دولت فدرال ارائه می شود کسری از نیوجرسی درخواست برای تجهیزات پزشکی — و هیچ هواکش

روز جمعه نیوجرسی فرماندار دموکرات فیل مورفی اعلام کرد که یک شرکت بزرگ حمل و نقل تجهیزات پزشکی بود در مسیر به دولت پس از درخواست دولت او تا به حال ساخته شده به دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ (ASPR) رسمی در بهداشت و خدمات انسانی است که مدیریت کشور را استراتژیک عرضه مواد پزشکی.

مورفی در یک کنفرانس مطبوعاتی اذعان کرد که تحویل شد “نه از راه دور تمامیت از ما بخواهید.” یک سند به دست آمده توسط رهگیری نشان می دهد که تحویل — در حالی که هنوز بزرگ در عدد — مقدار به مراتب کمتر از دولت فکر می کند آن را نیاز به درمان ساکنان آن است.

مورفی با اشاره به درخواست در طول یک جمعه جلسه توجیهی در coronavirus با کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli. مورفی گفت: نیوجرسی بوده است جلوتر از منحنی تا کنون در پاسخ به این ویروس و ادامه خواهد داد به طوری. دولت دریافت 21 جدید presumptive مثبت نتایج آزمون در روز پنج شنبه, آوردن دولت در مجموع به 50 است. “ما همچنان به ایجاد هر تصمیم گیری بر اساس واقعیت به عنوان آنها بر روی زمین هستند,” او گفت:.

“ما دریافت کلمه تاریخ و زمان آخرین شب از federal Department of Human Services که در روزهای آینده حمل و نقل تجهیزات پزشکی خواهد شد ورود در نیوجرسی برای ما خط مقدم بهداشت عمومی پاسخ دهندگان از جمله بیش از 84,095 ماسک 200,000 فولاد facemasks و 38,000 سپر چهره در میان سایر آیتم های مورد نیاز,” او گفت:. “به عنوان این است که از راه دور تمامیت ما درخواست از دولت فدرال ما امیدواریم که این اولین بار است که چه خواهد بود چندین تحویل” مورفی توضیح داد و اضافه کرد که دفتر خود را ادامه خواهد داد تعامل با مقامات فدرال و می “نمی شود خجالتی برای فشار به عنوان مورد نیاز به مطمئن شوید که ما توانایی پاسخگویی به نیازهای جدید Jersey.”

با توجه به سند دولت خواسته بود برای خیلی بیشتر پایگاه درخواست خود را در بینی که 18000 نفر در نیوجرسی خواهد بود نهفته از جمله 5,400 موارد شدید نیاز به طور متوسط 5 روز در بیمارستان بماند. مورفی درخواست 864,000 coveralls و دریافت 160; درخواست 864,000 صورت سپر و دریافت 38,365; درخواست 864,000 لباس و دریافت 31,280; درخواست 2,880,000 ماسک دریافت 84,578; درخواست 864,000 فولاد ماسک و دریافت 200,000; و درخواست 2,880,000 دستکش و دریافت 111,378.

بعد از آن در روز حساب رسمی خود ارسال یک صدای جیر جیر touting تعداد لوازم پزشکی دولت انتظار آمده است. “ما دریافت کلمه تاریخ و زمان آخرین شب از @HHSGov که در روزهای آینده حمل و نقل تجهیزات پزشکی خواهد شد ورود در نیوجرسی برای ما خط مقدم بهداشت عمومی پاسخ – از جمله بیش از 84,000 N95 ماسک 200,000 فولاد, ماسک, 38,000 صورت سپر و دیگر اقلام مورد نیاز” این صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

دولت خواسته برای 1,065 هواکش که آن گفته را به مقدار 15 برای هر یک از نیوجرسی 71 بيمارستان. هیچ یک هنوز مشخص به عنوان حمل می شود.

بیست و سه از 29 درخواست در این سند به نظر می رسد برآورده شده است در همه — از جمله یکی از مهم بپرسید. دولت خواسته برای 1,065 هواکش که آن گفته را به مقدار 15 برای هر یک از نیوجرسی 71 بيمارستان. هیچ یک هنوز مشخص به عنوان حمل می شود. دولت درخواست یک لیست طولانی از اضافی تنفسی منابع هیچ یک از آن پر شد توسط ASPR. در ایتالیا پزشکان مجبور به انتخاب کنید که به بیماران زندگی می کنند و یا می میرند به دلیل کمبود هواکش.

سیاستمداران و صاحب نظران و روزمره آمریکایی ها شده اند و آشکارا — و شاید حق — گمانه زنی در مورد چقدر آمادگی این کشور است که به اندازه کافی پاسخ به گسترش coronavirus در هفته های آینده.

در حالی که گزارش در ادامه از مسدود شدن دسترسی به تست — مگر اینکه شما بازی NBA — حتی فاکس نیوز صاحب نظران نشان می دهد قابل مشاهده سرخوردگی با عدم پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در سوالات عملی.

Seema Verma مدیر از مراکز مدیکر و مدیکید فشرده شد در عصر روز پنج شنبه در مورد دولت فدرال ذخایر هواکش. او بارها و بارها dodged این سوال که آیا ذخایر کافی خواهد بود برای دیدار با یک انتظار افزایش تقاضا. “از نظر تعداد ما هنوز در حال ارزیابی ما هنوز با بیمارستان ها به درک چه نیازهای خود هستند. در حال حاضر اگر من به شما بگویم ما نداشته بیمارستان در این نقطه در اعداد بزرگ گفت: ما باید بیشتر هواکش اما این وضعیت می تواند به سرعت در حال تغییر” ورما گفت.

قبل از اینکه موقعیت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ورما بود ایندیانا بهداشت و درمان صنعت مشاور و شد در مرکز بازخوردی رسوایی که در آن او در حال پرداخت توسط دولت پس از آن — ایندیانا رژیم صهیونیستی است. مایک پنس به طراحی یک طرح جایگزین به Obamacare, در حالی که همچنین در حال پرداخت توسط دولت خصوصی مدیکید فروشنده که عمده قرارداد از برنامه. پنس در حال حاضر صندلی های همه گیر نیروی کار.

روشن نیست که چرا HHS کاهش یافته است برای پر کردن نیوجرسی اما دولت فدرال پاسخ همه گیر شده است و این موضوع از کاهش برای سال. در سال 2009 دیابت سوزان کالینز R-Me., محروم نزدیک به یک میلیارد دلار بودجه برای pandemic آمادگی از محرک اقتصادی در تلاش برای نگه داشتن برچسب قیمت زیر 800 میلیارد. و در اوایل دولت او تهمت حذف همه گیر آمادگی تیم در شورای امنیت ملی. او فشرده شد که تصمیم جمعه توسط PBS NewsHour را Yamiche Alcindor و رد آن را به عنوان “زننده سوال” گفت که او مطمئن بود که او تا به حال انجام شده است.

یک سخنگوی مورفی بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im