فدرال Coronavirus قرارداد درخواست نشان می دهد که ایالات متحده در تلاش برای گرفتن

اول خبر خوب: وزارت بهداشت و خدمات انسانی فقط با قرار دادن یک درخواست برای قرارداد 500 میلیون ماسک صورت. حالا خبر بد: وزارت بهداشت و خدمات انسانی فقط صادر شده درخواست خود را روز سه شنبه برای عقد قرارداد برای ماسک است که می تواند به مراقبت های بهداشتی کارگران برخی از اندازه گیری حفاظت در برابر یک کروناویروس جدید — بیش از سه ماه پس از این ویروس در حال حاضر مشمئز کننده و کشتار مردم در سراسر جهان شروع به گسترش در چین است. و پیشنهادات نیست با توجه به عقب تا مارس 18. ماسک درخواست فقط یکی از چندین تلاش به نمایندگی از سازمان های فدرال به دور از لوازم اساسی برای برخورد با کروناویروس جدید است که باید ساخته شده اند بسیار زودتر.

پس از برش بسیاری از زیرساخت های لازم برای محافظت از آمریکا از ویروس رسما شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 و باعث می شود که یک بیماری به نام Covid-19 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر تلاش برای به بازی گرفتن تا بر اساس یک نظرسنجی که به تازگی منتشر شده اسناد و مدارک. درخواست اطلاعات از داخلی استراتژیک ملی ذخایر دفتر مدیریت منابع می پرسد فروشندگان لوازم پزشکی چقدر دنده محافظ آنها در انبار. این نظر سنجی که رفت به پیمانکاران دولت در فوریه 24, نمایش داده شد شرکت های خود را در مورد زمان و پیش بینی موجودی “N95 ماسک فولاد N95 ماسک Coveralls Tyvek مناسب و یا معادل Coverall لباسهای غیر چلپ چلوپ عینک و سپر چهره” برای کمک به شیوع. پاسخ با توجه به در مارس 24.

برخی از تازگی منتشر اطلاعیه در مورد بودجه فدرال فرصت هستند چه شما ممکن است انتظار می رود از هر دولت مسابقه به نگه دارید تا با یک حرکت سریع بحران است. در مارس 5, مثلا, FDA اصلاح شده موجود قرارداد با دانشگاه استنفورد بود که برای انجام ابولا تحقیق و به زودی شامل “یک کوتاه مدت تحلیل 2019 رمان Coronavirus.” همانطور که اطلاع از قصد تغییر روشن می سازد آن را “اهرم فن آوری و روش برای بررسی ابولا عوارض و Zika immunopathology” بود که در حال حاضر در محل. فقط اضافه کار مستلزم توصیف ویروس جدید “با استفاده از نمونه ها از غیر انسانی پستانداران (NHP) مدل های حیوانی و انسانی و بافت (در حال بررسی در دسترس بودن) برای توانمند سازی آینده تنظیم مقررات تصمیم گیری.”

اما درخواست برای قرارداد و هزینه های طرح ها تنها در حال حاضر شروع به چکه کردن در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با آن مواجه است بهمن, انتقاد خود را با تاخیر و bungled پاسخ به این ویروس که از بعد از ظهر سه شنبه باعث شده بود حداقل 794 تایید موارد Covid-19 در ایالات متحده و بیش از 116,000 در سراسر جهان است.

شکسته پاسخ “همه چیز را با راه ما صندوق آمادگی” گفت: Nicolette Louissaint, یک متخصص بهداشت جهانی و دارویی سیاست تجارت و مدیر اجرایی بهداشت و درمان آماده یک سازمان متمرکز بر رفع نیازهای بیمار در قبل ، حین و پس از شیوع بیماری و حوادث فاجعه بار. “آنچه که ما هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود به عنوان یک ملت است که به تعیین و توافق به چه پایه بودجه سطح باید به منظور مطمئن شوید که این کشور به اندازه کافی محافظت شده برای حوادث و بیماری شیوع است.” در حالی که Louissant توصیف دولت ایالات متحده به عنوان مزمن عدم آماده شدن برای شیوع او گفت: این مشکل را تشدید کرده است در سه سال گذشته است.

پس از ظهور جدید کروناویروس در ماه ژانویه در کاخ سفید متمرکز شده در کمرنگ جلوه دادن به جای پرداختن به گسترش جهانی بیماری. در اوایل فوریه به عنوان گسترش ویروس شد تسریع در سراسر جهان دولت منتشر بودجه که شامل شیب تند کاهش به وزارت بهداشت و خدمات انسانی, آژانس فدرال مسئول سلامت و رفاه از آمریکایی ها است. هفته بعد به عنوان اولین آمریکایی در حال مرگ بود از Covid-19 تهمت با اشاره به این ویروس به عنوان یک “جعل” تجمع در مبارزات انتخاباتی. هفته گذشته به عنوان ویروس وارد جامعه انتقال فاز در بخش هایی از ایالات متحده, دولت هنوز رتبهدهی نشده است به درک — و یا به اندازه کافی پاسخ به حدی از بحران با هر دو پنس و تهمت امیدوار کننده و عدم عرضه به اندازه کافی تست کیت برای تعداد فزاینده ای از مردم در حال سقوط بیمار در سراسر کشور است. ایالات متحده موفق به ارائه تنها 5 آزمون برای هر میلیون نفر در حالی که در کره جنوبی عرضه شده 3,692.

دیروز دولت فدرال در زمان یک گام به سمت پرداختن به قبر کمبود آزمون برای این ویروس با $699,000 گرانت به مراقبت های بهداشتی شرکت فناوری Hologic. اعطای آمد از یک بخش از HHS شناخته شده به عنوان پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا و سرعت بخشیدن به توسعه از اولین تست سریع برای جدید کروناویروس. هنگامی که آن را به اتمام high-throughput آزمون باید قادر به ارائه نتایج به پزشکان در عرض سه ساعت با توجه به HHS که اشاره کرد که آن را باید ممکن باشد برای روند تا 1000 آزمون در 24 ساعت. متاسفانه فقط رسیدن به نقطه ای که FDA آغاز خواهد شد و با توجه به اضطراری استفاده از آزمون است که هنوز هم “چند هفته” ،

با تصویب $8.3 میلیارد coronavirus بسته کمک در روز جمعه که شامل بیش از 3 میلیارد دلار برای HHS به صرف در توسعه درمان و واکسن و همچنین ماسک های لباس و سایر تجهیزات حفاظتی بیشتر دولت قرارداد بدون شک به زودی می آیند. اما دانشمندان که به مطالعه بیماری های همه گیر می گویند کلیدی برای زنده ماندن در آنها در حال انجام است تا آنجا که ممکن است قبل از بحران بازدید.

“اگر شما واقعا فکر از طریق این, شما برای این برنامه. شما دان ‘ t مقاومت در برابر دولت برنامه ریزی برای ترس از سوسیالیسم خزنده تا تا زمانی که شما گزارش از یک پاتوژن به وضوح خود را به قتل شهروندان گفت:” جاشوا Garoon, یک جامعه شناس در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون که مورد مطالعه بین المللی آمادگی برای بیماری های همه گیر.

Garoon است به ویژه نگران آن است که به خصوص آمریکا و عدم حمايت های اجتماعی مانند پرداخت بیمار زمان بدتر خواهد شد این بیماری همه گیر در این کشور و قرار دادن کارگران کم درآمد است که نمی توانیم به ماندن در خانه در بالاترین خطر ابتلا به ویروس. کشورهای اروپایی به مراتب بهتر آماده در بخشی به دلیل ایمنی شبکه, او گفت:. “در فرانسه شما خیلی بهتر حمایت در محل برای کمک به کسب و کار کمک به کارکنان در خانه بمانند و جبران کنید.”

به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد صعود در سراسر ایالات متحده شکست دولت در علم سیاست به پیش بینی تهدیدات است و حتی بیشتر قابل توجه است. “دلیل coronavirus یک مشکل در حال حاضر است چرا که زمانی که ما در برخورد با سارس و MERS و تحقیقات نشان داد که خفاش ها پناه ویروس های دیگر, هیچ چیز انجام شد و در مورد آن گفت:” رابرت Klitzman با اشاره به ویروس ها است که باعث شیوع بیماری در گذشته و حال مانند جدید coronavirus تصور می شود توسط خفاش ها. “بودجه صرف شد برای تحقیق و پژوهش برای توسعه واکسن پس از آن حتی اگر بسیاری از عامه مردم گفت: این تنها یک ماده از زمان قبل از این ویروس ها رو به جمعیت انسانی” گفت: Klitzman که یک پزشک است و مدیر اخلاق زیستی کارشناسی ارشد در دانشگاه کلمبیا.

حتی به عنوان کل کشور است که با تمرکز بر این موضوع از آمادگی ایالات متحده به نظر می رسد یک بار دیگر عدم آماده شدن برای آینده شیوع است. با توجه به اعلام بودجه جدید فرصت بردا منتشر شده در هفته گذشته این سازمان که مسئول حفاظت از مردم آمریکا از سلامت عمومی در شرایط اضطراری و در حال حاضر به حالت تعلیق در کار بر روی پروژه های مربوط به سیاه زخم سودان ebolavirus, ویروس ماربورگ آبله ویروسی خونریزی دهنده تب و ضد میکروبی مقاوم در برابر تهدیدات.

به عنوان یک یادداشت چاپ شده در سراسر این سند توضیح می دهد که کار در حال حاضر در خود نگه دارد: “بردا تنها قبول ارسالی مربوط به SARS-CoV-2 ویروس یا COVID-19 بیماری تا اطلاع ثانوی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>