موسیقی محلی که نمی خورد

چرا شما باید مراقبت از

چرا که عامیانه است که برای بیش از فقط folkies.

زمانی که آنتونی Simpkins شکار برای نوازندگان جدید به ویژگی های خود را wildly محبوب یوتیوب, کانال های موسیقی خود را تقریبا متوسطه. “من حدس می زنم من به دنبال یک داستان” او می گوید: “مثل من تصور یک روزنامه نگار خواهد بود.”

که احتمالا به همین دلیل هر ویدئو به نظر می رسد مانند یک تجربه صمیمی: دوربین رقص آرامی در اطراف مجری (یا نوازندگان) به عنوان آنها croon و لگدمال و یا زدن و ناله کردن — راه خود را از طریق آهنگ های که ضبط جوهر بی قرار و سرگردان آمریکا ،

نشسته در نزدیکی نهر تخت کنار راه آهن و یا بین pews در خالی کلیسا هنرمندان جسمی خود را بیان داستان های شخصی معمولا با دوز سنگین از سودا و یا با تکبر راه رفتن بیش از صرفا آواز خواندن در مورد آنها. با نزدیک به 106,000 مشترکین و نزدیک به 53 میلیون views پس از آن آغاز به کار هشت سال پیش GemsOnVHS خیره کننده سمعی و بصری خاطرات از ناشناخته گوشه American folk music.

شما احتمالا نمی خواهد پیدا کردن هنرمندان است که Simpkins, 28, پست, در بیش از حد بسیاری از دیگر مکان های دیگر. و این نقطه: پلت فرم خود را می دهد و صدای کمی شناخته شده مجموعه ای از نمک-of-the-earth هنرمندان از سراسر کشور معمولا با داستان فوتی و فوری برای مطابقت با روح خود را-تکان دهنده موسیقی.

در مربوطه ویدئوها مثلا ترانه سرایان مانند تنسی قطار-قیف بنیامین Tod و تگزاس بومی کاسپر آلن — هر دو از آنها را مبارزه با اعتیاد در میان دیگر زندگی تغییر چالش های — الهه شعر و موسیقی در محاکمات آنها در مواجهه با بلوغ فراتر از سال خود را. “موضوع یک سوزن از طریق بازوی شما tryin’ کوک آن را به عقب با هم دوباره” آلن آواز می خواند “کاغذ کشتی.”

بودجه توسط Patreon کمک های مالی و درآمد از, تجاری, تصویری, کار, Nashville-بر اساس Simpkins criss-crisscrosses آمریکا به تیم با هنرمندان امیدوار کننده در پروژه های خود را گاهی اوقات پیدا کردن خود را در خارج از کشور در مکان هایی مانند اسکاتلند — یک کشور با یک موسیقی میراث در هم آمیخته با امریکا را به خود. در حال حاضر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد و هر کس داخل خانه او را ابتلا به روی بارهای شهر فیلم با مقدار زیادی از زمان برای شکستن دور در دیر شده پروژه ها.

این روزها GemsOnVHS است به اندازه کافی شناخته شده است که او نمی باید انجام دهید مقدار جذب (که او متنفر است). اکثر هنرمندان به او برسد و Simpkins می گوید: از آنجا که کانال “یک سوت سگ برای افرادی که دوست دارند چیزهای مشابه ما است.” به عبارت دیگر او ایجاد چیزی از یک نوازنده مستقل آنلاین رویای. “موسیقی خوب فقط همراه با چیزهای دیگر که من تا پایان یافتن” او می گوید.

بازدید کنندگان را به خود کانال را پیدا خواهد کرد یک کلیپ جدید هر دو هفته یا بیشتر. اما Simpkins برنامه های در حال بزرگتر شدن: “ما در حال رفتن به در سراسر جهان و به زودی تمام موسیقی منتشر خواهد شد از طریق کانال ما,” او می گوید با شوخ طبعی از خشک کن خاک اره-پوشش کف کنتاکی سوراخ آبیاری. “Spotify و سیب موزیک در حال رفتن به تعطیل در شکست.”

به طور جدی هر چند: علاوه بر امید به انتشار چندین پرونده در این سال او را نیز تنظیم مناظر خود را در یک پادکست به ادامه ساخت و ساز در سنگهای’ داستان سرایی تلاش — تا زمانی که این استعداد را نگه می دارد نورد در که است.

“من به دنبال نوابغ” Simpkins می گوید: “و من فکر می کنم مردم با یک مقدار مشخصی از نابغه اتفاق می افتد به نوشتن واقعا آهنگ های خوب.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>