‘Flashback’ یادداشت های سخنرانی: چگونه خانه کوچک کتاب به شکل سیاست آمریکا

چرا شما باید مراقبت از

چرا که امریکا در رشته آزادیخواه سیاست یک افزایش بزرگ از ادبیات کودکان.

حدود 60 میلیون نسخه از کتاب خانه های لورا Ingalls وایلدر فروخته شده اند از اول آمد و در سال 1932. و این هفته در قسمت نه از OZY نمودار-شکوه تاریخچه پادکست Flashback, ما به یاد بگیرند که چگونه یاد داستان پیشگام زندگی در مرز آمریکا با کمک پا زدن شروع آزادیخواه جنبش جدید سیاسی عصر در امریکا است.

شما می توانید گوش دادن به قسمت و سپس لذت بردن از حفر عمیق تر به داستان در یادداشت های سخنرانی در زیر.

در ستایش از هنری فورد

اولین بار منتشر شده است نویسنده در Ingalls وایلدر خانواده لورا دختر رز وایلدر لین که بعدها نقش مهمی در شکل دهی و ویرایش این خانه کوچک سری. او برای اولین بار ساخته شده یک نام برای خود نوشتن سریال پروفایل های از افراد مشهور از جمله خودرو سرمایه دار خیلی مهم هنری فورد. بسیاری از زندگینامه و آثار بر محور همان موضوع: یک فرد از ریشه فروتن که شجاعت و قدرت مجاز آنها را برای غلبه بر فقر و سختی برای رسیدن به عظمت است. “ما باید او را به عنوان نمادی از چیزی بزرگتر از خودمان به زنده نگه داشتن در ما که ایمان در زندگی است که تهدید تجربه خود ما از زندگی,” او نوشت: از فورد در سال 1915 بیوگرافی.

خانه کوچک در دولت

هر دو لورا Ingalls وایلدر و دخترش, گل رز بودند شدیدا مخالف به گسترش نقش دولت فدرال تحت ریاست جمهوری فرانکلین روزولت در آمریکا در طول 1930s. اما قبل از آن لورا در واقع به طور خلاصه کار برای دولت خودش را اداره وام برای ملی مزرعه وام انجمن به عنوان یک راه از پول پس از او Almanzo سقوط بیمار است. کریستین Woodside نویسنده از آزادی خواهان در دشتگفت: من در مورد این دوره از لورا زندگی و برخی از جنبه های تعجب آور از شخصیت او است که آن را نشان داد.

آزادیخواه اردوگاه تابستانی

رز وایلدر لین به او کمک کرد تا مادر داستان های تحویل پیام ناهموار فردگرایی به یک ملت مبارزه در میان یک رکود بزرگ. در دهه 1960 افزایش یافت همچنین کمک به صندوق رایگان-بازار آکادمی واقع در کوه های کلرادو به نام آزادی مدرسه که نامی از فارغ التحصیلان شامل دو برادر از Witchita کانزاس: چارلز و دیوید کخ. در اینجا یک طعم و مزه برای آنچه آزادی در مدرسه سمینار بود توسط موسس آن بی نظیر رابرت لفور است که یک بازیگر, یک, سرباز, سفر, فروشنده, تلویزیون anchorman و بیشتر.

‘خانه بهترین کلمه وجود دارد’

حدود دو ساعت از آن برادران کخ رشد در ویچیتا است Little House on the Prairie, موزه, که در آن بازدید کنندگان می توانید ببینید رسمی منزلگاه لورا Ingalls وایلدر. برای یک نگاه اجمالی از مرز خانه و موزه اتمام اردن شیر روزانه سفر Vlog.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>