بیکاری فلوریدا ‘تیم رویایی’ کمک می کند تا 50K مقابله با سیستم شکسته

چرا بايد اهميت بدي

چون صدها هزار نفر پولي که بهشون بدهکار نبودن رو نميگيرن

  • شبکه ای از زنان در سراسر فلوریدا در حال کمک به ده ها هزار نفر از مردم حرکت به سیستم بیکاری بد ایالت بدنام.
  • مبارزه آنها در مورد سخت تر شدن با دولت اجرای یک سیستم جدید و بیکاری هنوز هم سرسخت بالا.

اواخر بهار است و لورا تويد نشسته است بالای موتور سیکلت هارلی دیویدسون او تپش دور بر روی تلفن خود را به عنوان اگر آن را یک لپ تاپ به عنوان او پیش نویس لیستی از شکایت به وزارت فرصت اقتصادی فلوریدا (DEO). *عامل بیمه 55 ساله با ایمی متز 51 ساله، یک متصدی بار و تامی بوهم 55 ساله، یک مسئول پذیرش شرکت ها همراه بود. پس از ماه ها نشست در زوم، متز و بوهم تصمیم گرفتند که از بخش های مربوطه خود از ایالت سان شاین رانندگی کنند تا ایده های خود را به طور شخصی بهتر ادغام کنند.

نتیجه؟ سندی به نام “24 قساوت”، که کابوس های فلوریدیها باید تحمل کنند تا پولی را که از دولت به آنها وعده داده شده بود، دریافت کنند. اين فقط منو مريض ميکنه من نمی توانم همه مشکلات را باور کنم، توید به یاد می آورد که در آن زمان فکر می کرد. “فقط ما سه نفر از شش چیزی در شب تا سه چیزی در صبح، و من مثل “می توانید باور کنید که ما 24 فقط نشسته در اینجا که ما می توانیم نام کردن بالای سر ما؟”

Florida

از آن زمان به بعد، باند ينگ با ديگر داوطلبان در سراسر ايالت، آنها با رفع اشکال پرونده هاي خود، راه رفتن آنها از طريق فرآيند تماس هاي زوم، تدوين ليست تماس ها در بوروکراسی بيزانس ايالت و حتی پرتاب برخی از عضلات سياسی به اطراف، به بيش از پنجاه هزار فلوريديای بیکار کمک کرده اند. طرفداران خود را شروع به آنها را “تیم رویایی” از سیستم مزایای فلوریدا. Tweed می گوید: “من برای underdogs مبارزه می کند، می گوید: Tweed، که برای سال داوطلب شده است برای کمک به جانبازان مزمن یا ترمینال بیمار دریافت مزایای. اگر من چیزی را ببینم که درست نیست، من می گم، این BS است. بيا درستش کنيم

کلمه به سرعت در رسانه های اجتماعی منتشر شد که این زنان در حال گرفتن نتایج.

تويد و متحدانش هدفي رو انتخاب کردن که قابل قبول هستن یکی از دستیاران حکومت جمهوری خواه ران دسانتیس سیستم بیکاری فلوریدا را «یک ساندویچ گه» نامیده است، که توسط پیش از این توسط شرکت «ریک اسکات» که یک جمهوری خواه است و اکنون در سنای ایالات متحده آمریکا است، مهندسی شده بود تا به جای اینکه به عنوان یک شبکه ایمنی در خدمت باشد، صرفه جویی در هزینه کند – و موفق شد مالیات بیکاری پرداخت شده توسط کسب و کارهای فلوریدا را کاهش دهد. تا سال ۲۰۱۵، تنها ۱۸.۷ درصد از فلوریدی های کوتاه مدت بیکار در واقع مزایایی دریافت می کنند – که چهارمین نشان کمترین در کشور است.

این در بخش بزرگی از معماری دیوانه کننده سیستم است. وب سایت کمک به بیکاری، کانکت، تاریخ دار و هر چیزی جز کاربر پسند است. سیندی هادلتن، وکیلی که در برنامه های کمک های عمومی و یک تحلیلگر ارشد سیاست در موسسه سیاست فلوریدا تخصص دارد، می گوید: «تا زمانی که همه گیر، بیشتر مردم فقط اجازه ٔ پرونده کردن ادعاها را به صورت الکترونیکی دریافت می کنند. “که مشکلات زیادی را برای افرادی که از نظر تکنولوژیک زرنگ و یا دسترسی به کامپیوتر ها را ندارن ایجاد کرد.”

و بیایید فقط بگیم که شما از همه ی حلقه ها می گذرید و در واقع چک می کنید. فلوریدی ها نه تنها یکی از کمترین پرداخت های هفتگی در کشور را دریافت می کنند، در 275 دلار، بلکه در کوتاه ترین پنجره هم: 12 هفته، در مقایسه با 26 هفته در اکثر ایالت ها. اما حالا که COIVD-19 زمینه بازی بیکاری را سطح بندی کرده است، این موضوع ناگهان به اولویت رهبران دولتی تبدیل شده است.

در بهار، دساتیس با قرارداد موقت هزاران نفر از تماس گیرنده ها و بی پاسخ کردن شرط ی که متقاضیان ثابت می کنند به دنبال کار هستند، به افزایش بیکاری پاسخ داد. اما هنوز هم بسیاری از آنها از زمان شروع همه گیر چیزی ندارن.

Florida Governor Ron DeSantis And Miami-Dade County Mayor Carlos Gimenez Hold Coronavirus Briefing

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im