویروس است تاکید رسمی سیستم های خیریه و منابع است که مردم تکیه می کنند برای زنده ماندن. برخی هشدار می دهند از یک فاجعه قریب الوقوع با وجود دولت اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به از جمله $71 میلیون برای مسکن اضطراری 10000 تخت تعلیق اخراج تا زمانی که ممکن است و افتتاح 73 جدید پناهگاه برای بیمار.

همانطور که در آوریل 4, دولت می گوید آن تسلیم شده است 172,000 افراد بی خانمان و امن 7,800 اتاق های هتل است که می تواند در دسترس ساخته شده برای کسانی که نیاز دارند. “ما به انجام بیشتر در روزهای آینده برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی … مردم می میرند” می گوید: Christophe رابرت رئیس ابه پیر پایه یک بی خانمان خیریه.

در شمال پاریس در ماه گذشته Ma Sarr دست از پلاستیک پیچیده ساندویچ و چای و قهوه به نمرات افراد بی خانمان صف تا بین فلزی جمعیت-کنترل موانع راه اندازی توسط سازمان Solidarité et Partage جوی لو موتیه.

صحبت از طریق یک ماسک محافظ های دیرین داوطلب می گوید: او می داند که بسیاری از بی خانمان ها در مسیر درایو او دو بار در هفته در ون بسته بندی با لوازم. Sarr مصمم به نشان می دهد تا برای آنها در حال حاضر: “آنها واقعا می ترسم اما … آنها استفاده می شود برای ما که در اینجا آنها منتظر ما هستند.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ماه گذشته در بازدید از یک هتل در 13th, arrondissement پاریس که دولت requisitioned به خانه تقریبا 450 افراد بی خانمان. پیشرفت های جدید در تخت آهسته بوده است, با توجه به سازمان های خیریه با تنها 2,000 باز تا کنون. تنها شش مرکز برای افراد بیمار را باز کرده اند.

FRANCE-HEALTH-VIRUS-HOMELESS

اقدامات دیگر شامل گسترش برای دو ماه به اصطلاح زمستان بس که معمولا میله اخراج در فرانسه از نوامبر تا مارس است. “ما سلام آنچه که دولت انجام داده است به تاریخ اما بیشتر مورد نیاز است با توجه به نیاز و خطر بحران انسانی می گوید:” سامی Chataya قرمز عبور رسمی.

موسسات خیریه نیز مبارزه با شرایط کاری سخت تر. کارکنان و داوطلبان بسیاری از آنها مسن و بازنشستگان هستند و ماندن در خانه در افزایش تعداد با توجه به مراقبت از مسائل و یا ترس از عفونت است.

بی خانمان خیریه Emmaus گزارش می دهد که 35 درصد آن به کارکنان دائم دیگر قادر به رسیدن به محل کار در حالی که صلیب سرخ به قطع آن بازدیدکننده داشته است روزانه به افراد بی خانمان در حدود 10 درصد است.

برخی از امکانات در پاریس که در آن افراد بی خانمان می تواند به خواب رفتن یا دوش گرفتن در طول روز مجبور به محدود کردن خدمات به دلیل اجتماعی فاصله. یکی از این مرکز در اولین arrondissement می توانید تنها 50 نفر در روز در مقایسه با 200 قبل از بحران.

بسیاری از سازمان های خیریه مبارزه برای به دست آوردن دنده محافظ برای خود داوطلبان است. صلیب سرخ موفق به امن 25,000 ماسک به تازگی اما که نشان دهنده تنها حدود سه روز به ارزش آن در حدود 1500 نفر از کارکنان و 9,700 داوطلبان. “اگر ما تا به حال بیشتر ماسک ما قادر خواهد بود برای خدمت بهتر به مردم” Chataya می گوید.

تیم های که معمولا با پرسه زدن در شهر به بررسی گزارش بی خانمان داشتن اجرا فهم با پلیس و حتی بودن در فریاد می زدند: ساکنان بودن خارج است. “آنها متوقف شده توسط پلیس چهار تا شش بار در روز و انتقاد برای غیر مسئولانه در حفظ خدمات است که ظاهرا غیرضروری” نوشته سمیرا El Alaoui خیریه Les Enfants du Canal یک ایمیل به مقامات دولتی.

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>