تنظیم کننده فدرال: نیوآرک بث اسرائیل قرار دادن بیماران در “معرض خطر فوری”

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

نیوآرک بث اسرائیل مرکز پزشکی قلب و پیوند ریه برنامه قرار دادن بیماران در “معرض خطر فوری” قبل از بیمارستان شروع به اجرای اقدامات اصلاحی با توجه به تنظیم کننده فدرال.

در یک جفت از گزارش ارسال شده به Newark, New Jersey, بیمارستان, on Dec. 12 مراکز مدیکر و مدیکید خدمات یافت که پیوند برنامه بارها و بارها موفق به رفع اشتباهات. موجب شده توسط ProPublica مقالات, سیستم مدیریت محتوا, بررسی کشف یک سری از حوادث که در آن بیمارستان شناسایی مناطق برای بهبود زیر botched جراحی اما نمی انجام آن را توصیه اجازه می دهد “پس از آن عوارض جانبی رخ می دهد.”

به عنوان یک نتیجه, سیستم مدیریت محتوا مشخص شد که بيماران در “معرض خطر فوری” است که تنظیم کننده را جدی ترین سطح از تخلف. آن را قابل استناد است که “noncompliance قرار داده است از ایمنی و سلامت” بیماران “در خطر آسیب جدی آسیب جدی جدی اختلال یا مرگ.”

نیوآرک بث اسرائیل سخنگوی لیندا Kamateh در بیانیه ای گفت که این بیمارستان موافق نیست با تمام CMS’ یافته و که آنها را در حکم “فوری معرض خطر” تعیین. آن را به ارسال یک نامه شناسایی “اعتراض خاصی” به CMS, او گفت:.

در خصوص Kamateh انتقاد یافته است که نسبت به عوارض جانبی به “پذیرش شکست در پیوند برنامه است.” سیستم مدیریت محتوا’ بررسی, تیم, او گفت:, فاقد “شواهد و تخصص و تجربه” به ارزیابی و تشخیص نتایج بیمار. “Root cause analysis پیچیده است ورزش نیاز بسیار گسترده تر و بسیار بیشتر تجزیه و تحلیل از منعکس شده است” در CMS, گزارش, او گفت:.

در دسامبر.15 سه روز بعد از بیمارستان دریافت نتايج آن ارائه شده یک طرح برای حذف “فوری معرض خطر” برچسب ساخت خاصی تغییر سیاست Kamateh گفت. نیوجرسی وزارت بهداشت است که با این نسخهها کار در هماهنگی با تنظیم کننده فدرال تعیین شده که این اقدامات بودند به اندازه کافی برای بلند کردن تعیین با توجه به این بیمارستان و سیستم مدیریت محتوا.

سیستم مدیریت محتوا نیز مورد نیاز بیمارستان برای ارائه برنامه های اصلاحی که “تحت مراحل مختلف بررسی و اجرای” Kamateh گفت. به عنوان بخشی از برنامه ای است که بیمارستان با ProPublica, نیوآرک, بث اسرائیل ایجاد کرده است یک پیوند کمیته برای نظارت بر پیوند برنامه. کارکنان مسئول برای بررسی کیفیت در پیوند برنامه گزارش خواهد شد به طور مستقیم به بیمارستان مدیریت و برنامه رهبران.

این بیمارستان باقی مانده است از انطباق با قوانین فدرال برای ارزیابی کیفیت و عملکرد بهبود خدمات جراحی و حقوق بیمار و همچنین الزامات خاص برای پیوند مراکز با توجه به یک سیستم مدیریت محتوا, نامه به بیمارستان در Jan. 12. در این نامه سیستم مدیریت محتوا هشدار داد نیوآرک بث اسرائیل است که مگر اینکه این مسائل در حال حل و فصل شده در مارس 21, آن را برای خاتمه بیمارستان از برنامه Medicare که بدان معنی است که فدرال بیمه گر خواهد شد و بازپرداخت برای بیماران مدیکر. مدیکر در درجه اول بیمه افرادی که 65 ساله یا مسن تر.

سیستم مدیریت محتوا’ دسامبر گزارش همچنین با اشاره به نقض حقوق بیمار از جمله شکست برای به دست آوردن رضایت آگاهانه و به دنبال اطلاعات از بیماران و اعضای خانواده در پیشبرد دستورات مانند نیست زنده سفارشات. اگر چه این گزارش نیست شناسایی بیماران یا پزشکان با نام عمل جراحی خرما و سایر جزئیات نشان می دهد که حداقل دو تا از موارد آنان را به نور توسط ProPublica مقالات سال گذشته است.

سیستم مدیریت محتوا’ یافته ها ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا پیوند قلب برنامه را یک سال زنده ماندن نرخ کاهش یافت و به 84.2% در سال 2018 و زیر میانگین ملی است. نگرانی برای آمار باعث پیوند تیم برای حفظ داریل جوان بیمار در حالت رویشی و زنده بدون ارائه تسکینی گزینه هایی مانند مراقبت از خانقاه به خانواده ProPublica گزارش ماه اکتبر گذشته.

علاوه بر سیستم مدیریت محتوا و نیوجرسی وزارت بهداشت FBI و نیوجرسی Board of Medical Examiners نیز بررسی بیمارستان در پی Marketplace را گزارش. نیوآرک بث اسرائیل قرار داده است دکتر مارک Zucker سر از پیوند برنامه در مرخصی اداری در حالی که انجام تحقیقات داخلی.

قانونگذاران به دنبال پاسخ به عنوان به خوبی. در Jan. 14 با استناد به Marketplace را “در مورد گزارش” سه نفر از اعضای نیوجرسی هیئت نمایندگان کنگره خواسته, سیستم مدیریت محتوا, چگونه آن را برنامه ریزی برای برگزاری نیوآرک بث اسرائیل “و برنامه های دیگر که ممکن است در تعامل با رفتار مشابه” مسئول و بهبود نظارت “را به اطمینان حاصل شود که این اتفاق نمی افتد در نیوجرسی و یا هر دولت دیگر” با توجه به نامه ای به دست آمده توسط ProPublica.

“این عدم شفافیت شفقت و ارتباطات” در این موارد در معرض توسط Marketplace “بی رحمانه بود” نوشت: سناتور مارک کرک رابرت منندز و آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه بیل Pascrell جونیور و Donald M. Payne جونیور و اضافه میکند: “هر دو مورد نشان می دهد تخطی از اعتماد ما را در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و نقض آشکار سوگند نامه بقراط.” سیستم مدیریت محتوا در حال کار بر روی یک پاسخ به گفته یک سخنگوی.

CMS گزارش با تمرکز به طور عمده در نیوآرک بث اسرائیل قلب و پیوند ریه برنامه های هر چند یک مورد درگیر ایمنی بیمار در یک واحد روانی. نیوآرک قلب برنامه یکی از 20 بزرگترین در کشور با حجم داشتن پیوند بیش از 1000 بيمار بیش از سه دهه گذشته. آن پیوند ریه برنامه کوچکتر است.

سه نفر دچار آسیب مغزی در عرض هفت ماه span ظاهرا با توجه به علل مشابه با توجه به گزارش. در ماه مارس سال 2018 یک بیمار دچار “کسری عصبی” پس از یک عمل پیوند قلب. بیمارستان نتیجه خود گزارش توصیه می شود یک نقد و بررسی از آن فشار خون نظارت, تجهیزات, اما, سیستم مدیریت محتوا نمی تواند پیدا کردن شواهدی وجود دارد که هر گونه نقد و بررسی صورت گرفت. کمتر از یک ماه بعد یکی دیگر از پیوند قلب بیمار دچار “کمبود شدید عصبی” در طول عمل جراحی است. نتیجه گزارش به همان توصیه است. دوباره CMS هیچ نقد و بررسی رخ داده است.

سپس در سپتامبر سال 2018 به داریل جوان دچار آسیب مغزی در او پیوند قلب و هرگز از خواب بیدار شدم دوباره ProPublica گزارش سال گذشته است. سیستم مدیریت محتوا پیدا کردم که ناشناس بیمار که عمل جراحی تاریخ مسابقات جوان را به حال پیوند قلب و در نتیجه “تغییر وضعیت ذهنی.” بیمارستان نتیجه گزارش توصیه مکرر فشار خون نظارت, اما, سیستم مدیریت محتوا, گفت:, آن را قادر به پیدا کردن شواهدی وجود دارد که کارکنان تحصیل کرده بودند و یا این که تغییر اجرا شد.

قبل و بعد از جوان عمل جراحی در ماه اوت و اکتبر 2018 یک پیوند قلب بیمار و یک پیوند ریه بیمار دچار عوارض در طول عملیات خود را که منجر به نارسایی کلیه. پس از اولین حادثه در بیمارستان توصیه می شود با افزایش فرکانس از فشار خون. در دومین حادثه بیمارستان گزارش گفت: این عارضه شد “به احتمال زیاد با توجه به افت فشار خون” — فشار خون پایین — در اتاق عمل و توصیه می شود برای نظارت بر رخدادهای آینده. CMS گفت: آن را نمی تواند پیدا کردن شواهدی وجود دارد که توصیه شد اجرا شده است.

دیگر پیشنهادات بهبود نیز نادیده گرفت. در ژانویه 2018, بعد از پیوند قلب بیمار پس از عمل جراحی, بیمارستان نتیجه گزارش توصیه می شود داشتن “2 جراح در دسترس برای دشوار و طولانی مدت موارد است.” موارد زیر ممکن است پس از یک عارضه رخ داده در یکی دیگر از پیوند قلب عملیات مشابه توجه داشته باشید به نام “برنامه ریزی برای تشویق پزشکان پیوند به درخواست و پیشنهاد کمک برای دشوار و طولانی موارد است.” این سیستم مدیریت محتوا در آن گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که نیوآرک بث اسرائیل تحصیل آن پزشکان به انجام این کار.

ECMO ماشین آلات که به طور موقت جایگزین قلب بیمار و عملکرد ریه توسط پمپاژ و oxygenating خون در خارج از بدن malfunctioned در طول یک پیوند ریه در دسامبر 2018, سیستم مدیریت محتوا یافت. بیمار نبود, آسیب, اما این بیمارستان اشاره کرد این بود: “خانم نزدیک رویداد” و توصیه می شود با استفاده از آنچه که به عنوان شناخته شده ابتدا قلبی-ریوی در صورت مشکل با ECMO ماشین آلات. “Perfusionists مطلع خواهد شد,” توجه داشته باشید گفت. این سیستم مدیریت محتوا در آن گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که perfusionists — که عمل بای پس ماشین آلات — گفته شد. سپس زیر فوریه و آوریل ECMO تجهیزات مسائل منجر به دو نفر دیگر از اتفاقات ناگوار در طول ریه جراحی کاشت. اولین بیمار به پایان رسید تا با یک “عصبی سازش” CMS یافت و دوم فوت در اتاق عمل.

به عنوان بخشی از برنامه های خود را اصلاح نیوآرک بث اسرائیل گفت آن را اجرا کرده است یک سیاست است که باعث می شود مطمئن شوید که نسخه پشتیبان تهیه تجهیزات در دسترس است برای هر پیوند روش که شامل یک ECMO. آن است تا به تحصیل تمام پرفیوژن و بیهوشی کارکنان آن گفت. همچنین برنامه ریزی برای بررسی و نظارت بر آن فشار خون تجهیزات با گروه بيهوشی رعایت تمام موارد پیوند به مطمئن شوید که تجهیزات به درستی قرار داده شده “تا زمانی که 100% رعایت شده است به دست آورد برای سه ماه متوالی.”

در کل سیستم مدیریت محتوا دقیق 10 “عوارض جانبی” از ژانویه سال 2018 به مارس 2019. به عنوان ProPublica سال گذشته گزارش, پیوند قلب تیم نگران شد که آن لغزش میزان زنده ماندن — به طور خاص نسبت به بیمارانی که رسیده سالگرد یک سال از عمل جراحی — را جذب فدرال موشکافی. Zucker گفت: در جلسه هیات در مارس 2019 که داریل جوان “شد متاسفانه هفتم بالقوه مرگ در یک سال خیلی بدی همه راست است که ما را بسیار دشوار نقطه” با توجه به ضبط صدا از جلسه به دست آمده توسط ProPublica. درمان جوان به شدت و بدون ارائه گزینه های دیگر به خانواده Zucker گفت: “بسیار بسیار غیر اخلاقی غیر اخلاقی اما متاسفانه بسیار راه حل عملی به دلیل این واقعیت است که شما نمی ذخیره شده کسی اگر برنامه های خود را تعطیل می شود.”

جوان خواهر و سلامت پروکسی, Andrea جوان گفته بود ProPublica که او احساس پزشکان در نیوآرک بث اسرائیل “پنهان کاری” از او که او را پیش بینی نبود به طور کامل توضیح داده شده به او و این که او نمی خواست در مورد اهداف خود برای مراقبت از خود تا 10 ماه پس از جراحی پیوند.

داریل جوان, خواهر, Andrea جوان و دخترش Taccara Beale. جوان هرگز از خواب بیدار شدم بعد از پیوند قلب, اما پزشکان مورد بحث نگه داشتن او را برای تقویت این برنامه آمار تا حد زیادی بدون مشورت با اعضای خانواده. (Demetrius فریمن برای Marketplace)

سیستم مدیریت محتوا’ گزارش موید این عدم خلوص و صداقت. در مورد ناشناس بیمار که از جمله پیوند تاریخ و بستری در بیمارستان تاریخ همسان جوان فدرال بازرسان دریافتند که پزشکان اطلاعات نوشت از جمله “پیش آگهی خوب نیست” در پرونده های پزشکی در ماه مارس و “به طور کلی پیش آگهی ضعیف است” در ماه ژوئن. اما سیستم مدیریت محتوا هیچ مدرکی وجود ندارد که بیمار را بعد از قوم و خویش بود و با توجه به این اطلاعات است.

سیستم مدیریت محتوا در واقع یک مددکار اجتماعی را توجه داشته باشید که Andrea جوان درخواست کرده بود به روز رسانی هفتگی در آن شرط است. پزشکی رکورد “فاقد شواهد مستند که پزشکان تماس گرفته … بعد از قوم و خویش به طور منظم و یا به صورت هفتگی به عنوان درخواست شده با توجه به پیشرفت بیمار” CMS گفت.

بیمارستان “در حال توسعه و پیاده سازی یک استاندارد برای ارتباط با بیماران و نمایندگان مجاز خود” با توجه به برنامه های خود را اصلاح. خود را سخنگوی Kamateh گفت: پرونده های پزشکی نشان می دهد که پزشکان و کارکنان ابلاغ بارها و بارها با خانواده و اعضای خانواده “شد contemporaneously اطلاع از وضعیت خود انتظار بالینی مسیر و گزینه های درمان.”

گفت: از CMS’ یافته های برادرش را مورد Andrea جوان در بیانیه ای گفت: “امید من این است که NBI را پیوند واحد اجرای مناسب اقدامات اصلاحی به آدرس بسیاری از کمبود های موجود که طاعون خود را در پیوند با برنامه. اعتماد به خصوص برترین در حرفه پزشکی و مرمت که اعتماد ضروری است برای هر بیمار و در هر خانواده است.”

ProPublica گزارش در ماه دسامبر در Andrey Jurtschenko یک جراحی پیوند قلب در نیوآرک بث اسرائیل که دچار آسیب های مغزی در طول عملیات. در اوایل مکالمات Jurtschenko تا به حال ساخته شده روشن به فرزندان خود کریس و مگان که او نمی خواست به یک بار بر روی آنها. کودکان گفت ProPublica که زمانی که آنها به دنبال یک دستور عدم احيا به صورت پدر خود را پس از عمل جراحی خود را, آنها در ابتدا رد. خانواده همچنان به مطبوعات این موضوع و امن DNR بیش از یک ماه پس از عمل جراحی خود را.

دوباره CMS تحقیقات با مته سوراخ کردن خانواده, نگرانی, هر چند آن را با تمرکز بر یک بعد از حادثه زمانی که Jurtschenko شد مجدد به بیمارستان از یک مرکز توانبخشی. توصیف یک بیمار که جزئیات — از جمله جراحی پیوند و روش دیگر خرما به عنوان به خوبی به عنوان نقل قول از سوابق پزشکی — همسان Jurtschenko را, سیستم مدیریت محتوا یافت که نیوآرک بث اسرائیل نقض خود سیاست در پیشبرد دستورات. بیمارستان, سیاست, ایالات متحده است که “پرس و جو خواهد شد ساخته شده از هر فرد بالغ بیمار در زمان پذیرش … در مورد وجود و محل دستورات برای مراقبت های بهداشتی. اگر بیمار ناتوان از پاسخ به این پرسش که مرکز پزشکی را از خانواده و یا فرد با آگاهی از بیمار است.” در عین حال زمانی که در بیمارستان بستری Jurtschenko آن مشخص شده و “هیچ” در مدارک به این سوال که آیا او تا به حال یک پیشرفت بخشنامه حتی اگر فرزندان خود بودند که سلامت خود را به پروکسی را درخواست یک دستور عدم احيا اگر آن را به حال مشورت آنها.

Kamateh گفت که خانواده “این بسیار در تصمیم گیری های شخصی پس از گفت و گو با تیم بالینی با در نظر گرفتن بهترین توصیه های پزشکی” اضافه کردن “آقای Jurtschenko پزشکی رکورد تایید می کند که خانواده اش تصمیم به پیاده سازی یک DNR در ماه ژوئن و نه در مارس نیست خود را تغییر نتیجه.”

سیستم مدیریت محتوا نیز یافت می شود که نیوآرک بث اسرائیل “شکست خورده برای اطمینان بیمار را به حق باید یکی از اعضای خانواده اطلاع از ورود او به بیمارستان” از آنجا که آن را به حال بستری Jurtschenko به بیمارستان از مرکز توانبخشی بدون اطلاع اعضای خانواده.

بیمارستان آموزش کارکنان در به دست آوردن اطلاعات در مورد دستورات پیش پراکسی های مراقبت های بهداشتی و قائم مقام تصمیم گیران با توجه به برنامه های اصلاح.

در یک مرجع به Marketplace را گزارش CMS یافت که کارکنان بیمارستان اعضای نقض حقوق بيمار توسط های بیماران اطلاعات با یک روزنامه نگار “برای مقاصد دیگر از درمان پرداخت و مراقبت های بهداشتی بهره برداری است.” آن اشاره کرد که نیوآرک بث اسرائیل داخلی انطباق خط تلفن و اخلاق مشاوره تیم که دریافت هر گونه شکایت و یا گزارش از نگرانی در مورد بیماران پیوند.

ربطی به پیوند برنامه CMS نیز یافت که 14 سال بیمار بود و بدون نظارت چپ در اکتبر 2019 در حضور یک بیمار بزرگسال “با سابقه تهاجمی و خشونت آمیز و رفتار نامنظم” با توجه به گزارش. جزئی که می خواستم به استفاده از حمام آورده بود در آنجا توسط یک عضو هیات و چپ وجود دارد. پس از آن او گفت: کارکنان که “یک بیمار راه می رفت به حمام و بوسید” او. حادثه تجاوز یک بیمار حق دریافت مراقبت در یک محیط امن, سیستم مدیریت محتوا, گفت:.

بلافاصله پس از حادثه, نیوآرک, بث اسرائیل مصاحبه بیمار و به اطلاع پدر و مادر نیوآرک اداره پلیس و نیوجرسی بخش سلامت روان اعتیاد, خدمات, با توجه به این بیمارستان است. با توجه به اصلاح آن برنامه بیمارستان به اتخاذ یک سیاست جدید برای به حداقل رساندن تماس بین جزئی و بیماران در آن روانپزشکی اورژانس غربالگری واحد خدمات. “سیاست های اطراف نظارت جزئی بيماران بلافاصله تقویت” Kamateh گفت.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>