برای مدیران انتخابات، تهدید به مرگ بخشی از کار تبدیل شده است


ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که در مورد سوء استفاده از قدرت تحقیق می کند. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

جارد دیینگ، مدیر هیئت انتخابات کنتاکی، ارتباط چندانی با لوییویل، بزرگترین شهر این ایالت نداشت و تنها یک محل رای گیری برای انتخابات مقدماتی ۲۸ ژوئن داشت. این یک تصمیم شهرستانی بود، و منطقی بود. انتظار می رفت مشارکت در فرد در طول همه گیر کم باشد. محل رای گیری که یک مرکز کنوانسیون است، مکان های متعددی را برای ریدن رای ارائه داد و حمل و نقل با اتوبوس در آنجا رایگان بود.

با این وجود، به عنوان نورانی از لبرون جیمز تا نماینده ایالات متحده ایلهان عمر، دی مین، در خشم از حق رای دادن مفروض رای دهندگان لوییویل توییت کرد، تهدیدهایی به دفتر دیینگ ریخت. یک مرد در یک پیام صوتی از یک شماره مسدود شده گفت: «شما بیش از حد می ترسید که به تلفن تان پاسخ دهیم.» برو يه اسلحه پيدا کن و خودت رو بکش هر کسی که به خاطر تو به رای نمی رسید باید از تو کتک بخورد.» این مرد که خود را یک واشینگتن دی سی، ساکن، شناسایی کرده بود، ابراز امیدواری کرد که عزیزینگ که یک «فاحشه دوگوش» است، در یک تصادف اتومبیل شعله ور منگل شود.

در یک پست صوتی دیگر، همان تماس گیرنده پیش بینی کرد که هر عضوی از کارکنان دیینگ که او او را «شرارت» می نامید، برای ابدیت لعنت خواهد شد. همتون دارين ميرين جهنم خدا تو را می بیند. او می بیند که شما مرتکب سرکوب رای دهندگان می کنید و این گناه فانی است.»

چنین سوء استفاده ای محدود به کنتاکی نیست. در سراسر کشور، مدیران انتخابات و کارکنان آنها با حملات بی سابقه ای مواجه هستند که بخش عمده ای از آن از خارج از حوزه های قضایی خود، هم از رای دهندگان و هم از رای دهندگان و فعالان چپ و راست گرا است. قطب بندی سیاست آمریکا به حدی تب رسیده است که بوروکرات هایی که ماشین آلات دموکراسی را اداره می کنند – و تا حد زیادی فاقد اختیار تغییر آن هستند – از زبان مورد آزار و تهدید قرار می گیرند که حتی اگر نامزدهایی بودند که دیدگاه های افراطی را مطرح می کردند، از جای خود خارج می شدند. این فشار همراه با نگرانی های بهداشتی باعث می شود که تعداد غیرمعمول زیادی از مسئولان انتخابات کناره گیری کنند و صفوف مدیران با تجربه را در زمانی آشفته نازک کنند که با تعداد رکورد درخواست های رای گیری غایب سر و کار دارند که در بیشتر جاها باید با دست پردازش شوند.

عزیزم، دموکراتی که از رای دادن از طریق در طول همه گیر حمایت می کند، در این کار ماند، اما او را تکان داد. وی در مورد تهدیدها گفت: ناراحت کننده بود. وی تصریح کرد: انتخابات همیشه متشنج است اما امسال چیز دیگری بود. سطح جدید و فزاینده ای از تخطی وجود دارد که به طور خاص به مدیران هدایت می شود.»

در شهرستان واستو، نوادا، یک رای گیری پستی برای انتخابات مقدماتی ماه مه ایالت “مهر و موم شده با COVID SPIT” نوشته شده در خارج از پاکت بود. دیانا اسپیکولا، ثبت کننده رای دهندگان این شهرستان می گوید: «ما این را به عنوان یک تهدید در نظر گرفتیم.» رای گیری شمارش نشد و پاکت به پلیس تحویل داده شد. میشل بیز، بازپرس ارشد دفتر دادستانی شهرستان وشو می گوید شواهد کافی برای وارد کردن اتهامات علیه فرستنده وجود نداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im