FEMA Coronavirus شایعه کنترل صفحه وب Sidesteps تهمت دروغ

هیچ داروهای تایید شده توسط سازمان غذا و دارو به طور خاص برای درمان Covid-19. اما اگر شما لحن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه کنفرانس های مطبوعاتی شما بخشوده می تواند برای آینده دور با دیگری است.

در ماه مارس – ظاهرا به توصیه consiglieri رودی جولیانی در میان دیگران – رئیس جمهور آغاز شد hyping ضد مالاریا دارو. “در حال حاضر مواد مخدر به نام کلروکين — و برخی از مردم را به آن اضافه کنید ‘هیدروکسی,’ هیدروکسی کلروکین و … آن را نشان داده شده است بسیار دلگرم کننده — بسیار بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه. … این می تواند یک بازی تعویض” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 19 مارس ،

“من فقط امیدوارم که هیدروکسی کلروکین برنده” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 5. “من دوباره آن را می گویند: چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را. من واقعا فکر می کنم آنها باید آن را.” در روزهای پس از او همچنان به مشتری جلب کردن مواد مخدر در حالی که ارائه half-hearted هشدارهای (“من یک پزشک به عنوان احتمالا شما پیدا کرده اند.”)

مغلوب ساختن پیشی جستن کلروکين ثابت است و فقط یک عنصر از roiling دیگ نیمه حقایق توطئه و اطلاعات غلط در اینترنت در خدمت است تا در سن Covid-19. عجیب و غریب دم شامل ادعا می کند که دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که در لیگ با هیلاری کلینتون و دولت نیروهای خود را برای استفاده از Covid-19 به آغاز یک فروپاشی اقتصادی است که می تواند به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان یک inchoate ایده است که ناشی از یک مهندس به عمد خود را از خط خارج قطار حمل و نقل در اوایل این ماه آن را ارسال careening به سمت USNS Mercy یک نیروی دریایی پزشکی کشتی ارائه امداد به بیمارستان سبب با کروناویروس بیماران.

خوشبختانه سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا FEMA است افتاده به عمل با یک راه حل: یک صفحه وب را با عنوان “Coronavirus شایعه کنترل” است که ارائه می دهد توصیه های زیر برای کمک به “مردم تمایز بین شایعات و حقایق” در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس:

  1. باور نمی شایعات.
  2. لازم نیست آنها را منتقل می کند.
  3. به منابع قابل اعتماد از اطلاعات برای دریافت حقایق در مورد فدرال (COVID-19) پاسخ.

اما در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن, چگونه است آمریکایی ها بدانند که منابع را می توان اعتماد کرد ؟ رئيس جمهور خود نهفته روزانه در مورد ملت در پاسخ به این ویروس است. چرا باید کسی باور سایر ارگان های دولت او مانند FEMA?

آژانس برای مثال عقب رانده شایعاتی که آن را مسدود کرده است حمل و نقل از هواکش به برخی متحده است. اما چرا کسی که معتقد است که FEMA مسدود محموله از هواکش به دولت خود را به نوبه خود به FEMA Coronavirus شایعه کنترل صفحه وب برای حقیقت و کلام FEMA? من فکر این خواسته آژانس. آنها با ارسال این سردرگم پاسخ: “بررسی ما Coronavirus شایعه صفحه کنترل. آنچه شما ارجاع یک شایعه است.”

با تشکر!

این FEMA صفحه وب شامل متوسط تلاش برای مقابله با برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات غلط — حتی اگر رئیس جمهور نیست ذکر نام. “در حال حاضر وجود دارد هیچ غذا و داروی آمریکا (FDA) مورد تایید داروهای خاص برای درمان COVID-19” آن را می گوید. برای اطلاعات بیشتر Coronavirus شایعه کنترل توصیه می کند که آمریکایی ها “برو به منابع قابل اعتماد از اطلاعات مانند Coronavirus.gov یا خود دولت و دولت های محلی را در وب سایت رسمی.” اما coronavirus.gov – دولت در آنلاین خانه پاک برای کسب اطلاعات در Covid-19 — یک تلاش مشترک از CDC FEMA و همان کاخ سفید که مهمترین مستاجر کمک برای نفوذ در آریزونا زن و شوهر به مصرف یک محصول به معنای ماهی زینتی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته گفت: آن بود که اساسا تقریبا یک درمان گفت:” بیوه آریزونا مردی که پس از خوردن یک مخزن ماهی افزودنی حاوی کلروکين فسفات. “باور نمی کنم هر چیزی که رئیس جمهور می گوید — و مردم — چون آنها نمی دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد.”

FEMA شایعه-مبارزه با صفحه وب را ندارد بر ضد Fauci مغالطه یا هر گزارش متقاعد 44 ساله ادواردو مورنو قطار مهندس به این باور است که USNS Mercy “تا به حال یک جایگزین هدف مربوط به Covid-19 یا یک دولت تصاحب.” اما آن را کمی واضح تر در مورد سایر اطلاعات غلط. 5G است تلفن همراه تکنولوژی باعث coronavirus? نوچ. آیا من نیاز به ذخیره کردن مواد غذایی ؟ منفی است. من باید نگران hantavirus که اسپرد از طریق موش و موش ها? احتمالا نه.

بنابراین رئیس جمهور تضعیف FEMA اقتدار در این موضوع ؟ آیا آژانس می خواهید او را به جلوگیری از فشار کلروکين? FEMA نمی گویند.

آژانس دفتر مطبوعات کاهش یافته است یک درخواست برای یک مصاحبه در مورد مقابله با چنین اطلاعات غلط. اما پس از من فرستاده شده از جمله این که آیا FEMA خواهد debunk رئیس جمهور اظهارات گمراه کننده وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید.

“ما در حال کار بر روی خود را, خود, رسمی, سوال و جواب داد:” الکس برونر از FEMA دفتر مطبوعاتی گفت: من از طریق تلفن. اما FEMA هرگز, و مغلوب ساختن پیشی جستن الکی ادعا که “افراد مبتلا به لوپوس” که هیدروکسی کلروکین “نمی ابتلا به این ویروس وحشتناک,” ادعای بی اساس خود در ماه ژانویه گفت که “ما [Covid-19] کاملا تحت کنترل” خود را در ماه فوریه خیالات که ویروس “خواهد برود در مه” و “در عرض چند روز [تعداد آمریکایی با Covid-19] در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر” در میان بسیاری دیگر از ریاست جمهوری دروغ شده اند نادیده گرفته شده توسط FEMA.

آنچه در مورد تهمت را تکرار و ادعا می کند که دولت اوباما در سمت چپ او را با یک “خالی” ملی ذخایر برای شرایط اضطراری? “ما در زمان بیش از یک مخزن که در آن کمد لخت بود,” او گفت: در 7 آوریل در کاخ سفید جلسه.

اما زمانی که NPR Nell Greenfieldboyce بازدید یکی از دولت انبارها در سال 2016 او گزارش داد که “قفسه بسته بندی شده با مسائل پایه خیلی بلند که تا به دنبال من سرگیجه می سازد.” در آن زمان 7 میلیارد دلار ارزش اضطراری تامین شد, توزیع در میان شش supersized امکانات. دو سال بعد هنگامی که لنا خورشید از واشنگتن پست در زمان یک نگاه در داخل یکی از این انبارها — “اندازه دو سوپر Walmarts” — او “صدها نفر از هزاران نفر از shrink-wrapped جعبه دارو.” اگر داروها از تمام انبارها گذاشته بودند تخت او نوشت و آنها را “پوشش بیش از 31 زمین فوتبال — تی 41 هکتار از زمین.” به سختی سر کمد. تا جایی که این FEMA مقاومت مواجه?

“ما در حال تمرکز بر گسترش شایعه و ارتباط آن به FEMA پاسخ — به جای منبع آن — که تعیین آنچه که ما ممکن است نیاز به پاسخ به” لی Crager مدیر FEMA را آماده کمپین گفت: رهگیری از طریق ایمیل. “هدف ما به سرعت به پاسخ اطلاعات نادرست به حداقل رساندن نگرانی از کاهش دیگر عدم قطعیت که در حال حاضر ممکن است وجود داشته باشد.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن – که ramped تا یک جنگ در دولت راستان تحت پوشش همه گیر — همچنان به این مشکل است.

در اوایل این ماه دکتر Fauci ابراز ناباوری که هر دولتی تا به حال اجرا stay-at-home سفارشات. اطلاعات جدید و آخرین مدل سازی نشان می دهد که آمریکایی ها این است که به اندازه کافی سخت کوش در مورد اجتماعی فاصله به یک تاثیر واقعی بر روی این بیماری همه گیر. “با افزایش و واقعی پایبندی به جدایی فیزیکی … ما شاهد آن هستیم نه کاهش چشمگیر نیاز به بستری شدن در بیمارستان” Fauci گفت: در هفته گذشته. “این بدان معنی است که آنچه که ما در حال انجام کار است و در نتیجه ما نیاز به ادامه به آن را انجام دهد.”

روز بعد اما تهمت فروختن که پیام های جدید, عجیب قریب, اعلام. رئیس جمهور — که قبلا ادعا کرد که تاثیر اقتصادی stay-at-home سفارشات منجر به “مراتب بیشتر اعداد” خودکشی از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس — به نظر می رسید شبیه stay-at-home سفارشات خود را به کشندگی Covid-19 است که در حال حاضر علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است.

“ماندن در خانه منجر به مرگ گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از آخر هفته عید پاک در حالی که همچنین retweeting Covid-19 شکاک تماس به آتش Fauci. “اگر شما نگاه کنید در اعداد — که منجر به یک نوع متفاوت از مرگ, شاید, اما آن منجر به مرگ نیز می باشد.”

این از یک مرد است که جان سالم به در برد متعدد شکست کسب و کار و ورشکستگی است.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا “Coronavirus شایعه کنترل” را در مغلوب ساختن پیشی جستن جدید خانه-برابر-مرگ تئوری توطئه در روز های آینده و یا به سادگی اجازه دهید آن را به پیوستن به آمریکا را تلخ اکوسیستم از اطلاعات غلط انتخاب نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>