قاضی فدرال Lambasts متمم به نام مؤتلفه پایگاه به عنوان “جنون” می شود کاملا سالم توسط کارمند

در این نبرد بیش از تغییر نام پایگاه های آمریکا که در حال حاضر افتخار مؤتلفه افسران شکست در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در واشنگتن دی سی در روز دوشنبه. اما این استدلال بود و نه در دادگاه بلکه آن راه اندازی شد و حل و فصل بیش از ایمیل.

در یک ایمیل فرستاده مدار گسترده در روز یکشنبه قاضی لورنس Silberman, یک ریگان منصوب, lambasted بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., برای اصلاح به دفاع ملی مجوز قانون نیاز نظامی به نام rebel افسران از هر گونه دارایی های نظامی است.

“از آنجا که من در مورد به مصاحبه من فکر کردم این امر می تواند مناسب برای ذخيره خودم را در مخالفت با جنون پیشنهاد شده توسط سناتور وارن: هتک حرمت از مؤتلفه گور” Silberman نوشت.

مصاحبه Silberman اشاره شد بخشی از یک سری از چت قضات را باز تنها به دادگاه کارکنان. Silberman در ادامه به توضیح است که بزرگ و پدر بزرگ خود مبارزه کرده بود برای این اتحادیه به عنوان بخشی از Ulysses S. Grant ارتش بود و به شدت زخمی در شیلوه تنسی. بزرگ و پدر بزرگ خود را برادر در ضمن پیوست Confederate States ارتش و دستگیر شد در Gettysburg, Pennsylvania. “این مهم است به یاد داشته باشید که لینکلن را به مبارزه با جنگ برای آزادی بردگان در واقع او مایل به قرار داده تا با برده داری اگر Confederate States بازگشت,” او نوشت: (عدم استفاده از نقطه گذاری و سیار سرمایه گذاری در اصلی و در سراسر). “من جد بزرگ بزرگ هرگز متعلق به بردگان به عنوان بهترین من می توانم بگویم.”

Silberman پست که رفت به طور گسترده ای به نمرات دادگاه کارکنان و قضات نشسته پاسخ داده نشده و بیش از روز بعد تا زمانی که اولین شلیک به عقب فرستاده شد نه توسط یک شخص قاضی اما توسط یک کارمند: دادگاه کارکنان که به طور مستقیم با قضات به تحقیق و نوشتن نظرات خود را.

“سلام قاضی Silberman” شروع حرفه ای-خطر پاسخ-تمام ایمیل “من یکی از تنها پنج سیاه حقوق کارمندان در کل این مدار است. اما دیدگاه من بیان زیر صرفا خود من” آنها رفت. “از آنجا که هیچ کس در دادگاه رهبری در پاسخ به پیام خود را, من فکر کردم من می خواهم آن را امتحان کنید.”

[M]y مادری اجداد بردگی در می سی سی پی. در حالی که قوانین این کشور بازدید اجداد من به عنوان ملک من مشاهده آنها را به عنوان گروگان. در یک وضعیت گروگان هنگامی که کسی چیزی را که منجر به آزادی گروگان ها من مطمئن هستم که اگر گروگان ها خواهد بود نگران که آیا این فرد که آنها را نجات داد در واقع در نظر گرفته شده برای آنها را ذخیره کنید. در این مثال به عنوان افرادی در نظر گرفته می شود ملک اجداد من نمی خواهد درگیر شده اند و فلسفی و سیاسی بحث در مورد لینکلن نیت واقعی و یا نظر خود را در برابری نژادی. برای آنها و خودم مسابقه است نه یک موضوع انتزاعی بحث شود بنابراین به نظر من هر چیزی که ساخته شده بود به نمایندگی از سفید برتری نژادی و یا پس از نام کسی که مبارزه برای حفظ سفید برتری (یا جنوبی اقتصاد برده داری) را ببینید عکس آزادی بنای متصل شده باید از بالا قاچاق از مناطق برجسته و قرار داده شده در موزه ها که در آن آنها می تواند بخشی از درس های است که آنها را در زمینه.

در پیام خود شما صحبت در مورد اجداد خود را که مبارزه برای کنفدراسیون و یکی که مبارزه برای اتحادیه. این به نظر می رسد به عنوان مثال واقعی از یک خانه تقسیم شده است. اما آن را بسیار روشن است چه کنفدراسیون ایستاده بود. در سال 1861 در ویرجینیا تجزیه کنوانسیون Henry L. Benning (برای آنها Fort Benning نام است) در توضیح و استدلال برای گرجستان تصمیم به جدایی از ایالات متحده اظهار داشت: “[آن] بود که اعتقاد … که جدایی از شمال بود و تنها چیزی که می تواند به جلوگیری از لغو از او برده داری…[I]t است احتمال دارد که نژاد برتر بودن در هر احترام و ممکن است فشار دیگر است.” متاسفانه در این سناریو مهم نیست که چگونه شجاعانه عموی خود را مبارزه برای کنفدراسیون بنیاد دعوای او بود که تصمیم او موافقت کرد بیشتر با آرمان های کنفدراسیون از او را با کسانی که در اتحادیه. و در پایان او را انتخاب سمت از دست دادن تاریخ است.

من توجه داشته باشید که جنبش کنونی را تغییر نام دهید و امکانات متعلق به دولت است در خط خود را با نظرات قبلی در مورد اهمیت نام و چه آنها را نمایندگی کند. در سال 2005 شما علنا حمایت برای حذف J. Edgar Hoover نام از FBI ساختمان با توجه به مشکل مواد شما آمد در سراسر در بررسی خود را از فایل های FBI پس از مرگ او. شما در برابر آن به وزارت دفاع که به نام Aaron Burr. با در نظر گرفتن نظر خود را از J. Edgar Hoover تاریخ و مدنی برای تغییر نام FBI ساختمان به دلیل برجستگی آن را فراهم می کند هوور میراث آن است که بسیار عجیب و غریب است که شما می تواند در برابر تغییر نام ما امکانات نظامی از میراث کنفدراسیون نشان دهنده همین است. این لحظه از مقابله با ملت ما تاریخ نژادی است و بیش از حد بزرگ نادیده گرفته و بر اساس روابط خانوادگی.

این مکاتبات ارائه شده به رهگیری توسط یکی از اعضای دادگاه کارکنان بر وضعیت هویت کارمند (که منبع) و قضات که در پاسخ محرمانه نگه داشته شود.

One_side_of_the_monument_erected_to_race_prejudice_New_Orleans_Louisiana_1936

یک طرف از نبرد آزادی محل بنای تاریخی در نیواورلئان گرفته شده توسط Dorothea Lange در سال 1937.

عکس: Wikimedia Commons

یخ شکسته دیگران وزن در دو منطقه فدرال قضات هر دو آنها را سیاه و سفید و همچنین پاسخ به همه با تشکر از فروشنده برای ملاحظه خود را توجه داشته باشید. یک سوم کار می کرد برای انجام تمیز کردن برای Silberman اشاره کرد که در حالی که او نمی تواند صحبت می کنند برای Silberman شاید او تنها به منظور اشاره به این احتمال که این قانون ممکن است اعمال می شود نه فقط به پایه نام بلکه به gravesites.

در طول بحث بر سر متمم قانون اساسی که صورت گرفت در پشت درهای بسته سن. تام پنبه R-ارک., ارائه اصلاحیه که معاف قبرها و بناهای تاریخی یک منبع آشنا با این بحث گفت. وارن تحت فشار قرار دادند با این استدلال که یک استثنا برای بناهای تاریخی خواهد بود بیش از حد گسترده است و می تواند تبدیل به یک راه گریز است که تضعیف نیاز, اما او موافقت کرد که وجود دارد بدون نیاز به تغییر نام gravesites خود را.

غرق شدن Silberman lunged برای شاخه زیتون. “با تشکر از شما برای خود متفکر پیام” او نوشت کارمند در یک پاسخ تمام گفت: دیگر قاضی تفسیر شد “کاملا صحیح; نگرانی من محدود بود به گورستان.” Silberman نیست توضیح دهد که چرا او نیاز به نشان می دهد که جنگ داخلی واقعا در مورد برده داری اگر او تا به حال چنین جزئی اعتراض. Silberman بلافاصله پاسخ به یک پیام به سمت چپ در اتاق خود.

دو قضات وزن در روز کارمند را به نمایندگی به عنوان بعد از ظهر رفت. “بله — با تشکر از شما” نوشت: یک قاضی منطقه. “همچنین به نظر می رسد که سناتور وارن اصلاح سالانه دفاع از لایحه که به دنبال تغییر نام خاص وزارت دفاع دارایی های پیشرفته در سنا و دریافت حمایت هر دو حزب.”

“من می دانم که آن زمان شجاعت به ارسال چنین ایمیل — من سپاسگزار شما به اشتراک گذاشته شده خود را بسیار مهم صدا و نمایش با من” یک مدار قاضی دادگاه پاسخ داد.

Silberman حمله وارن پس از یک حمله مشابه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته زمانی که او با اشاره به سناتور ماساچوست به عنوان یک “به طور جدی شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است.”

هفته قبل از آخرین وارن خصوصی در زمینه اصلاحیه به منظور نظامی به حذف نام Confederates دادن یک سال به شکل یک کمیسیون و آنها را تغییر نام دهید. متمم قانون اساسی بود که متصل به دفاع ملی مجوز, قانون باید تصویب قطعه ای از قوانین است که بحث توسط سناتور در پشت درهای بسته.

وارن اولین نوشته در مورد متمم در سه شنبه, اما آن را تا این اندازه گیری شد در نظر گرفته شده اجرایی در جلسه روز بعد که تهمت شروع به tweeting احتمالا داشتن مخفیگاه آنان را با کسی درگیر در این بحث است.

پنبه ترین آوازی حریف از متمم اما حداقل دو جمهوریخواهان در کمیته Sens. جونی ارنست و مایک دور بودند حمایتی به اندازه کافی به وارن آرای او مورد نیاز است. آن را به انجام با رای دادن صدا.

Silberman سریع رفتیم پایین نشان می دهد که چگونه به طور کامل ترقی خواهان را برنده این مناظره بیش از مؤتلفه آثار به طور گسترده تر. هنر گوه متمم مانند یک وارن معرفی باستانی سنا سنت, حتی اگر آن موثر پزشکان در سال های اخیر جمهوری خواهان که کامل تهیه و نوشتن اصلاحات طراحی شده برای شعله ور نژادی و دیگر تنش های اجتماعی است. وادار کردن دموکرات ها برای دفاع از مستند نشده felons در مورد شگرد. در حالی که مترقی دموکرات ها کمی مشکل رای گیری برای حمایت جهانی حقوق بدون در نظر گرفتن که آن را پوشش می دهد کسانی که در حال اجرا در نوسان مناطق اغلب بلک یا طرف با جمهوری خواهان.

دموکرات ها به مراتب بیشتر از چند نژادی, ائتلاف, از, بیشتر, سفید, عربستان, تلاش برای روشن کردن مسائل فرهنگی به یک گوه به درایو به حزب مخالف. که بیشتر نشان دهنده عدم فرصت از برخی تردید به استفاده از تاکتیک. در حال حاضر که جامعه حقوق به طور گسترده پذیرفته شده به عنوان یک هنجار های فرهنگی و دموکرات که تنها بیش از حد خوشحال به حمله جمهوری خواهان در مورد این مسئله.

هفته گذشته در میان تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس دموکرات ها یافت می شود یکی از جدید و بهره برداری از آن به یک جای قابل توجه سیاسی استفاده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. در روز دوشنبه سیاسی گزارش داد که ارتش وزیر و وزیر دفاع شد و هم “باز” به دو حزبی بحث در مورد تغییر نام 10 پایگاه به نام بعد از مؤتلفه افسران که خیانت خود را به ملت و رهبری یک قیام علیه ایالات متحده به منظور دفاع از نهاد برده داری. بسیاری نیز در نظر گرفته شده اند فقیر فرماندهان نظامی صرف نظر از خیانت است. شاید بیشترین شدت یک پایگاه فورت Pickett است به نام فرمانده ترین فاجعه شارژ از جنگ در نبرد Gettysburg.

این واقعیت است که برخی از 10 پایگاه در سراسر کشور با نام رهبران شکست خورده شورش طولانی حباب به عنوان یک نگرانی برای کسانی که آگاه به اندازه کافی برای ایجاد ارتباط بین, گفتن, یاد فورت براگ در کارولینای شمالی و Braxton براگ عمده ای برده مالک به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از بدترین مؤتلفه ژنرال در شرایط مطلق صلاحیت. تشکر. گرگوری Meeks, D-n. y. کار حمایت برای سلب اسامی شورشیان دور از پایگاه های نظامی.

وارن اولیه اندازه گیری به نظامی یک سال را تغییر دهید; نسخه اصلاح شده آن سه سال است. آن اعمال را به قلعه براگ Benning, گوردون, Pickett, A. P. Hill, لی, Polk, Beauregard هود و Rucker به عنوان به خوبی به عنوان هر خیابان, کشتی, هواپیما و یا دارایی های دیگر به نام پس از شورشی رهبران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>