ماموران فدرال در تظاهرات تجدید تماس به از بین بردن امنیت داخلی

در پیشنهاد رسمی برای ایجاد وزارت امنیت داخلی پس از 9/11 حملات جورج دبلیو بوش رئیس جمهور نوشته است که “تغییر ماهیت تهدیدات رو به امریکا نیاز به یک دولت جدید ساختار برای محافظت در برابر دشمنان نامرئی است که در اعتصاب می تواند با طیف گسترده ای از سلاح.”

دولت بوش می خواست جدید آژانس برای نظارت بر همه چیز را از امنیت مرزی به آمادگی اضطراری و پاسخ — “مهم ترین تحول از دولت ایالات متحده در بیش از نیم قرن” در این سند اشاره کرد.

هجده سال بعد وزارت امنیت داخلی ballooned است به سومین آژانس در دولت ایالات متحده استخدام 240,000 نفر از جمله بیش از 60,000 اجرای قانون عوامل نزدیک به نیمی از تعداد کل فدرال اجرای قانون عوامل است. DHS نظارت دو ده subagencies و دفاتر و بودجه سالانه 50 میلیارد دلار. از زمان تاسیس آن در سال 2002 بخش اجرا شده است سازمان ها به عنوان های مختلف در حوزه به عنوان اداره امنیت حمل و نقل و سازمان مدیریت اضطراری فدرال, در حالی که همچنین تا حد زیادی تکرار از طریق ده ها تن از منطقه ای در اجرای قانون هاب شناخته شده به عنوان fusion مراکز عملیات ماموریت استوار است که تاسیس آن باقی مانده است اما مسئولیت اصلی از سازمان های دیگر.

و در عین حال نامرئی دشمن بوش می ترسید وارد با این وجود. هر دو تا سه روز coronavirus کشتن تعدادی از آمریکایی ها که فوت در 11 سپتامبر است. از زمان آغاز اپیدمی این ویروس به کشته شدن 50 بار به عنوان بسیاری از.

انتقاد از DHS به همراه گروه خود از طریق آن وجود اخیرا هنگامی که سابق وزیر امنیت داخلی Kirstjen نیلسن شد چهره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وحشیانه, سیاست جدا کردن کودکان از والدین خود در مرز جنوبی. خواستار لغو ایالات متحده مهاجرت و گمرک — یکی از DHS قابل رویت ترین و سوء استفاده آژانس های — تکرار شده از تظاهرات خیابانی به سالن کنگره و ریاست جمهوری سال 2020 اولیه. سپس در اوایل این ماه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر DHS نیروهای عمدتا از ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها در برابر معترضان صف آرایی علیه خشونت پلیس در پورتلند, اورگان, او یک بار دیگر آموزش دیده ویژه مشکل بخش. ناشناس عوامل ربودن افراد بینام و اتومبیل کرایه پرسش در مورد چه گشت مرزی انجام شد در خیابان های یک شهر آمریکایی و آگاهی در مورد مصونیت از مجازات است که با این عمل در جای دیگر. و حضور آنها دامن زده می نامد نه تنها لغو یخ یا CBP اما همچنین به از بین بردن پدر و مادر خود آژانس در دسترس نباشد.

“این زمان لحظه ای که آوردن این فرصت برای گسترش قاب و داشتن مردم درک فقط چگونه بزرگ این نیرو رشد کرده است و کسانی که در کار وجود دارد که انجام آنها به گوش” گفت: Marisa فرانکو مدیر و از بنیانگذاران Mijente یکی از گروه هایی که نکردم فراخوان به لغو یخ. “اتحاد آزادسازی انداختن گرگرفتگی این همه پول را در توالت به این سازمان ساخته شده و ما هر گونه امن تر? آن است انجام هر گونه واقعی خوب است ؟ آیا ما به جای صرف این پول در جای دیگری است ؟ من فکر می کنم که واقعا مهم مکالمه داشته باشند.”

فرانکو اشاره کرد که پس از 9/11 برخی ممکن است مردد به هدف DHS به دلیل چگونه نزدیک آن را در ارتباط با حملات در نیویورک و واشنگتن است. اما دو دهه گذشته و به ویژه چند ماه گذشته را اساسا دگرگون شده چگونه بسیاری از آمریکایی ها درک امنیت چه معنی و چه خود دولت باید انجام دهید به آنها را امن نگه دارید.

“من فقط فکر می کنم روکش خاموش است” گفت: فرانکو. “من فکر می کنم مردم خیلی شوکه آنچه اتفاق می افتد و آنها واقعا فکر کردن در مورد چگونه به آن را متوقف کند.”

WASHINGTON, DC - JULY 21: Secretary of Homeland Security Chad Wolf speaks during a press conference on the actions taken by Customs and Border Protection and Homeland Security agents in Portland during continued protests at the US Customs and Border Patrol headquarters on July 21, 2020 in Washington, DC. (Photo by Samuel Corum/Getty Images)

وزیر امنیت داخلی چاد F. گرگ در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی اقدامات انجام شده توسط گمرک و حفاظت از مرزها و امنیت داخلی عوامل در پرتلند سنگ., در ادامه اعتراضات در CBP ستاد در 21 ژوئیه سال 2020 در واشنگتن ،

عکس: Samuel کروم/گتی ایماژ

از 9/11 به لغو

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تهدید به “ارسال فدرال” به شهرهای آمریکا عمدتا آنهایی اجرا شده توسط دموکرات ها نیز با او بوده است ، زمان DHS مستقر آن ماموران فدرال این کشور تظاهرات آغاز شده است که با پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس عمدتا کاهش یافته پس از مواج برای هفته. در پورتلند قبل از این عوامل حضور آنها را یک بار دیگر آنها منقبض شده بود در اندازه چند صد نفر از معترضان.

استقرار فدرال اجرای قانون — به خصوص BORTAC یک واحد تاکتیکی بعضیها CBP را “RoboCops” — پس از هفته ها خواستار رشد پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس در سراسر کشور نقل مکان کرد و از شعارهای اعتراض به بودجه مذاکره جلسات. استقرار است به طور گسترده ای درک به تئاتر سیاسی با هدف منحرف از دولت فاجعه در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. اما در یک لحظه زمانی که انتقاد از اجرای قانون رسیده است و تعداد بی سابقه ای از مردم مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد از زور داشتن اثر بالا بردن محلی تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس به یک آلاینده اجرای قانون فدرال دستگاه باقی مانده است که تا حد زیادی مبهم برای اکثر آمریکایی ها.

“بیشتر وجود دارد شک و تردید از اجرای قانون در هر سطح از دولت شده است وجود دارد در تاریخ این کشور و این مسلما یک نتیجه از نفس بیش از حد از اجرای قانون” گفت: “الکس سریال کوتاه مدیر مهاجرت مطالعات در موسسه کاتو یک آزادیخواه فکر می کنم تانک. “خود unaccountability خشونت از سیاست های آنها در حال انجام و خشونت که با آنها در حال انجام آن است و بیشتر شناخته شده و قابل فهم برای مردم بیشتر از همیشه قبل از.”

امروز بزرگترین تهدید برای ایمنی آمریکا در دهه آمده است نه در قالب یک حمله تروریستی, اما به عنوان یک بیماری همه گیر و منجر به فاجعه اقتصادی.

“آخرین استقرار امنیت داخلی و به خصوص افسران CBP رفتن به شهرهای آمریکا بدون درخواست از محلی مقامات سیاسی فوق العاده نگران کننده است,” او اضافه شده است. “آن را مانند یک رمان نوشته شده توسط یک آزادیخواه مورد تجاوز قدرت فدرال اجرای قانون است.”

CBP است که نه تنها آژانس فدرال تهمت اعزام به مبارزه سیاسی خود را نبرد: در هفته گذشته وزارت دادگستری راه اندازی شد آنچه آن را به نام “عملیات افسانه” — هماهنگ ابتکار “در سراسر فدرال تمام سازمان های اجرای قانون کار در رابطه با دولت های محلی و مقامات مجری قانون برای مبارزه با افزایش ناگهانی نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز” با توجه به بخش اعلام. به عنوان رهگیری به گزارش فدرال-مشارکت محلی از این نوع سیل شهرستانها با FBI ایالات متحده مارشال خدمات اداره مبارزه با مواد مخدر اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره و دیگر ماموران فدرال همراه با پلیس محلی ، در روز سه شنبه دادستان کل ویلیام Barr شد گریل شده توسط قانون گذاران در مورد وزارت دادگستری در پاسخ به اعتراضات; شهادت از DHS مقامات برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته.

در حالی که آن را به سختی و تنها آژانس در مواجهه با انتقاد, DHS مظهر بسیاری از غیر قابل توصیف فرهنگ پلیس که تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها آمده اند به رد. و در وسط بهداشت عمومی و بحران اقتصادی در ابعاد تاریخی DHS عظیم و پر هزینه زیرساخت ها نیز تبدیل به نماد دولت در اولویت های نابجا. موسسه کاتو که خواستار لغو DHS برای نزدیک به یک دهه استدلال در سال 2011 سیاست کاغذ که آژانس در حال حاضر شکست خورده است. “DHS بیش از حد بسیاری از تقسیم بندی در بیش از حد بسیاری از زمینه های متفاوت به کار به طور موثر” دیوید Rittgers سابق حقوقی سیاست تحلیلگر در موسسه نوشت: در آن زمان. “آمریکایی ها نه امن تر به این دلیل که رئیس DHS به طور همزمان مسئول امنیت فرودگاه دولتی و تلاش برای مقابله با پتانسیل آنفولانزای همه گیر.”

امروز بزرگترین تهدید برای ایمنی آمریکا در دهه آمده است نه در قالب یک حمله تروریستی, اما به عنوان یک بیماری همه گیر و منجر به فاجعه اقتصادی که تنها باعث تشدید سال از سرمایه گذاری در این کشور وسیع دستگاه امنیتی در هزینه هر چیز دیگری. “اگر این است که روشن شکست DHS و این روشن شکست میلیاردها دلار که ریخته شد و پس از آن من نمی دانم چه چیز دیگری می تواند یک مثال واضح تر گفت:” حمید خان یک سازمان با توقف پلیس لس آنجلس به اتهام جاسوسی ائتلاف یک گروه است که برای پایان دادن به نام به جرم نظارت در سراسر سطوح دولت. “میلیاردها دلار و برای چه؟”

تماس به از بین بردن و یا حداقل مهار DHS ظاهر شده اند بارها و بارها در طول سال به عنوان مثال در پس از طوفان کاترینا و همچنین در ارتفاع تهمت و دولت جدایی خانواده تلاش کنند. سال گذشته پس از قرار گرفتن در معرض یک Facebook برای CBP عوامل پر نژادپرستانه و خشونت آمیز و misogynistic محتوای Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز حمایت انحلال DHS در مجموع تماس با وزارت استقرار “یک اشتباه فاحش.” در حال حاضر این صحنه در پورتلند در برابر پس زمینه از سلامت اقتصادی و پلیس بحران این کشور رو داده اند کسانی که خواستار حرکت جدید.

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن سال نشان داده اند هر چیزی آن است که سازمان در D. H. S. و به خصوص یخ و C. B. P. نیاز دارد و از ریشه و شاخه اصلاحات و یا برخی دیگر تغییر اساسی,” Jamelle Bouie نوشت در نیویورک تایمز. “اگر و هنگامی که ما نزدیک کتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن, شاید ما باید با استفاده از فرصت به کتاب در امنیت بیش از حد.”

“من هرگز فکر نمی کردم که وزارت امنیت داخلی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل مردم خود ما” سابق بهداشت ، باربارا باکسر نوشت: اوایل این ماه در تماس تلفنی خود رای به نفع این سازمان ایجاد “کوته.” “کنگره می تواند عمل به هر دو محکوم کردن این ناخالص ظلم و ستم و سپس بازسازی بخش به طوری که هیچ رئیس جمهور در حال حاضر و یا هرگز دوباره می تواند خصوصی پلیس به زور و تهدید مردم او سوگند محافظت می کند.”

به عنوان جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس رشد بیش از ماه های اخیر تعداد زیادی از مردم نیز به نام قانونگذاران به خودداری DHS بودجه تا قوی تر کنترل می تواند اعمال شده در یک آژانس که در حال حاضر نظارت است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از 100 کمیته فرعی — بوروکراتیک کابوس است که به طور موثر به نقاط مجاز گروه برای رفتن سرکش.

“توجه به این امور وجود دارد هیچ بهانه ای برای کنگره به عجله از طریق یکی دیگر از چند میلیارد دلار تخصیص بودجه برای بخش” تحلیلگران با امنیت ملی فروم فقط امنیتی نوشت: این هفته پیش از DHS تخصیص بودجه رای بدهند. “قبل از هر گونه وجوه در دسترس ساخته شده, کنگره باید انجام برخی از نظارت است که گم شده است به تاریخ.”

فقط تحلیلگران امنیتی نیز نامیده می شود در قانونگذاران به تقاضا که تهمت معرفی DHS ، چاد F. گرگ یک لابی در حال اجرای این اداره در یک اقدام ظرفیت های تایید نشده توسط سنا به عنوان کن Cuccinelli معاون خود و ده ها تن از دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت. و تحلیلگران به نام قانونگذاران به فشار برای شفافیت بیشتر در بخشی از وزارت امنیت داخلی از جمله انتشار دستورالعمل های عملیاتی و اطمینان داد که این اداره را اجرای قانون و فعالیت های انجام شده “با مراقبت های مناسب برای حقوق اساسی و حذف کانال های پاسخگویی.”

“این روند به سمت بی قانونی است که بر روی صفحه نمایش کامل در پورتلند” آنها نوشت. “اهرم های فراهم شده توسط تخصیص چرخه ارائه بهترین و شاید تنها فرصت برای کنگره برای مقابله با گروه اجرا amok.”

مقابله با هیولا

DHS تاسیس شد, بر این باور است که عدم از بین ارتباطات باعث شده بود تا دولت به دست نشانه در مورد 9/11 حملات. گروه گرد هم آورده آژانس است که قبلا تحت عمل چندین بخش های مختلف ایجاد سنگین ظروف سرباز یا مسافر از برخورد فرهنگ ها و duplicative تلاش و راه اندازی عظیم بوروکراسی که دامنه و هزینه ballooned در طول سال.

DHS اندازه و وسیع طبیعت بخشی از دلیل گسترده تر جنبش مردمی با هدف قرار دادن آژانس هنوز پدید آمده است. “این یک بخش است که بسیاری از لایه ها و بسیاری از شاخکهای به آن گفت:” خان. “پس از آن یک ماده از ما چگونه آن را انتخاب کنید از هم جدا و نگاه هر دو در زیرساخت های بزرگتر و در نقاط از این هیولایی که می تواند در معرض و برداشت بر یک به یک؟”

پرسش و پاسخ در مورد بهره وری از تحکیم عمیقا سازمان های مختلف تحت DHS مطرح شد از همان ابتدا در سراسر, حزب, خطوط, اما این بخش ایجاد شد و با عجله تصویب شده به هر حال. با وجود در اوایل وعده داده است که هزینه را شامل می شود این آژانس با هزینه بیش از دو برابر در دهه اول بخش وجود در بخشی به لطف کمک های مالی از ده ها تن از, دولت, محلی, منطقه ای و اطلاعات و هوش-های مراکز شناخته شده به عنوان fusion مراکز. مراکز تاسیس شد ظاهرا برای بهبود همکاری میان سازمان های اجرای قانون است اما در عمل با تکرار این کار از اف بی آی و اف بی آی-اجرای مشترک با تروریسم نیروهای وظیفه. DHS تا به حال به آن برچسب قیمت: 2012 سنا امنیت گزارش نشان داد که گروه فیوژن مراکز “اغلب تولید بی ربط و بی فایده و یا نامناسب هوش گزارش به DHS و بسیاری از تولید هیچ اطلاعاتی گزارش ندارند.” در سال 2015 دیابت تام کوبورن صادر داغدار گزارش نتیجه رسید که “با وجود صرف حدود 61 میلیارد دلار در سال و $544 میلیارد دلار از سال 2003 وزارت امنیت داخلی است نه اجرای هر یک از آن پنج ماموریت های اصلی.”

U.S. Customs and Border Protection police watch as demonstrators protest, Saturday, June 6, 2020, in Washington, over the death of George Floyd, a black man who was in police custody in Minneapolis. Floyd died after being restrained by Minneapolis police officers. (AP Photo/Andrew Harnik)

گمرک و حفاظت مرزی پلیس به عنوان دیده بان تظاهرات اعتراضی در 6 ژوئن سال 2020 در واشنگتن بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

عکس: اندرو بیلبائو/AP

اما DHS بود فقط یک عظیم اتلاف پول: موجودیت خود و نیاز به توجیه آن قرار می دهد آزادی های مدنی در خطر است. در طول سال فیوژن است که مراکز تعیین شده بود تا به مبارزه با تروریسم اختصاص داده شده خیلی وقت و منابع خود را به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد جرم و جنایت که در حال حاضر مسئولیت اجرای قانون محلی است. و به طور فزاینده آنها شروع به نظارت بر قانون اساسی حفاظت شده فعالیت های فعالان و منتقدان دولت. “وجود دارد نه تروریست ها به اندازه کافی برای رفتن به اطراف و پلیس و اف بی آی در حال حاضر شناسایی و تعقیب تروریست های بالقوه در هر زمان ممکن است,” the Cato گزارش اشاره کرد در سال 2011. “پس fusion مراکز به نظر می رسد به درمان صرف مخالفت سیاسی به عنوان یک خطر و بدون هر گونه نشانه ای از خشونت قصد به منظور توجیه ادامه وجود خود.”

یک محصول از جنگ علیه تروریسم در سال های اخیر DHS آمد به تعریف کار و نقض حقوق بشر از دو تا از بزرگترین سازمان های CBP و یخ که درمان از مهاجران و همچنین مهاجرت فعالان شده است پیشرو به سوء استفاده در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در پورتلند.

CBP به ویژه در عمل فراتر از مرز به عنوان قدرت خود را گسترش 100 کیلومتر به داخل کشور به یک منطقه که شامل و نه این کشور از 10 کشور از بزرگترین شهرها و نزدیک به دو سوم از جمعیت ایالات متحده. در ماه های اخیر صدها نفر از CBP عوامل اعزام شدند برای پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس در واشنگتن دی سی و یک CBP هواپیماهای بدون سرنشین تحت نظارت جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس. حرکت به پلیس تظاهرات بوده است که نگران کننده و توسعه در یک سازمان است که برای سال متهم شده است هل دادن محدودیت های قانونی آن اقتدار است.

“این یک فرصت برای افکار عمومی برای دیدن و واقعا از خود بپرسید اگر این چیزی است که DHS عوامل و این چیزی است که عوامل گشت مرزی را برای بیشتر مردم سفید در پورتلند تصور کنید آنچه را که آنها انجام می دهند به زنان عبور به تنهایی در وسط شب با کودکان به افراد جوان در سراسر صحرا در مرز گفت:” فرانکو. “من فکر می کنم مردم درخواست خود را که سوال واقعا باید ارسال لرز پایین ستون فقرات خود را تصور آنچه ممکن است اتفاق می افتد و آنچه که اتفاق می افتد و آنچه اتفاق می افتد شده است.”

زمانی که اجرای مهاجرت و حفاظت از مرزها منتقل شدند به دور از وزارت خزانه داری و وزارت دادگستری به صلاحیت این دادگاه ها از تازه شکل گرفته DHS “there was an explicit reframing از مهاجرت از یک نیروی کار مسئله به یک مسئله امنیت ملی” اشاره کرد فرانکو. “و آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر این است که آنها در حال تلاش برای قاب مردم اعمال خود را به آزادی بیان و حق اعتراض و حق خود را به سازماندهی به عنوان یک مسئله امنیت ملی است. و تماس با افرادی که این کارها را انجام تروریست ها است.”

“گمرک و حفاظت مرزی است که در شرایط لیبرال یکی از حداقل professionalized سازمان و به نام آن بیشتر به سادگی آن را به اسارت گرفته شده توسط سفید supremacists.”

در حالی که منتقدان از DHS و آن جنگ با ترور اخلاق شده اند هشدار از خطرات آن پس این سازمان در اوایل روز و نگرانی های خود را به تمرکز واضح تر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. CBP و یخ به طور خاص که رتبه و فایل اولین کسانی بودند که به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری پیشنهاد کرده اند که اغلب منجر به این تصور که آنها بیشتر وفادار به رئیس جمهور نسبت به قانونی خود دستور. “DHS خانه Trumpism درست مؤمنان” جامعه شناس استوارت شریدر نوشت: در جمهوری جدید در اوایل این ماه.

“من فکر می کنم دلیل خوبی وجود دارد که چرا این گمرک و حفاظت مرزی که در پرتلند و دیگر آژانس های اجرای قانون” گفت: Brendan McQuade یک استاد در دانشگاه جنوبی ایالت مین که در مطالعات امنیت داخلی دستگاه. “و چون گمرک و حفاظت مرزی است که در شرایط لیبرال یکی از حداقل professionalized سازمان و به نام آن بیشتر به سادگی آن را به اسارت گرفته شده توسط سفید supremacists.”

مهاجران و جوامع شناخته شده اند که برای سال ها و آمریکایی ها به عنوان نقطه اتصال بین آنچه اتفاق می افتد در پورتلند و آنچه اتفاق می افتد شده است در امتداد مرز و در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در سراسر کشور, بررسی DHS موظف است به رشد است.

آنچه در حال آمدن است به تمرکز است بیشتر به طور کلی رد مفهوم “امنیت” است که ایالات متحده به مدت طولانی میفروخت گفت: McQuade.

“شرایط منحصر به فرد از Covid از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بسیار ضعیف و دست زدن به آن و ناامنی و عدم اطمینان است که ایجاد کرده اند ایجاد شده کتاب درسی شرایط سیاسی پارگی و تجدید,” او اضافه شده است. “در حال حاضر زمان به فشار همه چیز را روی میز و مبارزه برای بزرگترین خواسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de