در نهایت می توانید همه ما موافق هستید ؟ همه چیز را به ما گفته شد در مورد برنی ساندرز اشتباه بود

Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders, I-Vt., speaks during a campaign event at Springs Preserve in Las Vegas, Friday, Feb. 21, 2020. (AP Photo/Patrick Semansky)

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در چشمه حفظ در لاس وگاس در فوریه. 21, 2020.

عکس: پاتریک Semansky/AP

می توانید با ما به توافق برسند در پی اولیه مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و در حال حاضر نوادا است که همه چیز را به ما گفته شد در مورد بهداشت ، برنی ساندرز اشتباه بود ؟ که مطبوعات و صاحب نظران و سیاستمداران بودند همه اشتباه در مورد او ؟ و نه فقط اشتباه است اما به طور کامل, کاملا, آشکارا, embarrassingly, catastrophically اشتباه است ؟

شما را مجبور به بازگشت به تهاجم به عراق در سال 2003 برای پیدا کردن یک مثال دیگر که در آن ما سیاسی و رسانه ای نخبگان بودند تا از گام با واقعیت; بنابراین در پیش بینی های خود را و prognostications; بنابراین مشتاق به فروختن اسطوره ها و اطلاعات غلط. (توجه داشته باشید در سمت هر زمان که ما در ذکر عراق آن را همیشه یادآوری ارزش چگونه ساندرز مخالف که فاجعه جنگ در حالی که رقبای او مایکل بلومبرگ و جو بایدن هم از آن حمایت کرد.)

بیایید در نظر مزخرف که گذشت برای “گزارش” “تفسیر” و “تحلیل” در ساندرز در سال گذشته یا بیشتر.

او نمی electable. 78 ساله سناتور مستقل از ایالت ورمونت می رود این بحث خیلی قدیمی است و بیش از حد kooky را به نفع خود — و همچنین آمریکایی ها نمی خواهد رای برای یک سوسیالیست. در عین حال در پی او blowout پیروزی در نوادا قفقاز در شنبه ساندرز در حال حاضر کاندیدای اول در کشور تاریخ از هر دو حزب برای پیروزی در انتخابات در اولین سه مسابقه است. شما ممکن است فکر می کنم مفهوم electability باید به نحوی متصل به y’know در واقع برنده انتخابات (سلام جو بایدن!).

اما کسانی که شرکت کنند ، چگونه در مورد کلی انتخابات ؟ حداقل با توجه به آخرین ملی CBS/YouGov سر-به-سر رای گیری Sanders, ضربان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک (کمی) بزرگتر حاشیه از هر یک از رقبای دموکرات.

فراموش ملی نظر سنجی. آنچه در مورد میدان نبرد متحده در زنگ تسمه ؟ با توجه به آخرین UW–Madison انتخابات مرکز تحقیقات بررسی ساندرز بزرگتر منجر شود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان و پنسیلوانیا از تمام رقبای دموکرات و همان 2-نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین به عنوان بایدن و سناتور الیزابت وارن. (ضمنا آیا کسی با یک مغز واقعا بر این باورند که بلومبرگ ، نخبگان میلیاردر از نیویورک, شانس بهتری برای برنده شدن زنگ کمربند از Sanders-کارگری سوسیالیستی از ورمونت?)

او یک سقف را پشتیبانی می کند. ساندرز گفت: منتقدان نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به فراتر از چپ فراتر از رای دهندگان جوان فراتر از خود را پایه. در نوادا اما ساندرز برنده کثرت خود شناسایی “متوسط” یا “محافظه کار” دموکرات. در واقع همانطور که واشنگتن پست مت Viser در توئیتر خود نوشت: “Sanders پیروزی قاطعانه: او غالب در میان کسانی که با مدرک دانشگاهی و کسانی که بدون در اتحادیه و nonunion خانواده; در هر گروه سنی به جز بیش از 65… و حتی دقت انجام میانه رو و محافظه کاران است.”

ساندرز منتقدان به مدت طولانی نادیده گرفته شود این واقعیت است که این سناتور از ایالت ورمونت محبوب است با مردمی دموکرات ها در تمام زمینه های. نه تنها او را به محبوب ترین عضو سنا اما او همچنین دارای بالاترین خالص favorables از هر نامزد انتخابات ریاست جمهوری با رای دهندگان دموکرات. او نیز اتفاق می افتد به نامزدی که نسبت به بزرگترین دموکرات “انتظار” به پیروز در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان پیتر Beinart که در اقیانوس اطلس در هفته گذشته “در سراسر ایدئولوژیک طیف عادی دموکرات مانند برنی ساندرز.”

برخی در سمت راست از حزب تلاش کرده اند به استدلال می کنند که ساندرز شده است با بهره گیری از خود را “متوسط” مخالفان تقسیم آرا بین آنها; آنها با اشاره به این واقعیت است که در آیووا به 54 درصد از آرای خود را به پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بایدن در ترکیب مقابل 44 درصد به سندرز و وارن در حالی که نیوهمپشایر به 53 درصد به سه میانه در مقابل 35 درصد به دو مترقی. در عین حال در نوادا ساندرز به تنهایی موفق به کسب رای بیشتر از Buttigieg, Klobuchar و بایدن ترکیب شده است. و در سر-به-سر matchups Sanders, ضربه هر یک از رقبای دموکرات — از جمله بلومبرگ با 15 امتیاز!

او یک مشکل با مردم رنگ. دیرینه استدلال که ساندرز مبارزات با سیاه پوست و لاتین رای دهندگان که خود را حامیان تمایل به سفید نر “برنی وارنر” است که شاید بیشتر خطرناک و نادرست ضد ساندرز بحث از همه آنها را. پس از سه مسابقه روشن است که یهودی سناتور ورمونت در حال حاضر عنوان یک چند نژادی, multifaith ائتلاف از هر دو حزب دموکرات و مستقل. در نوادا این آخر هفته گذشته او تخمین زده شده است برنده عظیم 70 درصد از رای لاتین.

در میان سیاه و سفید رای دهندگان در سراسر کشور ساندرز در حال حاضر در یک مجازی گرما مرده با بایدن که به ما گفته شد تا به حال یک “قفل” در این ویژه اقلیت جامعه است. آیا هیچ جای تعجب است که در کارولینای جنوبی اغلب به عنوان بایدن را “فایروال” دولت به دلیل سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند حداقل 60 درصد از رای دهندگان دموکرات Sanders شده است قادر به بریده بریده معاون سابق رئیس جمهور سرب از 29 امتیاز در ماه گذشته فقط 5 امتیاز در هفته گذشته ؟ (کارولینای جنوبی در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر شبیه به مرز دیوار از یک فایروال.)

خود را از سیاست های افراطی هستند و منفور. ساندرز می رود این استدلال است که یک سوسیالیست که پشت رادیکال سیاست های بیش از حد به سمت چپ نه تنها رای دهندگان به عنوان یک کل است, اما حتی جریان اصلی و متوسط دموکراتیک رای دهندگان. در عین حال در آیووا و نیوهمشایر همانطور که اشاره کردم قبل از آن روشن اکثریت پارلمانی را برانگیخت و اولیه رای دهندگان حمایت مدیکر برای بیش از همه زمان بیمه خصوصی سیستم. در نوادا نیز 6 در 10 دموکرات ها گفت: آنها پشتیبانی از یک ساندرز-سبک واحد-پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی.

در سطح ملی یک (باریک) اکثریت آمریکایی ها حمایت مدیکر برای همه, با توجه به بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی. بر خلاف عقل متعارف آن است ساندرز و نه بایدن یا بلومبرگ که واقعی نامزد میانه رو — از نظر فشار سیاست های محبوب با بسیاری از آمریکایی ها.

پس خواهد برنی ساندرز امن دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری در این تابستان دموکراتیک ملی کنوانسیون? احتمالا. او را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر ؟ هیچ ایده.

نکته این است که او می تواند برنده. او به عنوان شانس زیادی به عنوان دیگر نامزد — اگر نه یک فرصت بهتر. هر کسی که به شما گفتن در غیر این صورت دروغگو است یا احمق یا هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>