فیلم, فروم, ProPublica و BuzzFeed در حال حاضر “ببخشید ما از دست رفته شما” نمایش فیلم و بحث در سمت تاریک از فرفره اقتصاد

ProPublica و BuzzFeed به تازگی گزارش روز خسته کننده گاهی اوقات کشنده شرایط را تحمل توسط رانندگان که در آمازون تحویل شبکه. مشترک تحقیقات نیز در معرض چگونه این شرکت را نادیده گرفته و یا اخراج راننده نگرانی های ایمنی را اولویت بندی با سرعت پایین هزینه ها و رشد انفجاری.

اخبار سازمان در حال حاضر همکاری با فیلم, فروم برای بحث پانل به دنبال یک نشان از “متاسفم ما به شما از دست رفته” یک خانواده جدید, درام, فیلم انگلیسی کارگردان: کن لوچ. ساخت آن ایالات متحده تئاتر برتر در فیلم, فروم, فیلم روشن تجربه فرفره اقتصاد کارگران در انگلستان:

پس از از دست دادن خانه خود را در یک بحران مالی ریکی و ابی تجارت خودرو او با استفاده از به عنوان یک پرستار برای یک ون بنابراین ریکی می تواند کار به عنوان یک راننده تحویل. مزایای استفاده از خود اشتغالی با فشار ثابت از نشست غیر ممکن است مهلت با هیچ حاشیه برای خطا بیماری یا خانواده اضطراری است. لوچ را مهربان و سخت ضربه درام را به شما تجدید نظر انتظارات خود را دفعه بعد که شما لذت بردن از راحتی از یک شبه تحویل.

غربالگری خواهد شد و پس از بحث و گفتگو با ProPublica ارشد خبرنگار جیمز Bandler, BuzzFeed News خبرنگار تحقیقی کن Bensinger و “متاسفم ما به شما از دست رفته” فیلمنامه Paul Laverty. آنها کشف خواهد شد این فیلم تشابه با زندگی واقعی و چالش های اجرای اقتصاد کارگران اصلاحات است که آمازون به تازگی نهاد برای حمایت بهتر از رانندگان در آمریکا و اینکه آیا این تغییرات به اندازه کافی.

جزئیات:

  • تاریخ: چهار شنبه, مه 7
  • زمان: 2:30 بعد از ظهر
  • فیلم, فروم, 209 W. هوستون, خیابان, نیویورک, NY, 10014
  • خرید بلیط اینجا

اطلاعات بیشتر در مورد این فیلم و دیدن تریلر به اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im