صاف منحنی است ؟ بانک فدرال در تلاش برای جلو افتادن از آن

چرا شما باید مراقبت از

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی این است که فراتر رفتن از آن رویکرد سنتی به تلاش برای سرپا نگه داشتن بازار.

فدرال رزرو در حال تکان بازارهای اعتباری با گسترش دامنه حمایت خود را از اقدامات اعلام کرد قصد دارد به خرید بدهی صادر شده توسط ریسک شرکت در یک رادیکال علاوه بر آن بحران-مبارزه با ابزار.

فدرال رزرو نخواهد خرید بالا عملکرد اوراق قرضه به طور مستقیم اما خرید سهام در بورس-وجوه معامله (ETFs) که خود را بدهی و به دنبال پیگیری این بازار است. آن روز شنبه اعلام کرده است پس از برانگیخته بزرگترین رالی در کلاس دارایی پس از بحران مالی 2008.

حرکت می افزاید: یک بعد جدید به بانک مرکزی تلاش برای حفاظت از اقتصاد ایالات متحده است که در حال حاضر شامل خرید بسیار بیشتر امتیاز اوراق قرضه شرکت های بزرگ و ETFs. اما آن را نیز بدان معنی پله به ریسک گوشه یک بازار است که اکثر سرمایه گذاران فکر باقی خواهد ماند خارج از محدوده به بانک مرکزی ایالات متحده, بازتاب مقیاس coronavirus تهدید به بازار و اقتصاد.

آن است که هر دو تکان دهنده و تقریبا شگفت انگیز است.

پیتر Tchir آکادمی اوراق بهادار

“این است که هر دو تکان دهنده و تقریبا شگفت انگیز می گوید:” پیتر Tchir رئیس ماکرو استراتژیست در آکادمی اوراق بهادار. “من آن را دوست دارم چرا که آنها در حال گرفتن جلوتر از منحنی.”

بالا-عملکرد بازار اغلب به عنوان “آشغال” شامل بدهی صادر شده توسط پایین-دارای ریسک شرکت ها هستند که بیشتر در معرض بدتر شدن شرایط اقتصادی ناشی از شیوع ویروسی و سقوط قیمت نفت است.

در پاسخ به فدرال ریزرو حرکت در پنجشنبه بزرگترین high-yield اوراق قرضه ETF — اجرا توسط BlackRock است که همچنین اداره فدرال رزرو خرید اوراق قرضه — شروع به پریدن کرد بیش از 7 درصد در دوره بزرگترین آن یک روز حرکت از سال 2008.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی نیز گسترش آن موجود تسهیلات اعتباری که شامل خرید اوراق قرضه و ETFs از یک ترکیب $200 میلیارد دلار به 750 میلیارد دلار رسید. جداگانه تسهیلات را در حال حاضر قبول و به شدت دارای اوراق قرضه حمایت تجاری املاک و مستغلات وام و همچنین به عنوان امن ترین تکه از ابزار حمایت قوی وام.

تحت برنامه بانک مرکزی را خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ که دارای رتبه BBB– و یا بالاتر از آستانه برای شرکت بدهی در نظر گرفته شود سرمایه گذاری-کلاس — در مارس 22. که هنوز هم شامل اوراق قرضه به تازگی از کاهش داد و شرکت هایی مانند فورد شناخته شده به عنوان “فرشتگان سقوط کرده” هنگامی که آنها از دست دادن آرزو را سرمایه گذاری درجه اعتبار.

سیما شاه استراتژیست ارشد در اصل سرمایه گذاران جهانی می گوید: تغذیه مداخله خواهد ارائه برخی از “امداد خوش آمدید” به هنوز در بازار تاکید کرد. عملکرد در فورد $1.8 میلیارد دلار اوراق قرضه بلوغ در 2031 کاهش یافته و تقریبا از 13 درصد به 9.3 درصد پس از اعلام به عنوان قیمت خود را بازیافت.

“نگرانی در مورد چگونه بالا-عملکرد بازار خواهد جذب موج می دوزند fallen angels شده اند وزن به شدت در بازار می گوید:” شاه.

Rear View Of Businesswoman With Colleague Discussing Graph On Desktop Pc At Office

برخی از تحلیلگران و بانکداران خصوصی و حقوق صاحبان سهام و مدیران شده بود هل دادن برای تغذیه به پرتاب تاسیسات به بدهی شرکت های بزرگ دارای درجه زیر سرمایه گذاری با این استدلال که بدون پشتیبانی از بانک مرکزی بسیاری از کارفرمایان بزرگ می تواند مجسمه نیم تنه.

با این وجود گسترش فدرال رزرو تلاش برای در بر گرفتن ریسک بدهی از جمله بدهی صادر شده توسط شرکت های متعلق به شرکت های سهامی خصوصی — خواهد بود مورد بحث است. یک سرمایه گذاری صنعت خودی استدلال می کند آن را به مثابه غیر مستقیم نجات از سهام خصوصی میباشد.

“اگر شما فکر می کنم مردم ناراحت شدند در مورد نجات بانک ها که در آن مدیران اجرائی ساخت شد 50 میلیون دلار در سال, چگونه می خواهند به احساس می کنید در مورد نجات شرکت های سهامی خصوصی که در آن مدیران را 500 میلیون دلار در سال ؟” شگفتی یک سرمایه گذار.

برخی از سرمایه گذاران در اوراق قرضه شهری بازار در حال سایش در تغذیه ابتکار گفت: بانک مرکزی هنوز به اندازه کافی دور به پشتیبانی ایالات و شهرستانها.

فدرال رزرو گفته است آن را خرید تا 500 میلیارد دلار از بدهی ها از آمریکا و برخی از استان ها و شهرستانها در تلاش برای تقویت بودجه خود را, اما را متوقف کرده است و از حمایت دیگر-مورخ اوراق قرضه شهرداری ها.

“خرید بالا عملکرد اوراق قرضه و [دیگر-مورخ] مونس عادلانه نیست, می گوید:” Vikram Rai, سر, شهری, استراتژی, در سیتی گروپ. فدرال ریزرو گسترش تلاش برای کمک به muni بازار “یک ناامیدی بزرگ” او می گوید:, و اضافه کرد که بانک مرکزی نیاز به در نظر گرفتن خرید مونی اوراق قرضه با دیگر رو به رو شد.

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>