فلوریدا دموکراتیک نامزد سازماندهی اعتراض به فلوریدا از حزب دموکرات

دموکراتیک نامزدهای رقیب در دولت و قوه مقننه و کنگره نژادها در سراسر فلوریدا در حال شورش علیه فلوریدا از حزب دموکرات گفته است که حزب آنها را رها کرده است — و این که این حزب امتناع از حمایت از تلاش های خود را به تلنگر مقننه می تواند صدمه دیده است جو بایدن در ماه نوامبر. چندین نامزد بودن دسترسی به یک قدرتمند رای دهندگان داده های ابزار به طور قابل توجهی مختل کردن توانایی خود را برای سازماندهی و مبارزات انتخاباتی و در حال حاضر درخواست دولت حزب دموکرات یا کمک به نوبه خود آبی فلوریدا و یا خارج از راه خود را.

بیش از 50 نامزد امضا بر روی یک نامه روز پنج شنبه خواستار آن است که حزب دموکرات فلوریدا به اشتراک گذاری دسترسی به رای دهندگان به آن فایل ها و منابع. برای دسترسی به ون های به طور گسترده ای استفاده می شود دموکراتیک رای دهندگان فایل فن آوری شرکت از شارژ حدود 3500 $برای یک کنگره کمپین 1500 $برای دولت سنا و 750 دلار برای خانه — هزینه های است که بسیاری از نامزدها نمی توانیم قبل از مبارزات انتخاباتی خود را دریافت کردن زمین. دولت دموکراتیک احزاب در نیوجرسی آیداهو و کانزاس و نبراسکا مترقی که در سال 2018 مقاله را شارژ داوطلبان برای دسترسی به رای دهندگان خود را داده است. حزب دموکرات اتهامات کنگره نامزدها در مورد $3,000 در تگزاس و در حدود 5000 $در ایالات ویسکانسین و کارولینای شمالی است.

گلگون Gonzalez Speers یک مشاور ارشد downballot انتخابات برای دولت حزب دموکراتیک گفت که حزب دموکرات فلوریدا به اتهام یکی از بالاترین هزینه های ون دسترسی در این کشور اضافه کرد که “مقدار بسیار زیادی از هزینه های سربار.” او گفت: آنها همچنین ارائه “برنامه” که در آن نامزدها را از 1000 تماس را در خود منطقه برای دریافت 350 دلار تخفیف در 750 دلار خرید.

“در حال حاضر ما بیش از 150 نفر از نامزدها که در حال حاضر خریداری شده و به طور فعال با استفاده از آن” Speers گفت. “و آنچه ما ارائه تعمیر و نگهداری از سیستم رای دهندگان فایل به روز شده است هر ماه تنها و کارکنان ما هزینه است که به کارکنان ون و را نامزد دسترسی رایگان به پشتیبانی تمام وقت فرد هر زمان که آنها ارائه اطلاعات بلیط و نیاز به کمک و یا آموزش است.”

آدم کریستنسن یکی از سه دموکراتیک نامزدها در حال اجرا برای صندلی خالی بودن توسط بازنشستگی جمهوری خواه در کنگره تد Yoho گفت: حزب دموکرات فلوریدا از دست رفته است یک فرصت بزرگ قرار دادن یک “راه اندازی هزینه” چیزی است که باید یک سرمایه گذاری است.

“اگر این نامزدها تا به حال رای دهندگان فایل, اطلاعات, اطلاعات در مورد که در آن به کرباس که به کرباس نه تنها آن را افزایش میزان دموکرات ها در فلوریدا این امر به نوبه خود افزایش کمک های مالی را افزایش خواهد داد و این مقدار از مسابقات که برنده در فلوریدا,” او گفت:. “اما در حال حاضر حزب دموکرات بیشتر در رابطه با پول از نامزدها که آنها اساسا به عنوان مکنده و آنها نمی خواهد آنها را به عقب آنها را نمی دهد و آنها را از هر گونه پشتوانه واقعی.”

در این نامه نامزدها نوشت که دسترسی به فایل های رای دهندگان است “اولین گام ضروری” به سوی پیروزی 84 ایران-برگزار می شود دولت قانونی کرسی های دموکرات ها در حال اجرا هستند برای ده ها تن از کنگره نژادها و انتخابات ریاست جمهوری.

این چرخه انتخابات نشانه اولین بار است که برخی از نامزدهای دموکرات در حال به چالش کشیدن قبلا بلامنازع جمهوری خواه برگزار شد مقننه صندلی. برای چند دهه, فلوریدا, حزب دموکرات حاضر به اجرای دموکرات ها برای دولت مجلس نمایندگان و سنا در قرمز ولسوالی ارائه کمی مقاومت به جمهوری تصاحب. که تغییر در این سال هنگامی که رای گیری گروه حقوق 90 90 با کمک از محلی مترقی گروه استخدام رقبا و کمک به جمع آوری پول برای پوشش گسترده در انتخابات هزینه های دسترسی به اجرا برای این مدت طولانی نادیده گرفته صندلی.

فلوریدا همچنین دومین بالاترین هزینه ها در این کشور به روی رای گیری نیاز به کنگره نامزدها برای به دست آوردن 5000 امضا یا چنگال بیش از $10,500. و از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است آن را مشکل تر برای به دست آوردن تعداد امضاهای لازم برای درخواست این به این معنی نامزدها انتظار می رود به پرداخت هزینه های زیادی در بالای هزینه های دسترسی ون. برای طبقه کارگر داوطلبان یا افراد جوان در تلاش برای اجرا برای دفتر کریستنسن گفت: “آن را بازی بیش از.”

ایده این است که دموکرات ها در حال اجرا در همه جا به خصوص در ایران پایگاههای کمک می کند تا درایو مشارکت کاهش حاشیه شکست به مناطق به طور فزاینده ای رقابتی در طول زمان و نیروهای خواهان به صرف پول است. تلاش های محلی و دولتی در سطح دموکرات ها برای کمک به رانندگی مردم در انتخابات بهتر هدف قرار دادن get-out-the-رای تلاش نیز می تواند کمک بایدن در میدان نبرد دولت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016. اما نامزدها می گویند که حزب دموکرات فلوریدا هیچ علاقه ای به رقابت و در زمان فعال مانع از مخالفت با این ادعا که این امر خشم جمهوری خواهان و یا حاضر به کمک به هر یک از دموکرات رقیب.

“آنها رفته اند و با استخدام یک دسته از زمینه دهندگان و آنها دسترسی به ون آنها را [دموکرات کمیته اجرایی] دسترسی به ون آنها به هر کس دسترسی به ون جز برای نامزدها” کریستنسن گفت. “و در پایان روز از نامزدها هستند که نه تنها با استفاده از داده اما به روز رسانی داده ها. آنها رفع بسیاری از داده های رول برای شروع چون آنها هستند که در واقع ایجاد ارتباط با رای دهندگان و پیدا کردن افرادی که persuadable به اندازه کافی.”

Speers اشاره کرد که حزب دموکرات فلوریدا شده است سرمایه گذاری در ثبت نام رای دهندگان و رای دادن از طریق پست برای گسترش بیش از یک سال است. “ما ثبت نام رای دهندگان اعداد هستند که بالاترین آنها بوده است,” او گفت:. “قطعا وجود دارد بسیاری از تلاش های که در حال رفتن به فلوریدا سازماندهی خواهد شد که به نفع همه نامزدها که در بلیط.”

تنش میان نامزدهای دموکرات و دولت را در رسانه های اجتماعی در Facebook گروه از بیش از 84 نامزد. صندلی فلوریدا حزب دموکراتیک Terrie ریزو است که یک مدیر در این گروه است.

“من تنها کسی که واقعا اذیت که فلوریدا از حزب دموکرات استخدام تمام این زمینه سازمان فقط تا خود را تنها تمرکز انتخاب بایدن?” Tammy گارسیا, نامزد, در خانه, منطقه 37 نوشت: در یک پست این هفته. “نباید [فلوریدا حزب دموکرات] با تمرکز بر روی شما می دانید فلوریدا نامزد ؟ ما به طور جدی نیاز به رهبری جدید در بالای صفحه.”

رایان مورالس که در حال اجرا برای دولت خانه در منطقه 32 اضافه شده به گارسیا پست: “شما متوجه شما در خود هستند. از این رو همین دلیل ما ایجاد این گروه برای کمک به هر یک از دیگر. این یک کسب و کار و ما باید به مبارزه را شامل می شود در این باشگاه است.” (Speers گفت که او به صرف یک ساعت در تلفن امروز با مورالس را مدیر کمپین.)

فلوریدا حزب دموکرات نیز به تازگی زیر آتش برای پذیرش حداقل $780,000 در وام از طریق چک حفاظت از برنامه و یا PPP بازگشت پول پس از قانونگذاران دموکرات ناودان به عنوان حرکت غیر اخلاقی و به طور بالقوه غیر قانونی است. فلوریدا در کنگره دانا Shalala عزاداری ریزو در یک زمان گفتگو این هفته است که این حزب باید بازگشت پول و که او نمی خواهد شرکت در آینده و در کنفرانس خبری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im