‘Flashback’ یادداشت های سخنرانی: ناپدید شدن مرموز است که کمک به افزایش هالیوود

چرا شما باید مراقبت از

چون تولد هالیوود مدیون یک مقدار شگفت آور به نابهنگام یک فرانسوی است.

در قسمت آخر از فصل اول از فلاش بک, OZY نمودار-شکوه تاریخچه پادکست ما یاد بگیرند که در مورد ناپدید شدن مرموز از این مخترع فرانسوی آگوستین Le Prince و پیامدهای این رویداد را در مدرن فیلمسازی.

در سال 1890 Le Prince, که در حال توسعه برای اولین بار در جهان تصویر متحرک دوربین سال جلوتر از توماس ادیسون سوار یک قطار در فرانسه در پا برای اولین بار از یک سفر به معنای پایان در شهر نیویورک — که در آن مخترع برنامه ریزی شده به او نشان می دهد خیره کننده فیلم ، اما Le Prince از بین رفته در آن قطار و حرکت تصویر تاریخچه رفت در جهت کاملا متفاوت و بدون او.

شما می توانید گوش دادن به قسمت و سپس لذت بردن از حفر عمیق تر به داستان در یادداشت های سخنرانی در زیر.

ناپدید شدن مرموز یک فیلمساز فراموش شده

می تواند Le Prince تبدیل شده اند پدر تصاویر متحرک به حال او جان سالم به در ؟ “این واقعیت که روش او در اصل همان کسانی که استفاده می شود بعد توسط Lumières ادیسون و دیگران به شدت نشان می دهد که او در واقع در مسیر او موفق می گوید:” تونی غرفه دیپلم متصدی در رسانه ملی موزه در برادفورد انگلستان که در آن لو پرنس دوربین های تاریخی نگهداری می شوند. اما Le Prince است که واقعا فقط یک تاریخی پاورقی در حال حاضر. “تا آنجا که جای خود را در تاریخ سینما می گوید:” ریچارد Howells از کالج کینگ وزارت فرهنگ رسانه ای و صنایع خلاق “آن را مورد ‘اگر درختی در جنگل و هیچ کس در اطراف به آن را بشنوند و آن را یک صدا؟” جزئیات بیشتر در OZY.

اولین خانه فیلم

در اکتبر سال 1888 48 ساله Le Prince خواسته پسرش آدولف و در قوانین خود برای راه رفتن در یک دایره در باغ خانه اش در Roundhay در لیدز, انگلستان در مقابل تک لنز دوربین قرار دارد در چوب ماهون ، در سال آینده, Le Prince نیز فیلم برادرش آلبرت نواختن آکاردئون به عنوان به خوبی به عنوان یک شات از عبور و مرور و حمل و نقل ترافیک در لیدز پل 20 فریم که هنوز هم زنده بماند. هر دو Roundhay Garden و لیدز پل صحنه زنده ماندن و اعتقاد به نمایندگی اولین تصاویر متحرک شات با استفاده از فیلم و یک لنز دوربین است.

صریحا باغ صحنه

لیدز پل

توماس ادیسون و هالیوود کثیف شروع

پس از لو شاهزاده از بین رفته آمریکایی خود را رقیب ادیسون خواهد آمد به تسلط اوایل motion picture فناوری و کسب و کار از جمله از طریق تامین امنیت متعدد اختراع ثبت شده است. ادیسون گیره گرفتن در اوایل صنعت بسیار قوی است که یک گروه از فیلمسازان مستقل از نقل مکان به کالیفرنیا جنوبی در جستجوی مناظر متنوع برای فیلمبرداری و مهمتر از همه دادگاه های فدرال کمتر تمایل به اجرای حقوق ثبت اختراع. جزئیات بیشتر در OZY.

اختراع ثبت شده و سپس و در حال حاضر

اختراعات مهم برای حصول اطمینان از موفقیت اختراعات و این به خصوص در مورد ادیسون و Le Prince روز. کریستوفر Rawlence نویسنده حلقه گم شده: داستان ناگفته از دست داده مخترع حرکت تصاویربه اشتراک گذاشته شده با من چگونه اختراعات کمک به حفظ کنترل بر بهره برداری تجاری از اختراع چیزی که باقی می ماند بحرانی امروز از جمله در مسابقه برای شرکت های دارویی به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>