FEMA دستور $10.2 میلیون نفر در COVID-19 تست کیت آن را در حال حاضر ایالات متحده هشدار داد به استفاده از


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال هشدار داده متحده به استفاده از COVID-19 تست تجهیزات آن خریداری شده تحت $10.2 میلیون قرارداد پس از Marketplace تحقیقات در هفته گذشته نشان داد فروشنده ارائه شد آلوده و غیر قابل استفاده مینی بطری نوشابه.

یک FEMA سخنگوی گفت: این سازمان در حال همکاری با سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به تجزیه و تحلیل آزمون لوله پر از شور و فروخته شده به دولت توسط Fillakit LLC, که انبار در نزدیکی هوستون.

“از فراوانی از احتیاط توصیه می کنیم این رسانه ها استفاده نمی شود در این زمان” سخنگوی الکس برونر گفت.

ProPublica گزارش شده در ژوئن 18 که Fillakit شد با استفاده از پلاستیک پریفرم های تولیدی که در حال گسترش با گرما و فشار برای تبدیل شدن به 2 لیتری و بطری نوشابه برای تحقق FEMA قرارداد برای تست تجهیزات برای استفاده توسط متحده است. بطری بودند کلوخ به انبار و سپس پر شور در چه کارگران به عنوان شرایط غیر بهداشتی. برخی از کشورهای دریافت تجهیزات آزمایشگاه گفت ProPublica که حتی اگر Fillakit های لوله نیست, آلوده, آنها به سادگی بیش از حد بزرگ می شود و به آزمایشگاه ماشین آلات.

بعد داستان در وال استریت ژورنال مطرح اتهامات مشابه. این مجله برای اولین بار روز جمعه اعلام کرد که وزارت امنیت داخلی بازرس کل در حال حاضر به دنبال به پیمانکار است. Fillakit صاحب پل Wexler قبلا گفته مجله که اتهامات شرایط غیر بهداشتی بودند بی اساس و آمد از یک ناراضی از کارکنان سابق.

ترزا سبز بازنشسته علم و معلم سابق Fillakit کارمند گفت: Marketplace که او صحبت می کرد با کسی که شناخته شده به عنوان یک “نماینده ویژه” با امنیت داخلی که به او گفت که او به دنبال Fillakit عملیات. سبز کاهش یافته است به استادانه درست شده.

یک سخنگوی امنیت بازرس کل دفتر گفت: “به عنوان یک ماده از سیاست ما نه تایید و یا انکار باز کردن تحقیقات است.”

این FEMA سخنگوی گفت: آژانس همچنان به ارائه “به شدت مورد نیاز آزمایش تامین به موقع به دولت ما و شرکای محلی در پاسخ به کوروناویروس.”

FEMA امضا آن در برخورد اول با Fillakit در مارس 7, فقط شش روز پس از این شرکت تشکیل شد با یک telemarketer بارها و بارها متهم به کلاهبرداری می کنند بیش از دو دهه گذشته. Fillakit عرضه کرده است و در مجموع بیش از 3 میلیون موضوعی که FEMA و سپس تصویب و ارسال به تمام 50 ایالت.

Wexler قبلا کاهش یافته است به نظر. یک ProPublica خبرنگار در بازدید از این مرکز در این ماه تایید کرد که کارگران با استفاده از بیل برف به جمع آوری لوله ها و پر کردن آنها در هوا باز است.

Fillakit همچنان به تبلیغ COVID-19 تست لوازم در وب سایت خود از جمله “برتر Leakproof لوله.” عکس از لوله در وب سایت خود را نگاه کنید هیچ چیز مانند بزرگتر نوشابه پریفرم های تولیدی آن را فروخته است به FEMA با توجه به تصاویر ارائه شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان کارکنان سابق.

مقامات در نیویورک و نیوجرسی تگزاس و نیومکزیکو تایید آنها قادر به استفاده از Fillakit لوله. سه کشورهای دیگر گفت: Marketplace که آنها دریافت Fillakit تامین و توزیع آنها را به تست سایت. FEMA قبلا خواسته مقامات بهداشت و درمان در کشورهای مختلف برای پیدا کردن یک جایگزین برای استفاده از مینی بطری نوشابه.

هفته گذشته میسوری مقامات بهداشت خواسته تست امکانات وجود دارد به استفاده از Fillakit تست لوازم ارسال توسط دولت است.

ProPublica را تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد که سازمان های فدرال عجله اهدا بیش از 2 میلیارد دلار در COVID-19 قرارداد به فروشندگان و افرادی که قبل از فدرال می پردازد.

در مجموع دولت فدرال متعهد شده است بیش از 16 میلیارد دلار به بیش از 4000 پیمانکاران در تلاش خود را برای رسیدگی به گسترش رمان coronavirus. بیش از 1800 نفر از کسانی که معاملات داده شد بدون مناقصه رقابتی. بسیاری از شرکت ها از جمله Fillakit تا به حال هیچ تجربه منابع تجهیزات پزشکی.

ProPublica همچنان ادامه دارد به روز رسانی خود را جستجو پایگاه داده آنلاین از تمام قراردادهای فدرال اعطا شده به آدرس این بیماری همه گیر.

آیا شما باید دسترسی به اطلاعات در مورد قراردادهای فدرال که باید ، ایمیل [email protected] و یا [email protected] propublica.org. در اینجا این است که چگونه به ارسال راهنمایی و اسناد به Marketplace ایمن.

در زمینه:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>