FGL را تایلر هوبارد, همسرم, Hayley انتظار 3 کودک در 3 سال


Tyler Hubbard and Wife Hayley Are Expecting Their 3rd Child
تایلر هوبارد و هیلی هوبارد در جوایز موسیقی بیلبورد در لاس وگاس در مارس 1, 2019. Broadimage/شاتر

نوزاد پس از نوزاد پس از نوزاد! تایلر هوبارد و همسرش, Hayley هوبارددر حال انتظار خود فرزند سوم در سه سال است.

“‘برادر کوچک مامان و بابا داشتن دیگر!'” از Florida Georgia Line عضو, 33, زیر نویس دو عکس از دختر اولیویا, 2, و, پسر, لوکا 6 ماه به دنبال شوکه طریق Instagram روز پنج شنبه 5 مارس. “ما به عنوان تعجب Liv شد و به عنوان لال به عنوان لوکا. #3under3.”

سفر نویس همچنین 33 مشترک, همان تصاویر در Instagram حساب با عنوان “زمانی که لوکا می یابد او نه عزیزم دیگه…تعجب در اینجا می آید هوبارد نوزاد #3!!”

زن و شوهر گره خورده گره در سان ولی, آیداهو در ماه جولای 2015, نه ماه پس از تایلر ظهور مساله در طول یک هلیکوپتر سوار. آنها استقبال اولیویا در دسامبر 2017 و لوکا پیوست خانواده خود را در ماه اوت سال 2019.

“کلمات نمی تواند توصیف احساسات قریب به اتفاق است که من تجربه شب گذشته که ما شاهد معجزه ی زندگی” در این کشور خواننده بوده در Instagram پس از هیلی تولد به لوکا. “من نمی تواند بیشتر افتخار من شگفت آور, همسر, @hayley_hubbard از طریق کل این سفر است. او مطلق و به معنای مادر است. من از خدا تشکر کنم برای پاسخ دادن به نماز ما و آوردن لوکا به جهان مسالمت آمیز و هموار. من فکر نمی کنم زندگی می کنید بهتر است اما فقط آن را انجام داد.”

تایلر و هیلی گفت: ما هفته به طور انحصاری در سپتامبر سال 2018 است که زمانی که آنها مشغول صرف وقت با کیفیت با آنهایی که کمی خود را, آنها لذت ببرید پایین کلید شب تاریخ را به نگه داشتن خود را زنده عاشقانه.

“[آن را] می تواند هر چیزی از تنها بودن در خانه به پخت و پز شام به اینکه در سهامی خاص به … گرفتن همه تا لباس پوشیدن و داشتن یک شب سرگرم کننده,” او گفت: در آن زمان.

گرمی نامزد را bandmate, برایان کلیو در عین حال نیز تا به حال بچه ها در مغز با همسرش, Brittney ماری کلیاز اواخر. هنگامی که یک فن پرسید: برایان, 34, در طول یک ماه سپتامبر سال 2019 Instagram Q&A مورد شروع یک خانواده از خود او پاسخ داد: “شما هرگز نمی دانید. … آن را قطعا در کارت در برخی از نقطه.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im