قاضی فدرال معکوس محکومیت مرز داوطلبان به چالش کشیدن دولت را “وحشتناک منطق”

یک قاضی فدرال در توسان آریزونا معکوس محکومیت چهار کمک های انسان دوستانه داوطلبان آزادی مذهبی در زمینه های دوشنبه حاکم است که دولت تا به حال در آغوش یک “وحشتناک منطق” است که جرم “تداخل با مرز اجرای استراتژی بازدارندگی مرگ”.

واژگونی نوشته شده توسط ایالات متحده در منطقه قاضی رزماری مارکز مشخص, آخرین ملامت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را سرکوب کمک های انسان دوستانه ارائه دهندگان در جنوب آریزونا و بار دوم در عرض چند ماه است که آزادی مذهبی دفاع غالب در فدرال پرونده مربوط به ارائه کمک به مهاجران در مرز.

متهمان در مورد ناتالی هافمن اونا هولکوم مادلین Huse و زاچیلا Orozco-مک کورمیک — جریمه شد و با توجه به مشروط شدن در ماه مارس سال گذشته برای ورود به Cabeza پریتا پناهگاه حیات وحش در تابستان 2017 بدون مجوز رانندگی در یک جاده دسترسی محدود و ترک آب و غذا و دیگر کمک های بشردوستانه منابع به صورت مهاجر عبوری در گرمای تابستان. آنها برای اولین بار در میان یک گروه از داوطلبان با ایمان مبتنی بر انسان دوستانه گروه بیشتر مرگ و میر به رفتن به دادگاه خود را برای کمک در کار 2019.

باقی مانده از حدود 3,000 مهاجران بازیافت شده در Pima County تنها پس از سال 2000 است. کارشناسان مطمئن هستند که واقعی تلفات بسیار بالاتر است. واقع در قلب بیابان سونورا ، Cabeza پریتا پناه یکی از مرگبارترین فضاهای در منطقه است. به عنوان مارکز روشن ساخته و در تصمیم گیری هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلبان بستری واقعی ادعا می کند در صورتی که آنها به سمت چپ لوازم کمک های اولیه در “منطقه کویر بیابان که در آن مردم اغلب می میرند و از دست دادن آب بدن و قرار گرفتن در معرض.” اما در جذاب خود اعتقادات مارکز رفت و به نوشتن متهمان تا به حال با موفقیت استدلال کرد که اقدامات خود را — آغشته “با قسم خورده هدف کاهش مرگ و درد و رنج” — بودند حفاظت شده تحت قانون مرمت آزادی مذهبی و یا RFRA.

متهمان ثابت شده است که آنها ورزش را “صادقانه اعتقادات مذهبی” مارکز نوشت: در حالی که دولت شکست خورده نشان می دهد که کاربرد آن از پناه قوانین انجام شد در “حداقل محدود” شیوه در دسترس است.

کاترین Franke یک استاد حقوق در دانشگاه کلمبیا که در آن او ارومیه مدیر قانون حقوق و مذهب پروژه به نام وارونگی “فوق العاده است.” در سال گذشته Franke و همکاران او منتشر شده یک گزارش نشان میدهد که چگونه دولت فدرال به طور معمول طرفه با جناح راست یا محافظه کار باعث می شود در آزادی مذهبی موارد است. قانون استاد را دنبال کرده است بدون مرگ و میر بیشتر موارد از نزدیک پر کردن حرکات در حمایت از RFRA دفاع. “دادگاه پایین تر نظر خیلی وحشتناک فقط به عنوان یک ماده قانونی استدلال که آن را واقعا خوب برای دیدن قاضی اعمال کامل و تجزیه و تحلیل دقیق از آزادی مذهبی ادعا” Franke گفت: رهگیری. در حالی که او پیش بینی یک دولت درخواست تجدید نظر Franke روز دوشنبه گفت: این واژگونی را فراهم می کند یک پایه محکم برای استفاده از RFRA مشابه در زمینه های حقوقی.

“دولت قصد ندارم به رول بیش از فقط به خاطر آنها از دست دادن یک مورد یا دو” او توضیح داد. “اما آنچه ما در حال حاضر در حال توسعه یک رکورد از تجزیه و تحلیل دقیق از دادگاه های فدرال در مورد چگونه RFRA باید به درخواست در زمینه های شبیه به این.”

مارکز تصمیم می آید فقط چهار ماه پس از ایالات متحده در منطقه قاضی Raner Collins رسیده مشابه تصمیم گیری در مورد اسکات وارن دیگر هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلب با آمار فدرال بزه اتهامات عنوان شده برای خروج انسانی منابع در Cabeza پریتا که او نیز با موفقیت مستقر RFRA دفاع در برابر دولت اتهامات عنوان شده علیه. در علاوه بر این به فدرال بزه مورد باراک اوباما در آریزونا به ارمغان آورد به اتهام جنایت علیه وارن برای فراهم کردن آب و غذا و جایی برای خواب به دو جوان مهاجر در سال 2018 است. او رو تا 20 سال در زندان است. اولین جنایت محاکمه به پایان رسید و در آویزان داوران. دوم منجر به تبرئه در ماه نوامبر. تمام گفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دادستان کار در کنار مرز ایالات متحده گشت و ماهی ها و حیات وحش مقامات باید اتهامات علیه نه هیچ مرگ و میر بیشتر داوطلبان در گذشته دو سال و نیم.

روز دوشنبه واژگونی ارائه می دهد آخرین شواهد که طولانی دادستانی کمپین نه تنها شکست آن در حال حاضر منجر به دو رمان موارد که در آن RFRA استفاده شده است با موفقیت به دفاع از ارائه کمک های بشردوستانه در مرز. نه تنها که مارکز از جمله در تصمیم او یک نقد از دولت استدلال — که Franke به عنوان یک “شکست گزش ایجاد می کنند.”

دادستان فدرال استدلال کرده بود که دولت تا به حال قانع کننده علاقه به “اجرای این مرز و کنترل مهاجرت” مارکز نوشت و در حالی که متهمان با اتهام نشده مهاجرت جرائم دولت “با این وجود” استدلال کرد که اقدامات خود را “تقویت و تشویق غیر قانونی و قاچاق فعالیت” در پناهگاه حیات وحش. “دولت به نظر می رسد تکیه بر بازدارندگی نظریه استدلال که جلوگیری از آب تمیز و مواد غذایی قرار می گیرد در پناه را افزایش می دهد خطر مرگ و یا شدید بیماری برای کسانی که به دنبال عبور غیرقانونی که به نوبه خود منصرف و یا بازداشتن مردم از تلاش برای ورود بدون مجوز” قاضی نوشت. “به عبارت دیگر دولت ادعا می کند علاقه فوتی و فوری در جلوگیری از متهمان از تداخل با مرز اجرای استراتژی بازدارندگی مرگ”.

“این وحشتناک منطق است که عمیقا نگران کننده” مارکز نوشت. “همچنین نظری و پشتیبانی نشده توسط شواهد است.” در سال 2017, 32 مجموعه از بقایای انسانی کشف شد در Cabeza پریتا پناهگاه حیات وحش قاضی اشاره کرد. “دولت در تولید هیچ مدرکی وجود ندارد که این مرگ و میر به حال هیچ تاثیری در جلوگیری ورود غیر قانونی,” او نوشت. “و نه دولت تولید شواهدی وجود دارد که افزایش مرگ و میر را باید مانند یک اثر است.”

گرگ Kuykendall سرب وکیل در اسکات وارن بزه و جنایت موارد گفت: واژگونی درست بود در هر دو قانونی و اخلاقی زمینه. “این فوق العاده متفکر و مستدل نظر” Kuykendall گفت: رهگیری. در علاوه بر این به ارائه روشن تاریخی حساب از چه زمانی و چگونه RFRA باید اعمال Kuykendall استدلال کرد که Maraquez را تشخيص “استراتژی بازدارندگی مرگ” منعکس clear-eyed درک آنچه در خطر است در جرم کمک های انسان دوستانه. “که دقیقا آنچه در آن است” Kuykendall گفت. “این چیزی است که دولت حاضر به واقع آشکارا دولت, اما آنها نیاز به بدن مرده در سفارش خود را برای بازدارندگی استراتژی به کار می کنند.”

“آن گذاشته شده است برای قضات در گذشته” Kuykendall در ادامه گفت: “اما او متصل نقطه و به وضوح توضیح می دهد که برای دولت در اجرای استراتژی به کار بیشتر بدن مرده بهتر است و در واقع اگر شما لازم نیست که بدن مرده و سپس آن را کار نمی کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net