روز آخر! این زرق و برق دار, متولد, چرم, چکمه 50 ٪ Off — مدت زمان محدود فقط!

چرم یکی از با دوام ترین مواد در اطراف. که دقیقا به همین دلیل لباس و لوازم جانبی ساخته شده از چرم شناخته شده به عنوان بزرگ از جمله تکه های سرمایه گذاری. هنگامی که ما خرید یک ژاکت چرمی یا یک جفت چکمه که فرض بر این است که ما در حال رفتن به تکان دادن آنها را برای سالهای زیادی را به آمده است.

معمولا ما مجبور به پرداخت یک پنی برای مشروع چرم تکه — اما این مورد امروز است. در واقع ما فقط این زن روستایی, boho, چکمه های چرم قهوه ای در فروش برای 50 ٪ خاموش. این معامله نخواهد بود در اطراف برای مدت طولانی پس از عمل سریع اگر شما می خواهید به نمره بزرگ!

Born Albi Tall Boots
متولد البی قد بلند, چکمه, macy’s

آن را ببینید!

دریافت متولد البی چکمه های بلند (در اصل $210) فروش فقط برای $105 در macy’s — مدت زمان محدود فقط!

این قد بلند, چرم, چکمه, از به دنیا نگاه مانند آنها شده است کنده از دهه 70 و با توجه به برخی از لهجه های مدرن است که آنها را کاملا شیک. ما به خصوص با وسواس criss-متقابل, بند کوک جزئیات است که اجرا می شود تا دو طرف از این knee-high زیبایی. این ویژگی طراحی می شکند تا نگاه کلی از کفش در ساخت آنها به طور کامل منحصر به فرد.

پشت این چکمه باید یک V-بریده پنل بخیه در بالای پا با دست و پنجه نرم بند اجرا می شود که در سراسر آن اجازه می دهد این کفش ها به طور کامل قابل تنظیم به گوساله خود را اندازه. زیپ اجرا می شود که تمام راه را از داخل مچ پا به بالا بوت می سازد پرتاب آنها را در یک کار آسان! آنها همچنین باید یک کلاسیک اشاره کرد پا و بالای کفش چرم دوخت پنل شبیه به یک غربی طراحی شده است.

Born Albi Tall Boots
متولد البی قد بلند, چکمه, macy’s

آن را ببینید!

دریافت متولد البی چکمه های بلند (در اصل $210) فروش فقط برای $105 در macy’s — مدت زمان محدود فقط!

این متولد چکمه ایجاد شد در یک opanka دست گردد طرح انقباض است که یک سبک ساخته شده از چرم نرم که شبیه نگاه از کفش. اگر این چکمه ها را در همان راه به عنوان کفش و سپس آنها مطمئن هستند که فقط به عنوان به راحتی بیش از حد! آنها را یک مقدار سخاوتمندانه از قوس پشتیبانی و فوق العاده کفی ساخته شده در آنها را مناسب برای تمام طول روز می پوشند. آنها همچنین باید 1 اینچ پاشنه فراهم می کند که ما تنها با لمس ارتفاع است که ما نیاز داریم!

خریداران معتقدند که این “راحت ترین” و آنها که “مانند یک دستکش متناسب.” یک منتقد گفت که آنها به خصوص که این دنیا چکمه چرا که آنها همیشه بر روی پای خود بایستند و این کفش ها “کمک [آنها را] احساس شیک بدون نگاه مثل [آنها] با پوشیدن کفش ارتوپدی.” انتخاب بین سبک و راحتی به وضوح نیست یک مسئله وقتی که می آید به این دنیا ، آنها واقعا برای راه رفتن — و به دنبال مانند ما cutest boho شیک شویم!

آن را ببینید: دریافت متولد البی چکمه های بلند (در اصل $210) فروش فقط برای $105 در macy’s — مدت زمان محدود فقط!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از دنیا و فروشگاه تمام زنان چکمه های موجود در macy’s در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>