اول صفر-ضایعات شکلات به شما اجازه می دهد غذا خوردن احساس گناه

آن را ممکن است به شکل منظم شکلات, اما در پایان شباهت وجود دارد. اول آن می آید کنجکاو طعم: اسطوخودوس نارگیل و دارچین, موز, تاپیک, چای, گل رز قرمز. و بسته است بیشتر اثر هنری از نوع بسته بندی شما می خواهم پیدا کردن به نوار هرشی. اما جذاب ترین عنصر این درمان شیرین از هند است که در آن ادعا می شود اولین بار در جهان صفر-زباله های شکلات. گناه-رایگان? آن را بسیار نزدیک است.

Kocoatrait با استفاده از ترکیبی از تکنولوژی و مواد طبیعی برای تولید یک نوار است که حداقل تاثیر بر محیط زیست-از تولید به مصرف برای خلاصی از بسته بندی است که 100 درصد قابل استفاده مجدد. “این بخشی از دایره اقتصاد” توضیح می دهد که پیوند از نظر فیزیولوژیکی و خالق Nitin Chordia.

Red-Rose-Individual-1024x1010

دانه برای Kocoatrait کاشته شد به زودی پس از یک سفر کوله پشتی در بلژیک — مکه برای خوب شکلات — در سال 2013. Chordia حال ترک شغل خود به عنوان یک کسب و کار خرده فروشی مشاور و دنبال شد “به سرمایه گذاری در چیزی از خود” او به یاد می آورد. در حالی که در بلژیک او ملاقات مارتین کریستی پیشرو صدای خوب شکلات میباشد. چند هفته بعد کریستی دعوت Chordia به یک روز شکلات قدردانی دوره در انگلستان او رفت و آمد متقاعد شده او در بر داشت خود را خواستار است. او پیوست سطح 1 شکلات tasters’ برنامه اعتباربخشی در موسسه بین المللی شکلات و کاکائو مزه در انگلستان Chordia شد و سپس هند برای اولین بار در سطح جهان خبره خبره شکلات.

در خانه در چنای او آغاز شد و با دسته های کوچک از محلی لوبیا کاکائو. برای شروع شرکت خود را — که به نام Cocoatrait; صفر-ضایعات شکلات است به نام “Kocoatrait” — با تمرکز بر معرفی خوب شکلات به هند است. Chordia و همسرش, Poonam برگزار شکلات مزه کلاس ها و دوره های صدور گواهینامه. توسط 2018 دانش آموزان خود را شروع به پرسیدن آنها چرا آنها نمی باید خود را شکلات با نام تجاری. این زن و شوهر تصمیم به شیرجه رفتن.

نگاهی به نیش نارگیل و دارچین, به عنوان مثال. اجازه دهید آن را به نشستن در زبان خود را و اجازه می دهد طعم به چکه کردن.

چالش ؟ سازگار با محیط زیست آگاهانه و شوهر بودند با ورود به یک صنعت است که برای بدنام آن ناپایدار شیوه های. در سال 2018 دانشگاه منچستر محققان دریافتند که یک نوار از شکلات طول می کشد 1000 لیتر آب برای تولید و صنعت شکلات در انگلستان تولید 2.1 تن از انتشار کربن در سال است. که معادل آنچه, El Paso, تگزاس, و, Belfast, Northern Ireland, تولید و در مجموع در یک سال است.

این Chordias تصمیم گرفت آنها را به انجام کارهای متفاوت است. شروع با جستجو برای یک توسعه پایدار و دوستدار محیط زیست لفاف بسته بندی. “من می خواستم مطمئن شوید که بیرونی برای بسته بندی شکلات است که بدون هیچ گونه پلاستیک یا کاغذ” Chordia می گوید. که زمانی که او تصادفا ایده اصلاح شده پنبه و کاکائو پوسته. نه تنها ترکیبی زیست تخریب پذیر, آن را نیز فوق العاده نازک به طوری که نوار اشغال فضای کمتر در قفسه های فروشگاه ها و سبک برای حمل و نقل و کاهش ردپای کربن خود را.

RDA-Transparency-1024x1022

این کتابی است که در صنعت شکلات. اما به نوبه خود لفافه داخل و شما پیدا کردن یکی دیگر از شگفتی. هر طراحی شده است با mandala art — پیچیده الگوهای هندسی است که در ادیان مانند آیین هندو و بودایی و جین و Shintoism نشان دهنده زیبایی و عمل به عنوان ابزار معنوی و مراقبه ایدز است. فراغ نیز حمل عادت انتقالها — تقویم-مانند ابزار است که به شما اجازه بررسی کنید که آیا شما گیر کرده ایم با روال خود را. “می توان آن را دوباره به عنوان یک کارت پستال” Chordia توضیح می دهد. این ایده است ؟ به لفاف بسته بندی چیزی ارزش حفظ بنابراین مصرف کنندگان نمی reflexively پرتاب آن را در سطل است.

شکلات خود را ساخته شده است با استفاده از شکر تصفیه شده و طبیعی, مواد ارگانیک رشد. آن را در دسترس در 11 طعم — گذشته از کسانی که قبلا ذکر شد وجود دارد sukku, قهوه, گل رز صورتی, تاریک, jaggery سنبل و ایرلندی و کرم قهوه. بسیاری از طعم هندي هستند اما همه مواد تشکیل دهنده منابع از جوامع محلی و مزارع. و شما می خواهید برای لذت بردن از آنها. نگاهی به نیش نارگیل و دارچین, به عنوان مثال. اجازه دهید آن را به نشستن در زبان خود را و اجازه می دهد طعم به چکه کردن. تند شیرینی از دارچین به چربی نارگیل و پانچ شکلات ترکیب به جوانه های چشایی خود را در یک تور دو نیروی آنها هرگز شناخته شده است.

هر بار هزینه بین $3 و $4. تقاضا در حال رشد است: شکلات در حال حاضر در دسترس در اکثر پایدار فروشگاه های مواد غذایی در سراسر هند و می تواند سفارش آنلاین از طریق Cocoatrait سایت (در هند در حال حاضر). اما Chordia آغاز شده است دریافت نمایش داده شد از پایدار و ارگانیک در فروشگاه های کشورهای دیگر بیش از حد.

چند دیگر chocolatiers نیز ارائه پایدار و دوستدار محیط زیست. و دانه باقلا شکلات در انگلستان, مثلا, اصرار آن لفافه صفر هستند-زباله: آنها ساخته شده از انعطاف پذیر سلولز فیلم ساخته شده از خمیر چوب اکالیپتوس. اما شکلات مواد سفر هزاران مایل از جمهوری دومینیکن. Kocoatrait استفاده از محلی لوبیا باعث می شود آن را تنها مدعی به باقلا-به-نوار صفر-زباله های شکلات. “حتی اگر تلاش شده است به شکلات بیشتر دوستدار محیط زیست و پایدار بوده است نه تلاش برای آن را 100 درصد صفر-ضایعات می گوید:” Chordia.

آن را یکی دیگر از عوامل است که باعث می شود این شیرینی حتی شیرین تر است. هنگامی که شما نمونه یکی از طعم منحصر به فرد شما می توانید با استفاده از لفاف بسته بندی به عنوان یک قطعه از آثار هنری خود را برای تزئین دیوار — یادآور ماندگار به نفع شما انجام می دهند محیط زیست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>